Гра Одягалка на оцінку

Одягалки для дівчаток

 Одягалка принцес Діснея  Одягалка Братц  Одягалка Рапунцель
Одягалка принцес
Діснея
 
 Одягалка Братц  Одягалка Рапунцель

Грати в гру Одягалка на оцінку

Як чудово, коли в тебе є подруга, яка хоч щось розуміє в моді. Адже з її допомогою можна виглядати неперевершено. Але не всім так пощастило з друзями, і тому нашій героїні гри Одягалка на оцінку, довелося самій закінчити курси, на яких навчають, як правильно одягатися, та красиво комбінувати окремі дрібнички. Звичайно, нашій дівчинці там було дуже складно, але краса вимагає жертв! Ми просто впевнені, що у кожного з вас є такі друзі або знайомі, які зовсім не вміють пристойно одягатися! Вони ходять в чому попало, і жахливо поєднують будь-які речі. Дивлячись на них розумієш, що у таких людей абсолютно відсутнє почуття стилю та гарного смаку! І з цим треба щось робити і робити негайно.
Адже зустрічаються такі люди, у яких в гардеробі купа пристойних речей, і цілком можна підібрати щось дуже незвичайне, але вони просто не знають, як це зробити. Ну, що ж, наша місія полягає в тому, що треба їм допомогти за допомогою гри Одягалка на оцінку. Отже, перед вами постане дівчина, одягнена в безглузді речі, які в поєднанні одна з одною виглядають жахливо. А ваше завдання полягає в тому, щоб зібрати її на дискотеку у стилі рок-н-рол. Якщо ви постараєтеся, і у вас все вийде, то ви автоматично перейдете до наступного рівня! Там перед вами завдання буде набагато складнішим.
На другому етапі гри вам належить зібрати сусіда, якого запросили на Міланський тиждень моди. І там його образ має бути яскравим та непередбачуваним! Якщо ваша робота сподобається всім, то ви з успіхом перейдете до третього рівня, де вам потрібно буде допомогти відомій актрисі та кінозірці. Вона знімається в багатьох серіалах, і її обличчя ви не раз зустрічали на бігбордах та в модних журналах. Зараз актриса хоче цілковито змінити свій імідж і стати такою, щоб всі захоплювалися нею ще більше! В цьому ми зможемо їй допомогти! Тим більше, якщо ви чудово впоралися з попередніми двома клієнтами! Бажаємо удачі вам у захоплюючій грі Одягалка на оцінку! Будьте впевнені, що у вас все вийде! Цей барвистий та сповнений купою яскравих кольорів додаток з відмінною графікою сподобається усім без винятку учасникам, не дивлячись на вікові категорії.

Як грати в гру Одягалка на оцінку

Використовуйте мишу для гри.
Натискайте на кнопки які блимають, та виконуйте дії.
Натискайте на стрілки, щоб переглянути всі варіанти одягу.
Натисніть на малюнок чи аксесуар, щоб виділити його.
Кнопка "Refresh" дозволить вам почати все спочатку.