Рецепти солодких супів

Солодкий суп - дуже смачна і корисна страва, а сам процес їх приготування - надзвичайно захоплююче заняття! Це пошук не тільки цікавих поєднань смаків, ароматів і текстур, а й можливостей оформлення та подачі.

Солодкий суп, в першу чергу, являє собою чудовий десерт, смак якого припаде до душі кожному, адже до його складу можуть увійти абсолютно різні інгредієнти. Наприклад, різноманітні фрукти, сир, молоко, йогурт, шоколад, сухофрукти, горіхи, сиропи, соки, різні спеції і багато іншого аж до вермішелі та круп.

Рецепти солодких супів

Але солодкий суп може виступати не тільки в ролі десерту, іноді це дуже корисна перша страва, знайома всім з дитинства, адже майже всі їли молочний вермішелевий суп з додаванням цукру, а якщо ні, то його обов'язково треба спробувати, адже більш простої, корисної та смачної страви ще не придумали. Таку страву можна подавати на сніданок, чергуючи її з вівсянкою або яєчнею, які вже трохи набили оскомину і діти точно будуть в захваті; також солодкий суп можна запропонувати у вигляді легкої закуски або перекусу, гості будуть приємно здивовані.

Смачні рецепти солодких супів, які вам сподобаються:

Як готують солодкі супи

Приготування солодких супів - справа не витратна, як це може здатися спочатку, ну, що ще може бути простіше влітку, ніж фруктовий відвар з додаванням свіжих фруктів та вершків, а як інакше нагодувати дитину молоком або корисним гарбузом? Так-так, саме гарбузом, овочем багатим корисними речовинами і вітамінами, який досить збити з вершками до ніжного солодкого крему.

Основу солодких холодних супів найчастіше складають фрукти або ягоди. Іноді їх відварюють або припускають в сиропі, перетворюють на пюре або ж просто вичавлюють сік. В деякі супи дуже доречно додати молочні продукти: йогурт, кефір, вершки, сироватку. В інших випадках - вино. У східній кулінарній традиції в якості основи для солодких супів використовують горіхове молоко: мигдальне, з кеш'ю або ж кокосове. Такі супи мають незвичний, але дуже приємний смак.

Шматочки свіжих фруктів, чіпси, горіхи, кулька морозива, а іноді і зовсім "не десертні" продукти створюють в солодких холодних супах цікавий контраст текстур.

Різноманітне поєднання продуктів в такій страві надовго захопить будь-яку людину, навіть далеку від кухні. Гра смаків, експерименти над консистенцією і ароматами дозволить з користю для всієї родини провести час.

Смачні рецепти, які вам сподобаються: