Святкові канапки з ковбасою

Канапки - це так святково і смачно. Побалуйте себе і своїх близьких цією яскравою і смачною закускою. Але багато не готуйте. Досить калорійно і з'їсти треба за один раз, потім вже не так смачно, оскільки її складові підсихають, огірок і маслини марніють і закуска втрачає гарний зовнішній вигляд. До речі, святкові канапки можна готувати і не тільки на свято, а наприклад, на романтичну вечерю, або просто, коли хочеться, наприклад, ввечері розслабитися і з'їсти що-небудь смачненьке.

Рецепт святкових канапок з ковбасою

Інгредієнти

  • хліб або батон 3 шт.
  • ковбаса копчена 6 шт.
  • сир твердий 20 г
  • огірок 50 г
  • маслини 6 шт.
  • масло вершкове 10 г

Рецепт святкових канапок з ковбасою з фото

1. Хліб нарізаємо на однакові за розміром шматочки 4 см Х 4 см. Можна вирізати за допомогою спеціальної форми і невеликі кружечки, але тоді і сир треба буде нарізати круглою форми. Підсушуємо їх в духовці за температури 180 градусів за Цельсієм протягом 5-7 хвилин до легкого золотистого кольору.

Рецепт святкових канапок з ковбасою

2. Сир і ковбасу використовуємо, куплені в нарізці. З ковбаси за необхідності знімаємо шкірку. Сир ріжемо квадратиками розміром 4 см Х 4 см. Огірок нарізаємо слайсами якомога тонше довгими продовгуватими шматочками.

Рецепт святкових канапок з ковбасою

3. На остиглі шматочки хліба намазуємо вершкове масло і кладемо шматочки сиру.

Рецепт святкових канапок з ковбасою

4. На шпажки нанизуємо продукти в такій послідовності: маслина, шматочок огірка, укладаємо красиво хвилями ковбасу, складаємо шматочок двічі, навпіл і ще раз навпіл. Так нанизуємо всі шпажки.

Рецепт святкових канапок з ковбасою

5. Фінальним етапом, буде поєднання двох конструкцій. Беремо шпажки і вставляємо їх в основу, а саме у шматочки булки з маслом і сиром.

Рецепт святкових канапок з ковбасою

Смачні рецепти, які вам сподобаються: