Паска з повидлом

 

Багато господинь та господарів, які щороку печуть паски за кількома рецептами, стикаються з такою проблемою, що не всі близькі люблять традиційні паски. Їм не вистачає начинки або якихось добавок, щоб це не було тільки тісто з сухофруктами. Тому дедалі більше людей шукають різні варіанти, наприклад, як ця незвичайна паска з повидлом. Дуже смачно з чаєм або з молоком.Більше рецептів пасок дивіться в розділі Рецепти приготування паски

Рецепт паски з повидлом

Інгредієнти

  • Повидло - 250 г
  • Борошно - 550 г
  • Сіль - щіпка
  • Цукор - 5 ст.л.
  • Ванільний цукор - 1 упаковка
  • Дріжджі - 2.5 ч.л.
  • Масло вершкове - 150 г
  • Яйце - 2 шт.
  • Молоко - 200 мл

Час приготування: 4 години

Об'єм: 3 порції

Кроки приготування паски з повидлом

1. У нашому рецепті використовується густе повидло, яке продається в магазині у вигляді брикетів. Але якщо такого знайти не вдалося, то можна використовувати мармелад.

Рецепт паски з повидлом

2. Скласти всі інгредієнти до чаши хлібопічки в послідовності, зазначеній в інструкції (відкладіть 1-2 ложки борошна на підсипування). У нашій хлібопічці спочатку це дріжджі, борошно, цукор, ванільний цукор і сіль, а потім вологі інгредієнти.

Встановити програму "тісто".

Рецепт паски з повидлом

3. Якщо за сигналом ви бачите, що тісто підійшло мало, то вимкніть хлібопічку, закрийте кришку і дайте постояти ще хвилин 15. Апарат все одно зберігає тепло, тому тісто дійде до потрібного стану.

Рецепт паски з повидлом

4. Розділіть тісто на стільки частин, скільки пасок ви хочете з нього отримати. В нашому випадку це три невеликих паски. Розкачайте на пріпиленній борошном поверхні пласт тіста у прямокутник, приблизно рівний по одній стороні висоті форми, в якій плануєте пекти.

Повидло нарізати невеликими шматочками і розкласти їх рівномірно по всьому тісту.

Рецепт паски з повидлом

5. Згорнути пласт тіста рулетом, намагаючись не змістити скибочки повидла. Краї защипнути, щоб повидла не було видно, інакше воно пригорить.

Рецепт паски з повидлом

6. Можна акуратно пригладити край, щоб не було видно шва. Коли під час розстійки підніметься купол, верх паски можна буде вкрити глазур'ю, як і традиційні паски.

Рецепт паски з повидлом

7. Форму вистелити пергаментним папером, змащеним олією. Акуратно поставити до неї згорток з тіста. Дати розстоятися під рушником в теплому місці близько 30-40 хвилин. Потрібно враховувати температуру в приміщенні, вологість, тому рівняйтеся на те, як підійшло тісто.

Випікати за 180 градусів до золотистого кольору. У нашій духовці невеликим пасочки достатньо 30 хвилин.

Рецепт паски з повидлом

8. Дати паскам охолонути. За бажання можна посипати цукровою пудрою або прикрасити білковою глазур'ю. Враховуйте, що паски з солодким повидлом, тому не варто переборщувати з цукром на завершальному етапі.

Рецепт паски з повидлом

І останнє: зверніть увагу, як здивуються ваші близькі, коли ви розріжете ось такий паску з секретом.

Більше рецептів пасок