Манікюр Котяче око

Манікюр Котяче окоВідносно недавно в нігтьовій індустрії стався справжній «вибух». Виробники почали пропонувати магнітні лаки для нігтів, за допомогою яких можна створити приголомшливий манікюр з ефектом котячого ока. Спеціальний магніт і особлива формула лаку діють так, що в центрі нігтика утворюється красива лінія, яка зовні дуже нагадує котяче око.

Спочатку лак випускався тільки в декоративному варіанті. Трохи пізніше виробники, бачачи небувалу популярність новинки, почали випускати гель-лак, адже модницям дуже хочеться, щоб чарівний ефект прикрашав їх нігті як можна довше. З цієї статті ви дізнаєтеся, в чому секрет магнітних лаків та як зробити стильний дизайн своїми руками.

Як працює гель-лак Котяче око

Котяче око або цімофан – так називають ювелірний камінь, особливість якого полягає в характерному вузькому блиску. Людей завжди дивувала і захоплювала його здатність концентрувати світ в одній смужці. Якщо камінь покрутити в руці, то можна помітити, що смужка зміщується. Цей ефект дуже нагадує котяче око, яке пильно стежить за вами.

Тепер стало можливим створити дизайн нігтів з мерехтливою смужкою в центрі. Такий манікюр буде виглядати дуже стильно і об'ємно. Зробити його просто – для цього вам всього лише потрібен спеціальний лак. Мінімум зусиль – максимум результату! Як же він працює?

Новий гель-лак містить у своєму складі мікрочастинки металу, які під впливом магніту збираються у тривимірні візерунки. Спочатку лак випускався тільки в одному варіанті – створював на нігтях вертикальну смужку. Тепер дизайн «Котяче око» може заграти на ваших нігтях по-новому: у вигляді зірочок, хвиль, діагоналей. Додаткові магнітики можна придбати окремо – так один гель-лак зможе забезпечити вам кілька чудових ефектів.

Випускається такий лак в багатій колірній гамі, тому ви обов'язково підберете потрібний відтінок до свого образу. Під дією променів світла манікюр в стилі «Котяче око» буде грати і переливатися!

Як зробити манікюр Котяче око

Робити манікюр в стилі «Котяче око» дуже просто. Створити незрівнянний дизайн гель-лаком зможе будь-яка дівчина. Для цього вам знадобиться базове, топове покриття гель-лак «Котяче око». Якщо хочете підсилити ефект, то можна взяти додатково чорний гель-лак, щоб зробити дизайн більш виразним. Якщо все необхідне вже є у вас під рукою, то можна починати перетворення ваших нігтів.

Підготуйте нігті: видаліть старе покриття, надайте їм потрібну форму і знежирте поверхню.

Нанесіть базове покриття і просушіть його в УФ або LED-лампі протягом пари хвилин.

Щоб підсилити ефект, нанесіть чорний гель-лак і також ретельно просушіть шар під лампою.

Нанесіть гель-лак «Котяче око» на нігті. Тепер піднесіть спеціальний магніт максимально близько до нігтя і утримуйте його до 15 секунд. За цей час він встигне притягнути магнітні частинки. Знову просушіть під лампою, як звичайний гель-лак. Маленька порада: на цьому етапі краще працювати з кожним пальчиком окремо, щоб уникнути розтікання та нерівностей. Малюйте і сушіть кожен нігтик по черзі.

Нанесіть топове покриття і знежирте поверхню нігтів.

Як бачите, манікюр «Котяче око» це дуже просто. Від вас не потрібно якихось особливих навичок або художніх задатків – спеціальний гель-лак все зробить за вас!

Кілька цінних порад

При першій спробі зробити манікюр в стилі «Котяче око» вас може спіткати невдача, бо це досить специфічний лак, і для роботи з Фото манікура Котяче оконим потрібна деяка вправність. Але ви дуже швидко розберетеся, що до чого, і незабаром цей лак стане у вас найулюбленішим. Кілька простих порад допоможуть вам виконати стильний дизайн, гель-лаком якісно та без проблем.

Перед використанням лак добре струшуйте, щоб пігменти і металеві частинки перемішалися.

Не нехтуйте знежиренням нігтів і нанесенням на них бази. Цей етап гарантує вам приголомшливий чіткий ефект.

Якщо ви не використовуєте чорну основу, то наносьте лак двома шарами. Нафарбуйте перший раз, дочекайтеся повного висихання і тільки після цього приступайте до обробки кожного пальчика окремо.

Магніт краще підносити як можна ближче – на відстань 1-3 мм, при цьому намагайтеся не торкатися свіжого покриття.

Створюючи малюнок, в жодному разі не чекайте, доки лак висохне. Дизайн в стилі «Котяче око» вийде чітким і сяючим тільки в тому випадку, якщо магніт тримати над ще рідким лаком.

Можна поекспериментувати з візерунками. Під час використання крутіть та зміщуйте магніт, щоб змінити малюнок. Можна придбати додаткові магніти.

Деякі фахівці не рекомендують використовувати топове покриття, вважаючи, що воно може безнадійно зіпсувати манікюр.

Дизайн в цьому стилі, прекрасний сам по собі, але його можна використовувати в якості основи. Спробуйте доповнити покриття стразами або іншими декоративними елементами.

Як зберегти манікюр Котяче око надовго?

Щоб стильний ефект довгий час прикрашав ваші нігті, потрібно не тільки дотримувати всі правила нанесення, але і забезпечити покриттю хоча б мінімальний захист.

Слідкуйте, щоб на манікюр не потрапляли агресивні речовини: спирт, ацетон, розчинники.

Всю домашню роботу виконуйте тільки в гумових рукавичках.

Намагайтеся не піддавати нігті зайвому непотрібному навантаженню.

Щоб не зіпсувати манікюр, виконаний гель-лаком, перші дві доби після його нанесення уникайте різких перепадів температур і впливу гарячої води на нігті. Походи в лазню і сауну доведеться відкласти на пару днів.

При дотриманні цих умов дизайн в стилі «Котяче око», виконаний гель-лаком, буде триматися до 2-3 тижнів. Звичайний магнітний лак не так довго зберігає ефект і цілісність покриття.

Фотогалерея нейл-артів в стилі Котяче око

Манікюр в стилі «Котяче око» просто неможливо описати словами – його треба бачити. Тільки так ви зможете зрозуміти, чим дивний цей дизайн. Ефект може змінюватися в залежності від того, лак якого кольору ви використовуєте. Для того щоб ви могли скласти уявлення про неповторність магнітної новинки, пропонуємо вам переглянути фото з прикладами манікюру. 

Як зробити нігті Котяче окоГель лак котяче окоЛак котячі очі

Читайте також: