Газетний манікюр

Газетний манікюрЛюдська фантазія не має меж, особливо, коли справа стосується нашого зовнішнього вигляду та привабливості. Вже давно жінки перестали вкривати нігті шаром першого ліпшого лаку, віддаючи перевагу оригінальним та незвичайним візерункам, для нанесення яких у хід йдуть найрізноманітніші засоби й аксесуари. Одним з таких нейл-артів став манікюр з газети, або газетний манікюр, зробити який цілком можна в домашніх умовах, витративши на це зовсім трохи вашого дорогоцінного часу.

Основи манікюру з газет

Ідея подібного нейл-арту з'явилася порівняно недавно. І прийшла вона в світлу голову молодій француженці, про яку написали в місцевому виданні. Але читали його одиниці, а слави хотілося більш гучної. Тоді вона вирішила помістити цю невелику статтю на нігтях своїх клієнток, тобто зробити той самий манікюр за допомогою газети.

Головна перевага газетного дизайну – можливість робити на кожному нігті різний візерунок із збереженням смислового навантаження всієї композиції.

Крім того у вас на озброєнні знаходиться один з найдешевших матеріалів, представлених величезним асортиментом.

Тут ви зможете самостійно експериментувати і з розмірами літер та шрифтів, які використовуються в друкованих виданнях.

Витрати часу на створення манікюру з газет будуть мінімальними, а готовий дизайн перевершить всі очікування.

Потрібно тільки заздалегідь дізнатися, як зробити газетний манікюр, та визначитися, яку з технік ви будете використовувати.

Як зробити газетний манікюр

Манікюр в домашніх умовах за допомогою журналу або газети можна зробити двома різними способами. В обох випадках результат практично не відрізняється, а вибір відповідної техніки залежить від ваших побажань та наявності, або відсутності у вас під рукою спирту.

Як зробити газетний манікюр в домашніх умовах без спирту

Як зробити газетний манікюр

Вам знадобиться:

  • прозорий лак
  • друковане видання з виділеним текстом
  • рідина для зняття лаку з ацетоном

Перш ніж приступити безпосередньо до роботи над малюнком, приведіть свої нігті до ладу: зробіть гігієнічний манікюр, підрівняйте їх за допомогою ножиць та пилочки. Зауважимо, що манікюр з газети є універсальним і підійде для нанесення на нігті будь-якої довжини. Як тільки підготовчі роботи будуть закінчені, можете починати робити в домашніх умовах ваш незвичайний дизайн – газетний манікюр:

Підготуйте вирізки з друкованих видань (газети) з потрібним текстом. Вам знадобиться 10 квадратів (прямокутників) паперу, розмір яких буде трохи більшим, ніж самі нігті.

Покриваєте прозорим лаком один ніготь і, не чекаючи його повного висихання, прикладаєте шматочок газети, попередньо трохи змастивши його краплями ацетону.

Клеїмо газету на нігті

Манікюр з газети

Притисніть папір, зачекайте, поки він не підсохне. В жодному разі не рухайте газету на нігтях, інакше нетривка типографська фарба змажеться, залишивши замість креативного дизайну незрозумілу мазню.

Як тільки шматочок газети підсохне, не поспішаючи, видаліть його.

Нанесіть прозоре покриття на готовий газетний дизайн.

Повторіть процедуру з рештою нігтів.

Як зробити манікюр з газети

Як зробити манікюр з газети з використанням спирту

Вам знадобиться:

  • білий лак (можна замінити будь-яким іншим світлого відтінку)
  • газети з потрібним текстом або будь-яке інше друковане видання
  • закріплювач (прозоре покриття), за допомогою якого малюнок буде утримуватися на нігті
  • спирт або будь-яку іншу спиртовмісну рідину
  • Як і в попередньому випадку, манікюр з газетою необхідно робити на заздалегідь підготовлений ніготь. Так що насамперед робимо гігієнічний манікюр.

Газетний манікюр в домашніх умовах

Для початку необхідно буде пофарбувати нігті основою. Наступний етап починайти після повного висихання вашої світлої бази.

Виріжте смужки з друкованого видання потрібного вам розміру. Знову слідкуйте, щоб вони виходили за край нігтьової пластини.

Крапніть на папір невелику кількість спирту, після чого прикладіть шматочок на 15-20 секунд. Як варіант, можна занурити ніготь на пару секунд в спирт, після чого відразу ж притиснути до нього смужку паперу.

Притискаючи папір, робити це потрібно акуратно, щоб не розмазати літери.

Знявши папір, трохи почекайте, поки висохне фарба і ваш газетний дизайн закріпиться.

На завершення нанесіть прозоре покриття, яке буде ще довгий час утримувати ваш газетний малюнок на нігтях.

Інструкція для газетного манікюру

Щойно газетний манікюр буде готовий, можете відправляти на вечірку, дивуючи подруг своїм креативним підходом до дизайну нігтів. Напевно, кожна з них захоче спробувати газетний манікюр і буде у вас цікавитися особливостями техніки нанесення покриття з допомогою звичайного паперу з текстом. Тож не забудьте наші поради, якими ви зможете поділитися, розкривши секрет своєї краси.

Відео як зробити газетний манікюр

Фото газетного манікюру

Ідея газетного манікюру

Фото газетного манікюру

Приклад газетного манікюру

Читайте також: