Український манікюр

У кожної людини наша Україна викликає різноманітні асоціації, але, здебільшого, більшість малює в уяві безмежні поля пшениці та жита, блакитне небо, різнокольорові квіти – барвінки, волошки, ромашки, маки та величезні соняшники. А яку красу та натхнення українського народу становить вишиванка! Всю цю колоритність та традиції українського народу, є сенс відобразити на своїх нігтях за допомогою українського манікюру.
Український манікюр

 Різних ідей для відтворення манікюру є величезна кількість. Українські мотиви використовують для того, щоб створити на своїх нігтях незвичайний орнамент і доповнити свій образ традиційним костюмом. Найпростішим варіантом манікюру є нанесення на нігті двох кольорів – синього та жовтого.

Український патріотичний манікюр

Манікюр в українському стилі uman3

Український манікюр фото Манікюр до дня Незалежності

Можна по черзі пофарбувати кожен ніготь окремим кольором. Також органічно виглядають нігті, якщо великий та безіменний палець пофарбувати синім кольором, а решта — жовтим відтінком лаку.

В цьому стилі манікюру можна поєднувати техніку омбре. Цей той випадок, коли перший відтінок органічно перетікає в другий, а також його доповнює, тим більше, що трансформація в ньому може бути виконана як в горизонтальній, так і у вертикальній площині.

Український стиль манікюра Манікюр в патріотичному стилі

Квіткові мотиви в манікюрі лише додадуть йому популярного та традиційного стилю, навіть незважаючи на те, що створення такого дизайну дуже трудомісткий процес. На піку популярності в нігтьовому дизайні залишається створення маків. Їх можна нанести на білу основу і не боятися, що малюнок вийде занадто блідим, а також його сміливо можно поєднувати у французькому манікюрі.

Український патріотичний манікюр Манікюр в українському стилі

Стильний український манікюр модний український манікюр

Всім відомо, що яскраво-жовта квітка соняшника символізує Україну, тому її відтворення на нігтях буде доречним і притягне до себе увагу. Яскраво-жовті пелюстки з чорною серединою і зеленим листям будуть виглядати незвично на нігтях, і швидше за все, стануть нагадувати про шедевр великого художника.

Манікюр в українському стилі

Дуже органічно виражена в колірній палітрі українська тематика зі своїм двоколірним поєднанням. Червоний та чорний відтінок буде гармонійно виглядати на нігтях, якщо його трохи розбавити синім, зеленим або жовтим кольором.

Створення української народної тематики на нігтях можна порівняти з ювелірною роботою майстра. Адже для його відтворення буде необхідна велика посидючість та увага, щоб передати всю красу орнаменту на українського манікюру.

Український святковий манікюр Український манікюр вишиванка

Український манікюр фото 14 Український манікюр фото 15

Український манікюр фото 17 Український манікюр фото 20

І неважливо, який ви виберіть образ українського стилю, не бійтеся експериментувати та створювати свій унікальний шедевр на нігтях. А якщо у вас є свої ідеї, ви завжди можете втілити їх на нігтях і здивувати своєю творчістю оточуючих.