Матовий манікюр

Матовий манікюрМатовий манікюр існує вже давно, проте на піку своєї популярності, він саме зараз, бо з'явилося дуже багато креативних ідей, які поєднують матовість з глянцем, що в підсумку дає дуже цікавий ефект. А як його досягти, ви дізнаєтеся з цієї статті. Вашій увазі пропонуються 3 різні способи, як зробити матовий манікюр: щось простіше, швидше та дешевше – в будь-якому разі цю ідею варто спробувати, особливо якщо вам захотілося чогось новенького на ваших руках.

Як зробити матові нігті?

Придбати матовий лак

Як не банально, але найпростіший спосіб – це купити матовий лак для нігтів. Вони продаються практично в будь-якому кіоску з манікюрним приладдям та лаками, а їх палітра дуже різноманітна. За деякими відгуками, такі лаки сохнуть трохи довше звичайних, однак різниця майже не помітна. Головне не переплутати ефект з підсохлим лаком!

Придбати матуюче покриття

Для цього вам доведеться купити спеціальне матуюче покриття для нігтів. З його нанесенням поверх будь-якого лаку, глянець втрачає свій блиск і нігті стають матовими. Мінус цього способу – у додаткових витратах на покриття, проте за його допомогою ви зможете зробити матовим ваш будь-який лак, а не лише певний колір. Існує також матовий фініш-гель, яким можна зробити такий ефект на нарощених нігтях.

Зробити матовий манікюр в домашніх умовах

Це дуже оригінальний і простий спосіб, за допомогою якого ви будь-який свій лак можете нанести на нігті і зробити покриття матовим. Для цього вам знадобиться всього 2 речі:

каструля з киплячою водою та будь-який лак для нігтів.

1. Полірування нігтів. Перед нанесенням лаку, нігті бажано відполірувати, бо на відміну від глянцевого лаку, який приховує всі недоліки, матовий робить їх більш помітними.

2. Нанесення лаку. Вкрийте нігті тонким шаром лаку. Коли він підсохне, нанесіть другий шар на 1-2 нігтя. Доки вони не висохли (саме тому процедура робиться почергово), піднесіть нігті над киплячою водою: не надто високо, щоб на них потрапляв пар, але і не занадто низько, щоб не обпектися. Тримайте нігті над паром близько хвилини – за цей час лак висохне і стане матовим.

Повторіть процедуру на інших нігтях. Зробити матові нігті таким способом в домашніх умовах не займе у вас багато часу, а результат дуже порадує.

Для матових нігтів рекомендується використовувати темні лаки – на них ефект помітний найкраще. Дуже красиво виходить матовий чорний лак.

Далі можна зробити додатковий дизайн. Для цього достатньо мати прозорий лак, а можна використовувати лак, який ви робили матовим. Зробити дизайн можна за однією зі схем:

Схеми матового манікюру

Ось кілька оригінальних ідей. Для промальовування дрібних деталей краще використовувати трафарети або скотч.

Матовий манікюр, фото.

Матовий манікюр 3

Як зробити матовий манікюр 4

Матовий манікюр фото 5

Матовий манікюр фото 6

Матовий манікюр фото 7

Матовий манікюр фото 8

Читайте також: