Манікюр Бите скло

bs

Нейл індустрія подарувала дівчатам стільки різноманітних ідей для дизайну нігтів, що здається неможливим придумати щось нове. Але виявляється, справжня фантазія не знає меж, і кожен сезон дарує нам несподівані варіанти.

Один зі свіжих трендів, що стрімко набирає популярність у модниць – манікюр «Бите скло». Його назва говорить сама за себе – дійсно, поверхня нігтя ніби вкрита невеликими уламками дзеркального скла.

Цей неймовірний ефект робить манікюр яскравим, помітним. Крім нереальної краси у нього є ще один плюс – унікальність. Навряд чи вам вдасться знайти дівчину, чий манікюр співпаде з вашим на 100%, його неповторний візерунок, як форма уламків скла розбитого дзеркала.

Манікюр Бите скло ніколи не залишиться без уваги – гра світла перетворює нігтики в чудову картину, яка нагадує блискучі грані діамантів.

Фото манікюру бите скло 36 Фото манікюру бите скло 32

Фото манікюру бите скло 30 Фото манікюру бите скло 28

Фото манікюру бите скло 23 Фото манікюру бите скло 20

Фото манікюру бите скло 33 Фото манікюру бите скло 29

Фото манікюру бите скло 27 Фото манікюру бите скло 9

Ідеї виконання манікюра Бите скло

Як і будь-який інший манікюр, «бите скло» може мати нескінченну кількість варіацій.

Якщо ви ще не спробували це витончене покриття на власних нігтиках, то зверніть увагу, що у вашому розпорядженні є безліч найрізноманітніших відтінків фольги, голографічних наліпок або спеціального дзеркального целофану, призначених саме для такого манікюру.

Манікюр бите скло фото 35 Манікюр бите скло фото 22

Завдяки тому, що матеріали можуть бути різного кольору, варіації для експериментів важко порахувати.

Одна з найбільш виграшних моделей – прозорі голографічні «уламки скла» на чорному тлі. Такий дизайн вражає своєю тривимірної глибиною та пишністю.

Манікюр бите скло фото 1 Манікюр бите скло фото 3

Манікюр бите скло фото 7 Манікюр бите скло фото 8

Цікаво виглядають глибокі соковиті відтінки базового лаку у поєднанні з більш світлим целофаном або фольгою: темно-синій з яскраво-блакитним, марсала з кольором рожевого дерева, шоколадний з горіхово-золотистим тощо.

Манікюр бите скло фото 40 Манікюр бите скло фото 39

Цікавий прийом, за якого імітація шматочків скла робиться тільки на декількох нігтях (найчастіше, на середньому та безіменному), а на решту просто наноситься лак (а ще краще – гель-лак).

Манікюр бите скло фото 21 Манікюр бите скло фото 12

Не залишиться без уваги і більш ніжний варіант, за якого ніготь вкривається лише прозорим покриттям, а поверх нього вкладаються «скляні» шматочки. Не менш цікавим стане прийом, коли на однотонне покриття вкладають різнокольорові шматочки матеріалу, що імітує скло.

Можна обіграти не тільки колір, але й форму: шматочки фольги або целофану можуть бути великими і дрібними, правильної і неправильної форми. Вкладати їх можна як в хаотичному порядку, так і в суворій послідовності, створюючи чіткий орнамент.

Манікюр бите скло фото 10 Манікюр бите скло фото 11

Манікюр бите скло фото 16 Манікюр бите скло фото 17

Френч та бите скло

Незважаючи на те, що «бите скло» є цілком самостійним трендом, його непогано поєднувати з іншим дизайнами, які давно стали класикою жанру.

Якщо вам подобаються погляди прикуті до вашої зовнішності, то спробуйте поєднати френч та «бите скло».

Варіантів тут предостатньо. По-перше, можна виконати традиційний френч, а на одному-двох нігтиках зробити скляний манікюр в тонах, близьких до основного кольору.

Манікюр бите скло фото 34 Манікюр бите скло фото 18

По-друге, можна покрити «битим склом» лінію усмішки, зробивши її трохи ширшою, ніж зазвичай.

Нарешті, можна скомбінувати попередні два способи, оформивши на декількох нігтиках традиційну усмішку, а на інші накласти шматочки фольги або поліетилену.

Манікюр бите скло фото 14 Манікюр бите скло фото 15

Місячний манікюр та бите скло

Місячний манікюр теж чудово поєднується з модним скляним трендом. Принципи використання його практично не відрізняються від тих, які застосовуються до класичного френчу.

Можна виділяти «уламками скла» прикореневу лунку, роблячи основне покриття однотонним. Можна робити акцент на окремі нігтики.

Манікюр бите скло фото 19 Манікюр бите скло фото 37

Дуже виграшно виглядає варіант, за якого прикореневу лунку залишають нефарбованою, вкриваючи лише прозорим лаком, а решту поверхню нігтьової пластини оформляють у вигляді битого скла. Особливо гарний такий манікюр, якщо виконати його шелаком – завдяки міцності покриття він протримається не менше двох-трьох тижнів, а то й чотирьох тижнів, а прозора лунка зробить лінію нігтя, який відріс, практично непомітною.

Манікюр бите скло фото 26 Манікюр бите скло фото 31

Як зробити манікюр бите скло?

Манікюр бите скло настільки чудовий, що створюється враження, що виконати його під силу тільки досвідченим майстрам манікюрного салону. Насправді він досить простий, і зробити його можна в домашніх умовах.

Манікюр бите скло фото 25 Манікюр бите скло фото 24

Як вже було сказано, краще всього виконувати такий дизайн за допомогою гель-лаку, щоб результат праці радував вас не один день.

Манікюр бите скло фото 5 Манікюр бите скло фото 2

Манікюр бите скло фото 4 Манікюр бите скло фото 6

Манікюр бите скло фото 38 Манікюр бите скло фото 8

Для початку необхідно ретельно підготувати нігтьову пластину: повністю знежирюємо поверхню, після чого обробляємо кінчик нігтя малокислотним праймером з липким шаром.

Потім наносимо базове покриття для гель-лаку. Нам потрібна ідеально рівна поверхня, тому після нанесення бази повертаємо руку долонею вгору і тримаємо приблизно хвилину паралельно поверхні столу. Наносимо таке ж покриття на бічні частини нігтя і торець, відправляємо нігтики на просушку до лампи.

Переходимо до нанесення гель лаку. Перший шар накладаємо з особливою ретельністю, намагаючись зробити його як можна більш тонким та рівномірним. Сушимо в лампі стільки, скільки вказано в інструкції виробника.

Наносимо другий шар гель-лаку, і знову відправляємо пальчики в лампу, але на цей раз тільки на одну хвилину.

Починаємо найвідповідальнішу частину роботи – за допомогою апельсинової палички викладаємо на поверхню заздалегідь підготовлені шматочки голографічної плівки, фольги чи целофану, які імітують бите скло. Після цього досушуємо гель-лак в лампі до затвердіння.

Отриману картинку закріплюємо топовим покриттям, знову сушимо. Нарешті, обробляємо кутикулу та шкіру навколо нігтя спеціальною олією, і в результаті отримуємо справжній шедевр, який буде радувати не тільки вас, а й оточуючих вас людей протягом декількох тижнів.

Манікюр Бите скло відео