Плетений манікюр

Плетений манікюрХіт останнього сезону – плетений манікюр, або, як його ще називають в'язаний маникюр, коси на нігтях, ефект светру. Його особливість — поєднання різних кольорів і текстур, рельєфний малюнок, і в той же час він виходить не яскравим, а затишним і ніжним. Зробити такий манікюр самостійно дуже непросто, та й матеріали для нього вдома мало хто тримає, в основному вони є тільки у професіоналів. Тому за плетеним манікюром варто звернутися саме до них.

Види плетеного манікюру

Їх безліч – повний політ фантазії. Від простого покриття з малюнком плетіння до матових пудрових фактур, об'ємних візерунків, поєднаних з місячним манікюром або френчем. Колірна палітра найчастіше пастельна, приглушена і м'яка, відповідна до текстури в'язки.

Підготовка до в'язаного манікюру

1. Очищення нігтів, видалення кутикули.

2. Базове покриття. Воно служить не тільки для стійкості гель-лаку, але і для вирівнювання поверхні нігтьової пластини, яка подекуди може бути порушена. Висушуємо нігті під лампою.

3. Нанесення кольорового гель-лаку. Світлий тон наносимо на всю поверхню нігтів, темний – залишаючи «лунки» незаповненими. Так в'язаний манікюр довше прослужить, і не буде помітно, що він відріс. Гель-лак наноситься двома шарами, щоб колір був більш насиченим. Просушуємо кожен шар під лампою.В'язаний манікюр

Всі нігті, крім одного, покриваються фінішним покриттям і сушаться під лампою. Так-так, саме в цей момент, посеред процесу! Останній ніготь, який залишився без топа, буде матовим.

Один ніготь можна зробити матовим – для контрасту, різноманітності, і звичайно, експерименту!

Робиться це за допомогою спеціального прозорого покриття, яке наноситься поверх уже висушеного гель-лаку і також сушиться в УФ-лампі. Після цього гель-лак втрачає блиск і стає абсолютно матовим.

Нанесення малюнка плетеного манікюра

Сам по собі плетений манікюр виглядає досить хитромудро, і краще з ним не перебирати, а зробити тільки в якості акценту. Тобто, візерунок в'язки можна завдати тільки на нігті, покриті темним кольором, інші чіпати не будемо. Щоб малюнок був більш контрастним, робимо на матовому нігті глянцевий візерунок, а на інших (блискучих) – матовий.

Малюнок плетеного манікюру1. Для глянцевого малюнка змішується декілька тонів спеціальної фарби. Колір можна зробити практично будь – яким на ваш смак. Можна обрати світлий, щоб був зрозумілий сам візерунок, який потім повториться на інших двох нігтях, але буде менш помітний.

2. Отриманий колір наноситься тонким пензликом. Сушимо під лампою.

3. Повторюємо той же візерунок на інших двох нігтях поверх фінішного покриття. Але тепер малюнок наноситься не фарбою, а тим самим темним гель-лаком, яким були покриті нігті. На цьому етапі візерунок практично непомітний, він зливається з блискучою поверхнею. Не сушимо!

4. Ногти з візерунком посипаються спеціальною пудрою. Вона наМалюнок в'язаного манікюру мокрій поверхні стає майже прозорою і просто додає матовість самому візерунку і трохи висвітлює його. І ось тепер нігті просушуються під лампою.

5. Щіточкою прибираються залишки пудри, яка не прилипла до гель-лаку. Фінішем покривати більше не потрібно, залишаємо манікюр як є.

Нюанс – ще раз про підбір кольору. В інтернеті купа фоток в'язаного манікюру повністю світлих тонів. Виглядає це дуже мило, але тільки відразу після манікюру. Потім всі матові, «оксамитові» поверхні неминуче починають бруднитися і виглядають вкрай неакуратно. Відмити такий ніготь, не пошкодивши візерунок, навряд чи вдасться. Тому краще для плетеного манікюру обирати темні тони, тим більше що зараз вони дуже актуальні.

Фотографія плетеного манікюра

Читайте також: