Салат Хризантема

Салат Хризантема прикрасить будь-яке свято. Його чарівний вигляд відразу дає зрозуміти, звідки така незвична назва. Для створення пелюсток всім відомої квітки використовуються звичайні чіпси, але дуже ретельно підібрані. Майже ідеальні. Завдяки цьому компоненту салат виглядає надзвичайно привабливо. Салатна квітка містить в собі небагато складових, які добре поєднуються між собою. Інгредієнти викладаються шарами, кожен з яких змащується майонезом. 

Цей салат стане не тільки прикрасою вашого святкового столу і викличе безліч запитань від господинь, але й стане однією з найсмачніших та найбільш вживаних страв. Більше святкових салатів в розділі Салати на святковий стіл

Рецепт салату Хризантема

Інгредієнти

  • 250 г копченої курячої грудки або курячого філе
  • 4 курячих яйця
  • 150 г кукурудзи консервованої 
  • 100 г маринованих печериць
  • 50 г чіпсів
  • 150 г майонезу

Час приготування: 30 хв

Об'єм: 5 порцій

Рецепт приготування салату Хризантема

1. Підготуємо всі необхідні для салату інгредієнти згідно переліку.

Рецепт салату Хризантема

2. Ріжемо грудку на кубики і викладаємо на тарілку у вигляді кола, отримуючи таким чином перший шар. Якщо немає копченої курячої грудки, замість неї можна використати варене куряче філе. Вкрийте шаром майонезу.

Рецепт салату Хризантема

3. Злийте маринад з грибів, очистіть від прянощів та поріжте тонкими скибочками. Викладіть гриби наступним шаром і також вкрийте майонезом.

Рецепт салату Хризантема

4. За допомогою сита звільніть кукурудзу від рідини. Викладіть її поверх грибів і знову змастіть майонезом. 

Рецепт салату Хризантема

5. Заздалегідь зварені яйця звільніть від шкаралупок і розділіть жовтки та білки. Білок, натертий крупно помістіть поверх кукурудзи. Це і буде наступний шар салату Хризантема. Вкрийте шаром майонезу.

Рецепт салату Хризантема

6. Ретельно вкрийте майбутню квітку подрібненим жовтком, обережно посипавши всю поверхню.

Рецепт салату Хризантема

7. Обережно та рівномірно розмістіть по поверхні чіпси, які утворюють пелюстки, щоб в результаті отримати квітку, як на фотографії. Чіпси краще брати ті, які продаються в твердій упаковці, щоб вони були приблизно одного розміру та форми. Краще використовувати чіпси без сторонніх смаків.

Рецепт салату Хризантема

Сховайте салат Хризантема до холодильника приблизно на 60 хвилин, щоб шари просочилися, а потім можете сміливо насолоджуватися його смаком та виглядом.

Нехай смакує!

Смачні рецепти, які вам сподобаються: