Крок 9. Я хочу змінити своє життя / Я змінюю своє життя. Як змінити своє життя

Я хочу змінити своє життяДев’ятий, тобто передостанній крок з серії "10 кроків, щоб змінити своє життя". Ми подумаємо над тим, чому багато людей почувають себе розчарованими тим, що хоча й бажають змінити своє життя на краще, насправді нічого не змінюється.

Якщо ви ще не ознайомилися з попередніми кроками, ми радимо вам почати з самого початку, тобто зі статті "Як змінити своє життя".

Успішні люди змінюють своє життя

Люди, які домагаються успіху, не обмежуються лише створенням певних припущень, які стосуються їх життя. Хоча, безсумнівно, багато хто з них спочатку планують певні дії, та аналізують шляхи досягнення поставлених цілей, результатом цих дій є прийняття ними конкретних кроків у напрямку реалізації попередніх припущень. Коли вже такі кроки будуть зроблені, успішні люди постійно прагнуть до того, щоб їх продовжувати. До тих пір, доки не досягнуть передбачуваної мети.

Люди успіху від стадії хочу змінити своє життя, переходять до етапу змінюю своє життя. Подолання бар'єру, що розділяє ці два етапи, є ключовим елементом у процесі зміни свого життя в кращу сторону. Його подолання, втім, не таке вже й просте.

Хоча багато людей опошляють це питання і зводять його до популярного «піднімай дупу та починай працювати», насправді, подолання описаного бар'єру вимагає чогось більшого. Вимагає очікування введення змін. Готовність до зміни багатьох засад, на яких побудоване наше нинішнє життя.

Самого лише бажання впровадження змін не достатньо. Не досить того, що ми хочемо змінити своє життя. Важлива готовність зробити все (звичайно, у відповідності з законом та правилами суспільної поведінки), щоб ефективно провести такі зміни.

Успішні люди це розуміють і прекрасно знають, що одного бажання замало, щоб перетворити наміри в дії та досягти певної мети. Хоча хороший план - це в багатьох випадках фундамент успіху, на цьому фундаменті потрібно збудувати конкретні дії, які зачасту пов'язані з відмовою від менших або більших фрагментів минулого життя. Однак для того, щоб такі дії зробити, варто бути рішучим у досягненні мети.

Неуспішні люди хочуть змінити своє життя

Спроби неуспішних людей змінити своє життя, часто закінчуються на етапі планування. Вони створюють чудовий план, насолоджуючись сприйняттям себе у світі, який підпорядковується їх бажанням, але не вживають заходів для реалізації цього плану.

Планування забезпечує приємними думками. Це відчуття можна порівняти з тим, яке відчувають учасники азартних ігор до оголошення результатів. Деякий час вони відчувають себе мільйонерами, а уявлення про те, як буде виглядати їх життя після перемоги, діставляють їм величезне задоволення. Але коли емоції спадають, радість швидко перетворюється в розчарування та відчуття безпорадності, незадоволеності.

Якщо ж неуспішні люди починають долати бар'єр між етапом я хочу змінити своє життя та етапом я змінюю своє життя, вони або стають на ноги, або швидко впадають у зневіру та повертаються до етапу планування, або просто заливають себе розчаруванням та гіркотою. Їм не вистачає рішучості і готовності вносити зміни.

Виявляється це часто в надмірному зниженні поля допустимих дій (змін).

Я хочу змінити своє життя, АЛЕ...

Чим більше речей ми поставимо після слова але, тим меншою буде наша готовність та рішучість вносити зміни.Успішні люди змінюють життя на краще Неуспішні люди дуже вузько визначають допустимий діапазон змін, що призводить до того, що бажання змінити їх життя на краще, не має шансів перетворитися на конкретні дії.

Зміни, як випливає з назви, пов'язані з відходом від нинішнього стану і заміною його новим станом. Якщо ми не готові залишити те, що супроводжує нас у даний час, не буде місця для введення того нового, що нам необхідно.

Виклик дев'ятого кроку.

У виклику дев'ятого кроку ми закликаємо вас проаналізувати свої нереалізовані плани змінити своє життя на краще та замислитися, наскільки сильна була ваша рішучість для втілення їх у життя. Скільки часу та енергії ви витратили на планування, а скільки на реалізацію. Чим ви готові пожертвувати задля реалізації цих планів, що було на той час перешкодою на шляху їх втілення в життя. Потім проаналізуйте, чи дійсно те, що зупинило вас на шляху до реалізації, було для вас більш цінним та бажаним, ніж те, чого ви хотіли досягти.

Коли ви це зробите, дозвольте собі трохи божевілля. Зробіть річ, яку давно планували, але ще не реалізували її. Дайте собі обіцянку, що ви зробите все, щоб досягти мети, зосередьтесь на тому, щоб нагадати собі свій фундамент у тому випадку, якщо на Вашому шляху виросте перешкода, наприклад, необхідність відмовитися від існуючого стану речей.

Як змінити своє життя
10 кроків, щоб змінити своє життя
1 КРОК 2 КРОК 3 КРОК 4 КРОК 5 КРОК 6 КРОК 7 КРОК 8 КРОК 9 КРОК 10 КРОК