Знак зодіаку Скорпіон

Знак зодіака Скорпіон

Скорпіон – це воїн, до того ж, часто-густо, він кидається в бій, навіть не подумавши попередити про це оточуючих. Народженого під цим знаком Зодіаку ви дізнаєтеся відразу, як тільки поцікаветеся його думкою з якого-небудь питання. Що ж, ви самі цього хотіли: в своїй оцінці Скорпіон буде настільки ж безжалісний, як об'єктивний і вбивчо логічний. Навіть якщо аж до цього моменту Скорпіон мило фліртував з вами, ваше невинне запитання тут же перемкне його із сфери емоцій у сферу невблаганної логіки.

Ви хотіли, щоб він просто підтримав світську бесіду? Щоб всього лише погодився з тим, що «погода сьогодні хороша, чи не так?» Для нього – ні, неправда. Він готовий проаналізувати ваше питання і дати на нього докладну, вичерпну відповідь, якій позаздрить будь-який синоптик. Вся справа в тому, що Скорпіон не любить порожніх, нічого не значущих слів, і до того ж дуже правдивим і об'єктивним в оцінках.

Не дивно, що люди з острахом ставляться до Скорпіона, адже він подібним чином, чесно і правдиво, висловлює свою думку і на будь-який інший рахунок. Так, ця думка часом здатна окрилити тих, хто з ним поруч, проте іноді звучить як вирок. І що з того, що неприємні речі, які Скорпіон каже вам прямо в очі, відповідають істині? Люди не завжди хочуть знати гірку правду – особливо в такій відкритій, безапеляційній формі. Саме тому на світі так мало людей, які ставляться до Скорпіона спокійно. Його можна любити або ненавидіти всією душею, проте ігнорувати його не можна.

А ось сам Скорпіон абсолютно байдуже ставиться до думки оточуючих на свій рахунок. Він настільки впевнений у своїх силах, що чужа думка з цього питання його цікавить мало. Він сам знає, чого вартий, і найцікавіше, що це не порожній самообман. Скорпіон дійсно володіє величезним запасом енергії і життєвих сил, що дозволяє йому долати практично будь-які перешкоди.

Створюється враження, що запас міцності і сила волі, якими володіє Скорпіон, мало не безмежні. Будь-яка проблема і навіть удари долі лише мобілізують його, роблячи ще сильнішим. У цьому сенсі Скорпіон – справжній боєць. Він абсолютно впевнений у своїх силах, звик боротися і звик перемагати. Ця непохитна впевненість у собі поширюється на всі сфери його життя, будь то робота, дружба, гроші чи любов: поставивши перед собою мету, Скорпіон твердо знає, що її доб'ється, і ні обставини, ні сама Доля, швидше за все, не зможе йому перешкодити.

Стихія Скорпіона – Вода з її таємничими глибинами, а керуюча планета Плутон наділяє його проникливістю і невичерпної сексуальною енергією. Допомагає Плутону войовничий Марс, надає характеру Скорпіона наполегливість і силу.

Сильний і сміливий, палкий і незалежний, щирий і самовпевнений, Скорпіон не шкодує сил на те, щоб, ідучи через труднощі, домогтися від життя все. Його ясний розум проникає в саму суть, а в серці вирує невгасимий вогонь, який, залежно від обставин, здатний зігріти друзів або спопелити ворогів.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби