Знак зодіаку Терези

Знак зодіаку Терези

Якщо за знаком Зодіаку ваш новий знайомий – Терези, і він справив на вас враження своєю жвавістю, чарівністю та люб'язністю, знайте: ви з ним познайомилися ще лиш наполовину. Характер справжніх Терезів неоднорідний і суперечливий. Він складається з різних полюсів, що змінюють один одного в залежності від примх його мінливого настрою.

Періоди бурхливої активності Терезів, коли їх енергія буквально б'є фонтаном, а робота в руках горить, з часом неминуче змінюються періодами повної апатії. В такі дні звичайні справи даються Терезам неймовірно важко, вони здатні цілодобово не виходити з дому і навіть не вставати з ліжка. Точно так і в повсякденному спілкуванні поведінка Терезів весь час демонструє різні грані. Сьогодні вони з вами ласкаві і милі, а завтра можуть бути непоступливими і примхливими.

Втім, яскраві крайності в настрої присутні в житті Терезів не надто часто. Набагато частіше можна зустріти Терези в так званій коливній фазі, коли стрілка їх мінливих почуттів гойдається з боку в бік, як маятник, не в силах визначитися. У такі періоди невизначеність відбивається і на обличчі, і на їх поведінці, і в думках, аж до того, що Терезам стає надзвичайно важко прийняти яке-небудь тверде рішення.

Вирішуючи будь-яке питання, Терези зазвичай так довго зважують всі численні «за» та «проти», що здатні дійти у своєму аналізі до атомів і молекул, довівши нетерплячого співрозмовника до сказу або й зовсім втративши момент. Втім, у такій тактиці Терезів є і свої плюси: по-перше, звичку думати взагалі важко назвати поганою, а по-друге, через свою нерішучість Терези часом втрачають свою шанс, але зате рідко роблять помилки.

Мінливість Терезів знаходить відображення і в їх любові до критики і суперечок. В них вони відчувають себе в своїй рідній стихії – адже в суперечці присутні дві сторони, дві чаші терезів, причому яка з них переможе, заздалегідь невідомо. Саме тому Терези з задоволенням розкритикують все, що завгодно або кинуться в суперечку, майстерно відстоюючи свою точку зору, хоча насправді їм буває не дуже важливо, яку позицію захищати. Сама дискусія для них часом куди цікавіша за результат.

Вся життя Терезів виткане з перемін настрою і напівтонів, тому вони артистичні і тонко відчувають мистецтво.

Стихія Терезів – мінливе Повітря, а керує ними планета Венера, яка наділяє їх чуттєвістю, любов'ю до прекрасного, дотепністю і витонченістю.

Самостійні і нерішучі, критичні й чарівні, Терези неповторні. Їх світ тонкий, різноманітний і красивий. Він не поділений грубої рискою на чорне і біле, а переливається всіма можливими відтінками кольорів, з яких так важко (та й навіщо?) обирати улюблений.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби