Знак зодіаку Рак

Знак зодіаку Рак

Рак – найбільш завбачливий з усіх знаків Зодіаку. Найлегше відрізнити Рака від інших, спостерігаючи за тим, як він йде до своєї мети. Справа в тому, що завзятість в його характері поєднується з обережністю, тому Рак не схильний відступати, але і не йде напролом. Його тактика – міркувати, зважувати всі «за» та «проти» і вичікувати, обираючи зручний момент. Зате коли такий момент настане, Рак навряд чи втратить свій шанс.

Народженим під цим зодіакальним сузір'ям взагалі не властиві спонтанні, непродумані рішення, тому дії Рака вкрай рідко закінчуються невдачою. І в такому його поводженні схований секрет: справа тут не стільки в любові Рака перемагати, скільки в тих болісних переживаннях, які заподіюють йому невдачі. Будучи дуже чутливою натурою, Рак болісно сприймає будь-яку невдачу. У такі хвилини у нього опускаються руки, і він ще не скоро знаходить в собі сили для того, щоб рухатися далі вперед. Саме тому Рак завжди такий вдумливий та обережний: нові невдачі йому не потрібні.

З іншого боку, якщо вже Рак чогось домігся, то до останнього не випустить з рук здобуте такою дорогою ціною. Це стосується усіх сфер його життя – і дружби, і кохання, і роботи, і грошей. Така якість дозволяє йому зберігати і примножувати, дозволяючи зібрати протягом життя не тільки духовні багатства, але й чималі матеріальні блага. Взагалі у фінансовому плані Рак дуже запасливий і навіть скупуватий, втім, сам він бачить у цьому лише свою практичність і передбачливість.

Чутливість і емоційність Рака робить його уважним співрозмовником і розуміючим другом, і, зазвичай, знаходиться чимало охочих довірити йому свою таємницю або поплакати на плечі. Однак справжні почуття і думки самого Рака відомі лиш йому одному. Така звичка Рака тримати все в собі призводить до того, що його й без того глибокі емоції здатні досягати величезної сили, впливаючи і на його справи, і на його самопочуття. Від турбот і хвилювань Рак може злягти в ліжко, в той час як хороші новини моментально піднімуть його на ноги.

Будинок для Рака – своя фортеця і найкраще місце на землі. І це нескладно зрозуміти, адже тільки за його стінами Рак може облаштувати свій особистий, комфортний світ, відгородившись від бурхливих проблем і неприємностей. Тільки вдома він відчуває себе повністю захищеним, і по-справжньому щасливим. Будь-яким подорожам і вже тим більше виходам у світ Рак віддасть перевагу вечору, проведеному в колі родини або близьких друзів.

Стихія Рака – Вода, глибини якої приховують чимало таємниць. Його планета – романтичний Місяць, який наділяє його мінливим настроєм і мрійливістю.

Чуттєвий і ранимий, запасливий і обережний, Рак будує своє майбутнє, не забуваючи про минуле. Його минулі досягнення – це його багатство, яке він не збирається втрачати, а його будинок – це той плацдарм, з якого він робить свої обережні кроки в майбутнє і в якому в будь-який момент може сховатися, як у панцир, від буревіїв та невдач жорстокого світу.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби