Знак зодіаку Лев

Знак зодіаку Лев

Людина, народжена під зодіакальним знаком Лева, чудово вміє себе подати і любить бути в центрі уваги. Найлегше знайти Лева на вечірці або на світському рауті його неважко впізнати по впевненому блиску в очах і неквапливій, навіть ледачій ході.

Вдома, наодинці з самим собою, Леву нікому продемонструвати весь свій царствений лиск і блиск, а тому він воліє проводити більше часу на людях. Дивлячись на людину, народжену під цим благородним знаком Зодіаку, здається дивним, як багато в ній від справжнього Лева: вона величава і доглянута, а її манери бездоганні. Правда, на оточуючих вона дивиться трохи зверхньо, але така вже її царствена природа.

Важко сказати, що Леви вважають себе кращими або вищими за інших, однак те, що вони відчувають себе більш знаючими і досвідченими – безсумнівний факт. Лев переконаний, що знає, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, і це легко прочитати в його повчальному тоні і поблажливій посмішці. Оточуючих може навіть дратувати любов Лева повчати завжди і скрізь, будь то робота або особисте життя. Сам Лев вважає таке своє втручання виправданим, адже він щиро хоче допомогти! Крім того, Лев здатний не тільки повчати, але і надавати щедре заступництво, в тому числі і матеріальну допомогу, проти чого навколишні, як правило, вже не заперечують.

Взагалі, спілкування, люди – це рідна стихія для експансивного Лева, з якою пов'язана більша частина його життя. Можливо саме тому він дуже небайдужий до думки інших про себе і має досить чутливе самолюбство. Навіть справедлива критика на його адресу здатна вивести його з себе і нанести важку образу, а просте визнання заслуг, черговий комплімент і навіть грубі лестощі – окрилити.

Втім, у всьому іншому, що не стосується їх персони, Леви цілком об'єктивні і дуже розумні. У справах вони володіють надзвичайною вдачею і організаторським талантом, що робить з них хороших працівників і чудових керівників.

У всьому, за що б він не взявся, Лев проявляє свій царствений максималізм. Працювати, веселитися – так від душі, приймати гостей – з розкішшю та шиком. Золота середина – не для Лева, він ні в дружбі, ні в роботі, ні в коханні не хоче бачити міри. Саме тому максималіста Лева краще мати в своїх друзях, ніж серед недругів: у своєму праведному гніві зупинитися йому буває не менш важко, ніж у прояві симпатій.

Планета Лева – сліпуче Сонце, що зігріває всіх своїми променями. Його рідна стихія – Вогонь, що дарує йому невичерпний оптимізм.

Сильний, гордий, благородний Лев завжди готовий прийти на допомогу в скрутну хвилину. Щедра Доля прихильна до нього, а сам Лев не менш прихильний до тих, хто перебуває з ним поруч.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби