Знак зодіаку Телець

Знак зодіаку Телець

Телець на подив наполегливий і сильний, але, як не дивно, дізнатися народженого під цим знаком Зодіаку легше всього за його непомітністю. У компанії Телець буде триматися осторонь і швидше взагалі поспішить покинути це гучне незатишне збіговисько. Тільки в колі близьких друзів, де Тельцю гарантований повний комфорт – і фізичний, і душевний – він може протриматися цілий вечір, але і тоді говірким або емоційним його не назвеш. Однак за його скупими фразами і неквапливими рухами завжди відчувається грунтовність і прихована сила.

«Повільно, але вірно» – такий девіз наполегливого Тельця, який знаходить відображення у всіх сферах його життя. Якщо Телець за щось взявся або в чомусь твердо переконаний, змусити його відступити просто неможливо. Ви можете годинами запевняти Тельця в тому, що він неправий, можете кричати на нього і навіть тупотіти ногами – Телець залишиться незворушним, як завжди, і не змінить свою точку зору. Втім, буває і так, що він – ні, не піддає сумніву свою правоту, – а все ж виходить з себе. На щастя, такі випадки дуже рідкісні, адже зазвичай спокійний і врівноважений Телець у своєму шаленому гніві дійсно страшний.

Втім, впертість і непоступливість Тельця – лише зворотній бік його нелюдського завзяття. З тієї ж незворушністю і спокійною впевненістю він буде не поспішаючи йти до поставленої мети, незважаючи на жодні перешкоди. Там, де інший десять разів відступить і зламається, наполегливий Телець не зупиниться, доки не доб'ється свого.

Не дивно, що володіючи такими пробивними талантами, в житті Телець звик покладатися в першу чергу на себе. В робочому колективі він прагне бути лідером і не веденим, повністю відповідаючи за свою ділянку роботи. Його самостійність і здатність до наполегливої праці роблять його незамінним працівником, а стійкість, з якою він готовий переносити невдачі і навіть починати все з «нуля», викликає захоплення.

Втім, при всьому своєму умінні переносити труднощі і (за необхідності) задовільнятися малим, аскетом Тельця аж ніяк не назвеш. Так, він противник особливих надмірностей, але двома руками за комфорт і гідне життя. А в його поняття «гідного життя», повірте, входить не так вже й мало: Телець цінує всі задоволення і зручності, будь то здоровий сон, радості кохання, смачна їжа, хороша машина або затишна квартира в престижному районі.

Завдяки своїй наполегливості, грунтовності і прагнення до матеріальних благ, Телець здатний поступово здійснити всі свої бажання і накопичити чималий капітал. Швидше за все, в його житті з часом буде все, про що він мріяв і до чого довгі роки прагнув: і міцна сім'я, і достаток, і затишок, і комфорт. Але найголовніше – рівновага і гармонія – незалежно від його досягнень, будуть панувати в його душі завжди.

Планета Тельця – прекрасна Венера – наділяє його здатністю любити, схильністю до мистецтв і романтики, а його стихія Земля додає йому сил твердо стояти на ногах.

Упевнений і миролюбний, серйозний і завзятий, цілеспрямований і той, що точно знає, чого він хоче від життя, Телець неквапливо йде до своєї мети і має всі шанси досягти висот. Його внутрішня міць дозволяє йому згорнути гори, а натиск та наполегливість так великі, що для них не існує перепон.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби