Знак зодіаку Овен

Знак зодіаку ОвенОвен – природжений лідер, і з цим нічого не поробиш. Вже при першому знайомстві з Овном ви буквально шкірою можете відчути головну особливість цього знака Зодіаку – непохитну впевненість в собі і в своїй правоті. Навіть коли Овен мовчить, в кожному його жесті читається внутрішня твердість і непохитність. А вже якщо він заговорить... Повірте, сперечатися з Овном – справа не дуже перспективна.

Ну а причина цього проста: Овен – перший знак усього Зодіакального кола, що символізує зародження Життя, початок всіх початків. Саме тому всі астрологи світу неминуче порівнювали характер Овна з характером новонародженого немовляти. На першому місці у Всесвіті для Овна стоїть своє «Я». Весь світ, на його тверде переконання, обертається навколо нього і має під нього підлаштуватися. Не дивно, що Овен може просто не помічати чужих бажань і потреб, але зате так прискіпливо ставиться до своїх.

Як немовля, захотівши що-небудь, в той же час повідомляє про це весь світ своїм настирливим криком, так і Овен вважає за потрібне заявляти про свої бажання, вимагаючи від оточуючих і навіть від самої Долі того, що, на його думку, належить йому за правом. Його стиль – не шукати складних шляхів, а домагатися бажаного найпростішими способами. Як не дивно, але така самовпевненість нерідко дає свої плоди: і оточуючі, і Доля дійсно йдуть назустріч егоїстичному Овну, допомагаючи йому досягти своєї мети.

Втім, егоїзм і навіть самозакоханість Овна великою мірою згладжуються іншими його дитячими рисами. Дійсно, важко ображатися на людину, яка з таким неослабним інтересом здатна пізнавати навколишній світ, бездумно кидатися на захист слабкого або приймати за чисту монету всі слова свого співрозмовника. Овен щирий і правдивий, і завжди чекає від інших того ж.

Взагалі у відносинах з Овном можете бути впевнені в одній його безцінній якості: він не тримає каменя за пазухою та не плете у вас за спиною хитромудрих інтриг. Він весь перед вами, як на долоні: якщо його щось не влаштовує в вас, він заявить вам про це з усією прямотою. Якщо ж справа дійде до конфлікту, Овна нескладно вивести з себе – приготуйтеся до його бурхливим і раптових спалахів гніву, які, втім, проходять також швидко, як травнева гроза.

Не соромлячись висловлювати в очі іншим все, що він думає про них (а це далеко не завжди приємні речі), сам Овен, як і будь-яка дитина, в душі завжди жадає визнання, схвалення і похвали. При всій своїй впевненості, часом надмірній, він може дуже болісно реагувати на критику на свою адресу, а похвала і навіть грубі лестощі здатні його окрилити.

В роботі Овен завжди прагне до лідерства і поставленої мети, а в ідеалі – до визнання і слави, і нерідко домагається свого. Він самостійний, енергійний, вміє брати на себе відповідальність, а в періоди невдач його оптимізм і неймовірна віра в себе не дозволяють йому надовго опускати руки. Іншими словами, Овен природжений керівник, і у нього є всі шанси для того, щоб досягти висот.

Стихія Овна – Вогонь – наділяє його оптимізмом і пристрасністю. Його управляюча планета – войовничий Марс – додає його характеру рішучість і енергійність.

Щирий і правдивий, активний і наполегливий, сміливий і великодушний, з загостреним почуттям справедливості, Овен – справжній лідер. Незважаючи на перешкоди, він готовий йти вперед, прокладаючи шлях тим, хто йде за ним слідом. Його енергія безмежна, так само як і віра в себе, і він не втомлюється брати від життя все – для того, щоб щедро ділитися з іншими.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби