Знак зодіаку Діва

Знак зодіаку Діва

Народжені під зодіакальним знаком Діви – природжені поціновувачі чистоти. Вперше прийшовши в будинок, де господиня Діва, ви можете здивуватися тому, який порядок панує в цьому помешканні.

Однак ще більше вас здивує той факт, що Діва не здатна ані хвилини всидіти на місці без діла. Не перестаючи ввічливо підтримувати з вами бесіду, вона може в той же час змахувати невидимі порошинки з полиць, мити посуд або навіть (якщо ви з нею близькі друзі) прасувати при вас постільну білизну! Однак якщо ви висловите їй своє здивування, вона здивується у відповідь: хіба вона щось робила? Наводити порядок у всіх сферах життя настільки у неї в крові, що вона цього навіть не помічає.

А от необхідність сидіти на одному місці, підтримуючи світську розмову, може перетворитися для народжених під цим зодіакальним знаком на справжнє катування. Неробство та пустослів'я вибивають Діву з колії, і якщо обставини змусять її піти на вечірку, вона якнайшвидше спробує покинути це незатишне збіговисько, зіславшись на невідкладні справи. А справ у працьовитої Діви і справді чимало.

Хто здатний взяти на себе найкопіткішу, відповідальну роботу, та ще й допомогти колегам розібратися зі своїми старими «завалами»? Хто без зайвих слів прийде на допомогу в скрутну хвилину, підтримає справою або цінних радою, буде сидіти день і ніч з хворим родичем? Звичайно ж, тільки працьовита, співчутлива і пунктуальна Діва.

Хоча Діва зовні і виглядає безпристрасною, вона володіє глибокими, сильними почуттями, які не любить виставляти напоказ, але які нерідко з'їдають її зсередини. Це і почуття відповідальності за себе та інших, почуття обов'язку, і всілякі переживання з приводу здоров'я родичів і близьких. Втім, Діва чудово тримає себе в руках, і її негативні емоції ніколи не досягають точки кипіння, необхідної для того, щоб вилитися в некрасивий скандал. Її стиль «випускати пар» інший: у побуті вона здатна бурчати і висловлювати своє невдоволення навіть з найдрібнішого приводу, вимагаючи від близьких точності, пунктуальності та чистоти, хоча при цьому сама абсолютно нетерпима до критики. Через це оточуючим не завжди буває просто знаходитися поруч з допитливою, вимогливою і до себе, і до інших Дівою.

В усіх сферах свого життя – в роботі, в дружбі, в господарстві, в любові – Діві властива все та ж розбірливість і грунтовність. Вона вважає однаково неприйнятним снідати наспіх, одягатися у що потрапило під руку або заводити випадковий роман. Не тільки її будинок, але і одяг, і моральний вигляд мають блищати чистотою.

Охоче надаючи допомогу іншим, сама Діва не любить бути нікому зобов'язаною. Вона дуже самостійна і незалежна, і ці риси проявляються в тому числі і в її ощадливості, прагненні створити запас «на чорний день». Заради того, щоб мати солідну суму на рахунку, Діва може вести мало не аскетичний спосіб життя, відмовляючи собі в маленьких життєвих радощах і незапланованих витратах. Втім, економлячи кожну копійку на собі, вона не роздумуючи здатна надати щедру допомогу родичу або другу, який потрапив у біду.

Енергію своєї керуючої планети – Меркурій, посередника між богами і людьми – Діва звертає на служіння іншим, а її стихія – Земля – додає всім її діям практичність і грунтовність.

Працьовита і співчутлива, пунктуальна і незалежна, з тверезим практичним розумом, Діва нічого не робить напоказ. Її натура не сприймає ні позерства, ні ліні, тому свій трудовий подвиг довжиною в ціле життя Діва здійснює день у день природно і непомітно.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби