Знак зодіаку Водолій

Знак зодіаку Водолій

Водолій – справжній художник, він здатний не тільки бачити світ у всьому його дивовижному різноманітті і повноті, але й уважно помічати при цьому найдрібніші деталі. Завдяки таким якостям, дізнатися народженого під цим знаком Зодіаку нескладно: фліртуючи з вами на вечірці, Водолій буде щиро захоплюватися вашою красою, роблячи вам самі захоплені компліменти. Але він же в перервах між компліментами не забуде повідомити і про те, що колір помади вам не підходить, а фасон сукні непогано б змінити. Такі всі Водолії, які вміють поєднувати дитячу безпосередність і цілісне сприйняття світу з холодним аналітичним розумом.

Водолій, як справжній художник, не сприймає шаблонів і рамок. Він екстравагантний, незалежний і волелюбний, і змусити його зробити те, чого він не хоче, просто неможливо. При цьому, відстоюючи права на свою свободу, він ніколи не піде на відкритий конфлікт: Водолій надзвичайно миролюбний, і боротьба суперечить його натурі. Якщо він відчує, що його «пресують», то просто-напросто піде: ні оточуючі, ні навіть він сам змінити його незалежну природу не зможуть.

У побуті незалежність і непередбачувана, творча натура Водолія здатні діставляти йому чимало клопоту. Йому неймовірно важко вписатися в налагоджений ритм, працювати з 9-ї до 6-ти і слухняно виконувати вказівки керівництва. Зате в тих областях, де на нього ніхто не тисне і де він може застосувати нестандартний підхід, йому справді не знайдеться рівних.

Головна рушійна сила Водолія, яка веде його по життю – цікавість. Йому цікаво все, на чому випадково зупиниться його ненаситний погляд – від проблем геополітики до влаштування дитячого літачка або питань релігії. Для Водолія не буває «неважливих» тим: кожна дрібниця для нього – загадка, і він з жадібністю першовідкривача накидається на неї. Проникнувши ж в таємницю, він може різко втратити до неї інтерес. Ось чому Водолії здатні не тільки швидко спалахувати, але і швидко остигати, втрачаючи інтерес до нового хобі, роботі, співрозмовнику.

Допитливість Водолія проявляється у всіх сферах його життя. Він любить галасливі компанії і розмови з цікавими людьми, а широті і глибині його поглядів може позаздрити будь-який філософ. Не дивно, що Водолій зовсім позбавлений забобонів. У нього може бути безліч знайомих, які сповідують різні релігії і ведуть різний спосіб життя – від бомжа на вокзалі до знаменитого гуру або світського лева. При цьому з кожним з них він примудряється спілкуватися його мовою і на рівних. Втім, хоча Водолій щиро вважає їх своїми друзями, справжніх друзів у нього зовсім небагато: його активність спрямована вшир, а не вглиб.

Через інтерес до всього на світі Водолій буквально вбирає все навколо. Це робить його тонким психологом, знавцем людських душ, і наділяє розвиненою інтуїцією, аж до екстрасенсорних здібностей.

Стихія Водолія – мінливе і непостійне Повітря, а його планета Уран наділяє його вибуховим темпераментом, непередбачуваністю і міццю.

Оригінальний і екстравагантний, миролюбний і дуже правдивий, допитливий і проникливий, Водолій володіє величезним творчим потенціалом. Його думка здатна проникнути в таємниці буття, а фантазія має крила. Дивлячись на світ з величезної висоти, він помічає кожну піщинку і знає про життя багато з того, що недоступно нікому іншому.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби