Знак зодіаку Стрілець

Знак зодіаку Стрілець

Стрілець – це людина-свято в кращому сенсі цього слова. Цей життєрадісний знак Зодіаку майже завжди перебуває в прекрасному настрої і готовий підняти настрій оточуючим. Завдяки цьому в галасливих компаніях так легко відрізнити Стрільця від інших знаків зодіакального кола: зазвичай Стрілець знаходиться в самій гущавині людей, в самому центрі подій, і сипле жартами без перерви. Він володіє рідкісним талантом заражати всіх навколо своїми яскравими емоціями, у чому йому допомагають його легкість, оптимізм і вроджений дар красномовності.

Дійсно, Стрілець здатний говорити без перерви, що робить його душею компанії на вечірках, однак у повсякденному житті – на роботі, в побуті – нерідко стомлює оточуючих. Крім того, балакучість Стрільця має і ще одну зворотню сторону: він так багато говорить, що не завжди встигає замислюватися над сказаним, через що здатний бовкнути зайве або необережним словом образити співрозмовника.

Саме тому Стрільця часто звинувачують у нетактовності, хоча справа тут швидше в його легковажності в поєднанні з патологічним невмінням кривити душею. Стрілець щирий, правдивий і не виносить лестощів. Інша людина, що володіє такими «незручними» для життя якостями в потрібний момент просто промовчить. Стрілець же, на жаль, дипломатично мовчати не вміє.

Втім, довго ображатися на безтурботного Стрільця просто неможливо, адже він такий привабливий і схожий на велику дитини! Як дитина, Стрілець не визнає одноманітність і нездатний всидіти на місці – його вабить новизна, пригоди, подорожі, зміна місць. Він дуже допитливий, активний, обожнює тварин і є прибічником справедливості, на захист якої готовий кидатися з кулаками. Правда, швидко спалахнувши, Стрілець не менш швидко відходить і може пошкодувати про необачні вчинки, які накоїв у запалі сварки.

Як і дитина, Стрілець дивно безстрашний, ніби вроджений оптимізм не дає йому замислюватися про погане. Він може водити машину на надшвидкостях, займатися небезпечним видом спорту або навіть обрати собі професію, пов'язану з ризиком.

Стихією цього знака є яскравий Вогонь, який символізує пристрасність натури у всіх проявах. Планета Юпітер наділяє Стрільця філософським поглядом на життя, широтою, оптимізмом і зневагою до дрібниць.

Відважний і благородний, щедрий і веселий, дотепний і правдивий, щирий і пристрасний, Стрілець розцвічує життя в найяскравіші кольори веселки. Його мудрість – це мудрість дитини, якій відома головна таємниця Всесвіту: як бути щасливим.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби