Знак зодіаку Близнюки

Знак зодіаку Близнюки

«Одна нога тут, інша там» – це вираз ніби спеціально створено для неспокійних Близнюків, які так багато хочуть дізнатися про життя і яким через те так не сидиться на місці. Спілкуючись з народженим під цим знаком Зодіаку, ви можете на деякий час забути про те, що можна і чого не можна, і взагалі, день зараз чи ніч, – Близнюки не сприймають обмежень і умовностей, втім, не чекають подібних безглуздих жертв і від вас.

Саме тому, якщо ви прочекали свого нового знайомого цілий вечір у призначеному місці, а зателефонувавши йому дізналися, що у нього раптом з'явилися в іншому місті термінові справи, можете бути впевнені в тому, що за знаком Зодіаку цей ваш знайомий – Близнюк. Пунктуальність – не його перевага, занадто багато речей, події і люди здатні відвернути його по дорозі до вас.

Вони завжди запізнюються, хоча завжди дуже поспішають. Речі, на які інша людина проходячи повз навіть не зверне уваги, можуть несподівано змусити допитливого Близнюка змінити свій курс. А адже ще у Близнюків є неймовірна кількість приятелів і знайомих (хоча, на жаль, мало друзів), зустріч з якими по дорозі гарантує їм щось цікаве – від обміну новинами до багатообіцяючих планів на вечір... не дивно, що у своєму стрімкому шляху Близнюки нерідко взагалі забувають про те, для чого вони вийшли з будинку.

Така квапливість і нетерплячість Близнюків виявляється абсолютно у всьому, повсякденність їх лякає. Вони біжать від неї як від вогню і в цій панічній втечі здатні змінити за своє життя не одне місце проживання і тим більше місце роботи. Постійною робота для них може стати тільки в тому випадку, якщо вона гарантує їм відрядження, спілкування з новими людьми і взагалі океан вражень. Тільки тоді талант Близнюків розкривається повною мірою, і їх енергія, що виплескую через край, товариськість і красномовність приносять їм солідні плоди.

Дійсно, в тому, що стосується дару переконання і здібності заразити людей своїм ентузіазмом Близнюкам воістину немає рівних. Перед їх чарівністю важко встояти – вони надзвичайно емоційні, а їх вроджена красномовність дає їм безцінну здатність переконувати. Володіючи швидким і ясним розумом, майстерністю слова, спритністю та ерудицією, Близнюки здатні досягти успіху в багатьох областях, ставши неперевершеними ораторами, репортерами, політиками, бізнесменами.

Інша сторона непосидючості Близнюків – це їх мінливість. Будь-які зобов'язання, будь то дружні, любовні або ділові, їх лякають, прирікаючи Близнюків на вічне прагнення до якоїсь далекої мети, до ідеалів, невідомих їм самим. Заради примарної «синиці в небі», вони готові пожертвувати навіть «журавлем у жмені», а коли розуміють свою помилку, нерідко виявляється вже занадто пізно. Їх погляд спрямований за обрій, і в своїй погоні за новизною Близнюки часто не помічають скарбів, які лежать у них прямо під ногами.

Стихія Близнюків – вічно мінливе, рухливе Повітря, а їх планета – непосидючий Меркурій, посередник між небом і землею. Він наділяє цей знак товариськістю, спритністю і жвавістю розуму.

Доброзичливі і допитливі, мінливі і непостійні, спритні та енергійні, з чудовим почуттям гумору, Близнюки здатні захоплювати і надихати. Їх життя – це калейдоскоп вражень, і вони не зупиняться доти, доки їм самим не набридне її бурхливий, стрімкий ритм.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби