Знак зодіаку Риби

Знак зодіаку Риби

Мабуть, у всьому Зодіакальному колі немає знака загадковішого від Риб. Глибини, в яких вони плавають, воістину бездонні, і залишають мало шансів простим смертним в них заглянути. Їх особа може бути безтурботно спокійною, а поведінка демонструвати мрійливість, байдужість і навіть деяку лінь. Навіть при всьому бажанні оточуючим навряд чи вдасться вивести Риб з себе: ні релігія, ні звинувачення, ні бурхливі сцени не здатні по-справжньому позбавити їх глибокої внутрішньої гармонії.

Навіть саме життя з його вічними проблемами і суєтою не в змозі змусити Риб подолати їх блаженну рівновагу і, засукавши рукави, рішуче взятися за справу. Навпаки, найчастіше вони воліють покладатися на Долю і, незважаючи на обставини, продовжують плисти за течією, відчуваючи в душі спокій і заспокоєння.

Втім, байдужими до всього на світі Риб назвати ніяк не можна. Просто зовнішні події мають для них не занадто велику вагу. Так, вони не будуть свідомо прагнути до кар'єрних вершин, слави чи грошей, однак якщо вже блага цивілізації з якоїсь причини самі звалилися їм на голову, Риби візьмуть їх як належне і спокійно оцінять.

Набагато важливіше зовнішнього для Риб внутрішній світ, причому аж ніяк не тільки свій власний. Ось чому Риби так тонко відчувають мистецтво: вони самі можуть бути талановитими (і навіть геніальними) творцями і як ніхто інший здатні віддати належне творам великих майстрів.

Їх ніжну, чутливу душу, яка ховається під безтурботною оболонкою, неважко розчулити і примусити співпереживати. Вони готові безкорисливо допомогти всім, чим тільки зможуть, аж до того, що всі навколо нерідко безсоромно користуються їх співчуттям, довірливістю і добротою. М'які Риби взагалі погано орієнтуються в реальному житті, через що у них буває безліч непорозумінь і проблем.

Маючи від народження безліч талантів, Рибам не завжди вдається їх реалізувати – мрійливість і відсутність стимулу заважає їм досягти в житті багато чого. Проте, якщо в силу виховання або обставин Риби всеж починають проявляти волю і характер, Доля з готовністю підносить їх нагору.

Чутливість Риб і їх гармонія з природою робить їх неймовірно сприйнятливими, аж до екстрасенсорних здібностей. Їм можуть снитися віщі сни, до них можуть приходити прозріння. Навіть до звичайного неспокою Риб або їх небажання щось зробити варто прислухатися: за цим може стояти передчуття, якому самі Риби не завжди дають собі звіт, але який в підсумку може виявитися важливим і навіть врятувати чиєсь життя.

Стихія Риб – глибока Вода, а їх планета – Нептун, яка наділяє їх мрійливістю, духовністю та емоційністю. Альтруїзм і натхненність, чутливість і фантазія, гармонія зі світом і любов до всього робить Риб не тільки найзагадковішими, але, можливо, і найщасливішими людьми на світі. Життєві проблеми майже не зачіпають їх. На поверхні океану можуть вирувати будь-які буревії, але їм не проникнути в глибину, туди, де світ безмовний і прекрасний і де Рибам належать всі таємниці Всесвіту і всі скарби Землі.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби