Знак зодіаку Козеріг

Знак зодіаку Козеріг

Чи траплялося вам зустрічати людей, які зовні виглядали скромними і поступливими, але коли доходило до справи, несподівано демонстрували свою тверду волю і незламний характер? Швидше за все, це був Козеріг. Саме цей знак Зодіака наділяє людей незвичайною завзятістю в досягненні мети, однак це завзятість не воїна, а дипломата.

Характер Козерога накладає відбиток і на його зовнішність, і на стиль його життя. Не дивно, що Козеріг виглядає м'яким і податливим, адже він дійсно ні з ким не збирається вступати в бій або поспішно рватися вперед, розштовхуючи супротивників ліктями. О, ні, ніколи! Замість цього він буде планомірно рухатися до своєї мети, і в цьому довгому шляху час – його друг, а не ворог. Доки його колеги поспішають і витрачають сили в боротьбі, Козеріг спокійно і впевнено йде вперед, і в результаті здатний залишити далеко позаду своїх спритних конкурентів.

Взагалі ці якості – спокій і впевненість – притаманні Козерогові практично у всьому. Він намагається триматися подалі від конфліктів і сварок, однак коли це не вдається, здатний зберегти холоднокровність і навіть стати третейським суддею.

Практичній і консервативній натурі Козерога незрозумілі імпульсивні рішення і невиправданий ризик. У будь-якому питанні він намагається врахувати всі «за» і «проти», тому помилки практично виключені. Втім, незважаючи на вдумливість, назвати Козерога нерішучим не можна. Він здатний оперативно прийняти вольове рішення, і вже не відступиться від нього, взявши всю відповідальність на себе.

Зворотна сторона завзятості Козерога – це його величезна впертість. Його самолюбство і гордість часто заважають йому визнати поразку в суперечці і вже тим більше в справах. Саме тому Козеріг до останнього здатний відстоювати свою точку зору, не зізнаючись навіть собі самому в тому, що неправий.

Козерогів вважають честолюбними натурами, і багато в чому це дійсно так. Вони дійсно переконані, що життя – це рух не тільки вперед, але і вгору, і, уявляючи своє майбутнє, бачать себе стоячи на сходинку вище, ніж в сьогоденні.

Козеріг у всіх сферах життя – у роботі, у фінансах, в любові – вміє ставити перед собою гідні цілі і їх досягати. Він дуже працьовитий, вміє концентруватися і здатний до кропіткої роботи. Крім того, він чудово вміє і підкорятися, і підкоряти. Не дивно, що всі ці якості допомагають йому досягти висот, яких він так наполегливо прагне.

Стихія Козерога Земля відповідає за те, щоб він твердо стояв на ногах, а його планета Сатурн змушує його ставитись до всього дуже відповідально і серйозно.

Впевнений і працьовитий, спокійний і непохитний, Козеріг має сили долати всі перешкоди на своєму шляху. Повільно і не звертаючи, він піднімається все вище, і з часом здатний досягти найвищих вершин.

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби