Онлайн ігри Барбі для дівчаток

 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі  Барбі з принцесами
 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі   Барбі з принцесами
 Одягалка ляльки Барбі  Модна катастрофа Барбі  Барбі в країні Чудес
 Одягалка ляльки Барбі Модна катастрофа Барбі  Барбі в країні Чудес 

Попередня 1 2 Наступна Остання

Онлайн ігри БарбіБарбі вже давно стала символом іграшок двадцятого століття. Але і в нашу епоху 21 століття, незважаючи на величезну конкуренцію, вона продовжує бути такою ж красивою, модною, мінливою та займає перше місце в світі з продаж серед ляльок, а ігри Барбі впевнено тримають лідерство серед онлайн ігор для дівчаток.
У наш час, віртуальний світ, як і віртуальні ляльки часто замінюють дівчаткам справжніх. У цьому є свої недоліки і переваги. Адже в онлайн іграх Барбі, ляльок набагато більше і вони більш різноманітні ніж можуть дозволити собі придбати батьки для дівчаток. В іграх, герої взаємодіють з гравцями, що набагато розширює можливості ігрового контакту. Тому саме поєднання реальних красунь Барбі з їх віртуальними прототипами дає такий шалений успіх.

У чому полягає успіх ляльок та онлайн ігор Барбі

Перша лялька Барбі з'явилася у 1969 році в штаті Вісконсін, США. Її мати - американка Рут Хендер, а батько – Еліот Хендлер заснували свій бізнес, виробляючи рами для картин (фірма називалася Mattel). В той час у Рут була донька – Барбара, яка часто грала з ляльками і запрошувала в гості інших дівчаток. Рут часто спостерігала за іграми дітей і звернула увагу на те, що дівчатка частіше грають з «дорослими ляльками», ніж з маленькими (ляльки-діти). Відомо, що доросле життя набагато цікавіше дітям, тому більшість з них хоче швидше подорослішати. Так у Рут і народилася думка про виробництві «дорослих» ляльок, а саму ляльку вона назвала на честь своєї дочки Барбари Хендер – Барбі.

Прототипом ляльки Барбі була німецька іграшка Лілі, яка має відвертий гардероб та пишні форми. Ця іграшка була зовсім не дитячою. Але потім її дизайн було кілька разів змінено і доопрацьовано, з чого і з'явилася перша лялька Барбі, названа на честь дочки Рут – Барбари.Онлайн ігри Барбі для дівчаток

Перша Барбі мала «кінський хвіст» і була одягнена в чорно-білий смугастий купальник. Якщо подивитися на сучасні красиві ляльки Барбі, то можна знайти багато відмінностей. Але навіть на цю іграшку того часу було стільки замовлень, що фірма Mattel не встигала задовольняти попит.

Популярність Барбі в ці роки зростала з неймовірною швидкістю! Дівчатка стали одягатися як Барбі, робити такі ж зачіски, а компанія в свою чергу почала випускати інші моделі ляльок. Так, у 1961 році з'явився всім відомий Кен - друг Барбі. Він був названий на честь сина Рут Хендлер. Побачила світ і подружка Барбі – Мідж, в 1964 році у Барбі з'явилася сестра – Скіпер.

Зовнішність ляльки Барбі змінювалася, і з'являлося безліч її моделей. Основний успіх популярності Барбі полягає в тому, що кожна модель ляльки відповідала моді свого часу.

Наприклад, у свій час випускалися ляльки Барбі, які повторювали вигляд суперзірок, таких як Одрі Хепберн, Мерилін Монро, Елізабет Тейлор та інших. Барбі випускали у вбранні найдорожчих у світі дизайнерів - Крістіана Діора, Жана Поля Готьє ,Іва Сен-Лорана... Барбі красувалася у костюмах відомих героїв популярних фільмів і до сьогоднішніх днів продовжує слідувати моді. Ця лялька – символ багатьох поколінь, світова супер-зірка, яка спонукає дітей до творчості та вчить їх життя, а для дорослих вона є символом безмежної краси та витонченості жінки.

Ігри Барбі для дівчатДо речі, протягом поколінь, змінювалися не тільки форми та дизайн ляльки, але й її функції. Наприклад, деякі моделі ляльок самі закривають та відкривають очі, вміють підморгувати та навіть посилати повітряні поцілунки! Після випуску серії ляльок Барбі різних національностей Барбі «навчили» говорити різними мовами. Також Барбі зробила кар'єру в різних сферах бізнеса та побувала бізнес-леді, лікарем, пожежником, стюардесою, рок-зіркою і навіть кандидатом в президенти! Зараз лялька Барбі має природні пропорції, багато її моделей вміють говорити, рахувати, співати пісень і т. д. Про неї знято кілька мультфільмів і фільмів!

При купівлі цієї культової іграшки потрібно пам'ятати про те, що єдина фірма, яка її виробляє так і залишається Mattel, а всі інші іграшки інших фірм є підробками під світову супер-зірку.