Сумісність за датою народження

Сумісність за датою народження«Бог любить трійцю» – саме цей вислів ми використовуємо найчастіше у повсякденному житті: три рази сплюнути через плече, тричі постукати по дереву... Крім цього, виробники виготовляють сервізи з парною кількістю одиниць, ну а в іграх і не тільки люди вважають сімку щасливим числом... Це говорить в першу чергу про те, що цифри грають дуже важливу роль в житті кожної людини, починаючи від її народження. Коли дитина з'являється на світ, то вже відразу можна визначити її манеру поведінки в майбутньому, щасливі дні і ще багато чого іншого.

Число народження та сумісність

Згодом числа набувають більш конкретного змісту, бо у своєму поєднанні вони змальовують картину характеристики тієї чи іншої людини. Але при цьому число життя, яке отримують з чисел дати народження людини, несе найбільш відчутну вібрацію, саме за ним зазвичай вираховують сумісність за датою народження. Обчислити його нескладно, для цього потрібно скласти всі цифри дати народження. Припустимо, людина народилася 12.01.1996:

1+2+0+1+1+9+9+6=29, 2+9=11, 1+1=2. Число народження: 2.

Крім цього, можна вирахувати цифри в квадраті Піфагора, який взагалі вважав, що числа правлять світом. За допомогою отриманої комбінації можна дізнатися про характер людини досить конкретно. Але все ж для того, щоб у повній мірі пізнати таємниці людської долі, необхідно розуміти взаємодію різних чисел між собою. Одне або кілька чисел в комбінації не можуть визначити подальшу долю людини. Проте, якщо заглибитися у розумінні цих моментів, то можна передбачити важливі події в житті. Варто зазначити, що прості та всім нам знайомі числа можуть нести в собі як чистоту, правду, добро, прозорість, так і темряву, зло, зраду та жадібність. Кожна цифра в долі людини має своє неповторне значення, яке є лише гвинтиком у загальному механізмі. Число імені, прізвища, по батькові, номер телефону, будинки, квартири і навіть машини мають значення у визначенні важливих подій та рис характеру. Але все ж у призмі всіх значень числа умовно можна поділити на першорядні і другорядні залежно від їх впливу на долю.

Сумісність за датою народження

Найбільш значущі для людини – це ті, які супроводжують її за життя. Тобто вони пов'язані з народженням, іменем та тим, що оточує людину завжди. Цікаво, що з допомогою елементарних чисел можна визначити сумісність людей, і необов'язково справа має стосуватися шлюбу, також це може бути дружба, партнерство або будь-які інші взаємини. Завдяки цьому можна дізнатися найбільш критичні періоди у відносинах, бути готовим до різних змін і так далі.
На нашому сайті ми будемо розглядати сумісність партнерів за датою народження, аналізуючи та порівнюючи їх числа народження, які вираховуються безпосередньо з самої дати народження.

сумісність по даті народженнявведіть вашу дату народження (дд мм рррр)
день місяць рік

введіть дату народження партнера (дд мм рррр)
день місяць рік

Після зміни введених данних, для отримання результату треба натиснути на кнопку "Почати" двічі.


Цифри можуть розповісти про новонароджену дитину, вказати на її таланти та здібності в тій чи іншій сфері, що значною мірою полегшить розуміння батьками характеру своєї малечі.

 

 

Наука про числа зацікавила людство ще дуже давно. У часи античних правителів за допомогою елементарних чисел могли передбачити події, склавши потрібні комбінації. Сьогодні ж нумерологія набула більш широкого значення і нею зацікавилися не тільки вчені, але й прості люди, які хотіли б спростити своє життя за допомогою цифр. Що ж, володіючи елементарною інформацією про науку, можна дізнатися багато чого цікавого про себе і свою долю. Ну а на професійному рівні нумерологія може точно розповісти про багато цікавих речей, про які ви і не здогадувалися, не відаючи таємниці чисел. Якщо вас попереду чекає яка-небудь подія, то можна дізнатись її числову вібрацію, яка і вкаже на результат. Припустимо, ви збираєтеся оформити важливу угоду або укласти шлюб, тоді є сенс дізнатися, чи варто робити це саме в той чи інший день. Як відомо, математика вважається точною наукою, бо має справу з числами, які і визначають достовірність інформації. Століттями було не раз доведено, що магії чисел можна довіряти, дізнаючись все більше цікавого про себе і своїх близьких.

Вам буде цікаво:
Ворожіння онлайн на хлопця гральними картами

Знак зодіаку Овен Знак зодіаку Телець Знак зодіаку Близнюки Знак зодіаку Рак Знак зодіаку Лев Знак зодіаку Діва
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва
Знак зодіаку Терези Знак зодіаку Скорпіон Знак зодіаку Стрілець Знак зодіаку Козеріг Знак зодіаку Водолій Знак зодіаку Риби
Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби