Кращий класичний рецепт шашлику зі свинини, на думку інтернет користувачів

 

Гурманам відомо багато різних видів маринадів для шашлику, таких як: шашлик в маринаді мохіто, шашлик в маринаді з червоного вина, шашлик у кефірному маринаді, шашлик в гранатовому маринаді, навіть є кавовий маринад для шашлику, проте ви теж, мабуть неодноразово чули, що найкращий маринад для шашлику - це сіль перець та цибуля! У цьому рецепті ми вирішили продемонструвати ідеальний, на думку більшості інтернет користувачів рецепт шашлику. Сіль, перець, цибулю і нічого більше!

Рецепт кращого класичного шашлику зі свинини

Складові

  • Свиняча шия - 2 кг;
  • Цибуля - 1кг;
  • Сіль за смаком;
  • Перець за смаком.

Як приготувати найкращий класичний рецепт шашлику зі свинини

1. Нарізаємо свинячу шию шматками. Від розмірів цих шматків буде залежати, як швидко шашлик промаринуется і приготується, а також наскільки соковитим він вийде в результаті. Рекомендуємо нарізати м'ясо шматками розміром приблизно 4-5 см, не більше.

Рецепт кращого класичного шашлику зі свинини

2. Очищаємо цибулю та нарізаємо її кільцями. Забігаючи вперед, скажемо, що не надто важливо нарізати цибулю саме кільцями, бо вона використовується лише для маринування м'яса, а потім викидається, однак кільцями нарізати її, як показує практика, найпростіше. Викладаємо цибулю до глибокої миски або невеликої каструлі. Переминаємо цибулю разом з сіллю, поки вона не стане зовсім м'якою і не віддасть весь сік, який міститься в ній.

Рецепт кращого класичного шашлику зі свинини

3. Перекладаємо м'ясо до емальованого посуду. Додаємо до м'яса сіль та мелений перець. Перемішуємо вміст ємності для маринування, щоб спеції рівномірно розподілилися по кожному шматку м'яса. Додаємо до м'яса цибулю і перемішуємо їх разом. Наприкінці придавлюємо м'ясо руками, щоб вигнати зайве повітря. Під час маринування шашлику воно буде тільки заважати. Маринувати шашлик необхідно 3-4 години.

Рецепт кращого класичного шашлику зі свинини

4. Розводимо вугілля в мангалі. Не поспішайте відразу викладати шашлик на мангал. Дайте вугіллю трохи охолонути і затягнутися попелом. Викладаємо шашлик на мангал. Під час того, як шашлик буде смажитися важливо не відходити від нього і уважно стежити за тим, щоб в мангалі не було вогню, в іншому випадку ваш шашлик легко може згоріти. Смажиться шашлик зі свинини на середньому жарі близько 20 хвилин. Після цього він буде повністю готовий. І його можна знімати з вогню.

Рецепт кращого класичного шашлику зі свинини

5. Сервіруємо шашлик на тарілці, попередньо виклавши на неї лаваш. Зверху шашлик прикрашаємо маринованою або звичайною цибулею. За бажанням можна додати зелень. Смачного!

Рецепт кращого класичного шашлику зі свинини

Вам буде цікаво:

Смачні рецепти, які вам сподобаються: