Відкритки з днем народження

Адміністрація порталу krainau.com приносить свої вибачення всім, хто потрапив сюди випадково, але якщо Ви шукали "відкритки з днем народження", "відкритки з днем ангела", або щось схоже, то у нас для Вас є кілька слів, ну і звичайно відкритки. Багато відкриток!)

Тільки не подумайте, що Ви зробили щось погане чи неправильне. Слово відкритки є літературним в українській мові, його вживала ще Леся Українка, яка відома тим, що зображена на купюрі в 200 гривень (якщо вам відомо ще щось про цю людину, обов'язково надішліть нам листа на пошту). Щоправда, дехто вважає це звичайною калькою з російської. Але.

Мем з Кіану Рівзом про відкритки

Відкритки чи листівки?

Це слово, хоч і є літературним, але вважається рідко вживаним. Нам було б приємніше, якби ви шукали "листівки з днем народження", або хоча б "картинки з днем народження". Більш того, це було б приємнішим і для Вас! Чому? Бо так Ви більше знайдете! А значить у вас буде більше шансів знайти саме те, що якнайкраще відповідає меті вашого пошуку.

На нашому порталі зібрана величезна колекція привітань прозою та віршованих привітань, листівок, картинок, анімованих зображень з привітаннями. Всі вони розподілені за категоріями, та відсортовані в залежності від потенційного отримувача вітань. Але коли ви шукаєте саме відкритки з днем народження, то в більшості випадків просто не потрапляєте до нас і втрачаєте велику базу вітальних ідей, які здатні задовільнити ваш запит. 

Відкритки на день народження (і не тільки) українською мовою

Мем про відкритки

Спеціально для тих, хто використовує слово відкритка у пошуку вітальних листівок, картинок та світлин, ми створили перелік посилань з найбільш популярними запитами. 

Але перед тим хочемо вам розповісти про багатство української мови, на прикладі порівняння з російським словом "открывать", замість якого дехто просто вживає "відкривати". Отже:

  • рахунок – відкривати;
  • двері – відчиняти;
  • замок – відмикати;
  • вино – відкорковувати;
  • книгу – розгортати;
  • вуха – розтуляти;
  • очі – розплющувати.

А тепер тримайте ваші відкритки!)

Відкритки з днем народження за іменами

Відкритки з днем народження за роками

Відкритки днем ангела по іменам

Відкритки з весіллям

І ще трішки:

Вітальні відкритки