Прості салати на кожен день

Прості салати на кожен день дійсно мають бути в першу чергу простими, а на їх приготування не має витрачатися багато часу, але вони обов'язково повинні бути смачними.

Прості рецепти салатів це справжня знахідка для кулінара. Простим салатом можна наїстися самому, і нагодувати невелику компанію друзів, його можна подати як розігрів на банкеті або сімейному святі а можна з легкістю вживати як страви на кожен день.

Рецепти простих салатів грунтуються не тільки на традиційних складових. Вони містять у собі не тільки повсякденні помідори та огірки, консервовану кукурудзу, гриби та інші завсідники багатьох столів. У простих салатах можна використовувати і більш екзотичні інгредієнти. Їх так само потрібно заправляти соусами зі сметанки, олії різних видів, зелені та лимонного соку. Однак, не зважаючи на всю витонченість, будь-який простий салат не змусить вас працювати довго над ним. Асортимент простих салатів наповнений оригінальними варіантами загальновідомих та популярних салатів, вони можуть бути схожі на міні тортики або їх можна подавати у вигляді простої суміші. Також на простих салатах ви зможете пізнати ази кулінарії і натренувати свої перші навички готування.

Рецепти простих салатів на кожен день

Рецепти простих салатів на кожен день

Прості і смачні літні салати

Влітку все дуже просто - навколо повно свіжих овочів та зелені. Можна швидко нарізати помідорчики, огірочки, зелену цибулю та іншу зелень, заправити її олією або іншою заправкою і смачний простий салат готовий.

Але душа просить більшого, хочеться чогось оригінального, незвичного, але в той же час нескладного і легкого. І ми починаємо шукати в інтернеті, які салати можна приготувати на швидку руку з наявних продуктів.

Прості зимові салати на кожен день

Що ж робити взимку? Свіжі овочі є в продажу, але це не ті, які ви самі зривали з грядки або купували у бабусь на ринку. До того ж холодна пора року вимагає більш ситної їжі. Тоді на допомогу приходять важка артилерія - салати з м'ясом, з куркою і рибою, з заправками з майонезу, сметани або інших соусів. Якщо ми вже вирішили підживити себе енергією, то вона має бути смачною.

Нові рецепти, які вам сподобаються: