Що приготувати з курячої гомілки

Курячі гомілки - цінний м'ясний продукт. Отримують його в процесі розбирання курки. У народі гомілки називають курячими ніжками. М'ясо в цій області соковите і ніжне. Це прекрасний варіант для тих людей, які хочуть правильно харчуватися. Досить прибрати з гомілки шкіру, і вона стане відмінним дієтичним продуктом. Додатково він ще й бюджетний, тому навіть щоденне вживання курячих ніжок сильно "вдарить" по бюджету.

Рецепти страв з курячої гомілки

Що приготувати з курячих гомілок: рецепти смачних страв

Як правильно вибрати

Купити якісні курячі гомілки не так вже й просто. Потрібно звертати увагу на безліч факторів. До вибору курячих гомілок потрібно ставитися відповідально. Від якості продукту безпосередньо залежить смак кінцевої страви. А якщо гомілки ще й не свіжі, то існує ризик отруїтися самому і нагодувати несвіжим продуктом своїх близьких. Доведено, що під час псування в курячому м'ясі утворюється багато шкідливих речовин.

Придбати ніжки можна в охолодженому або замороженому вигляді. У другому варіанті вони зазвичай дешевші. Потрібно розуміти, що обрати охолоджені ніжки вдвічі легше. Під час придбання замороженого продукту залишається сподіватися тільки на сумлінність продавця.

Якщо купується заморожений варіант, то вкрай важливо звертати увагу на товщину крижаного шару. Якщо він занадто товстий, то швидше за все продукт був безліч разів розморожений і заморожений.

Курятина повинна мати нейтральний запах. Жодних сторонніх різких ароматів не допускається. Колір має бути світло-рожевим. Тільки підшкірний жир може мати жовтуватий відтінок. Пір'я та їх пеньки не допустимі.

Термін придатності продукту безпосередньо залежить від того, в яких умовах він зберігався. За температури від 0 до 2 градусів гомілки стають непридатними через 5 діб. А ось у морозильній камері вони можуть зберігатися до року, що дуже зручно.

Курячі гомілки, які пропали, зазвичай мають різкий неприємний запах. Додатково забарвлення стає менш привабливим. На поверхні може з'являтися неприємна липкість.

Скільки варити курячі гомілки

Вирішуючи, скільки варити курячі гомілки, слід враховувати обраний спосіб приготування страви. Крім цього, потрібно пам'ятати, що незначно відрізняється час готування бройлерів і сільської курки.

Для бульйону гомілки варять в каструлі до готовності 25-30 хвилин після закипання. Цього часу достатньо, якщо ніжки покупні і були отримані під час розбору бройлера.

Для супу ніжки домашньої курки варять довше. Гомілки повністю доходять до готовності за 35-45 хвилин. Незважаючи на тривалість приготування, домашні ніжки виходять вдвічі смачнішими.

Якщо є бажання не просто відварити гомілки, але й зробити бульйон більш наваристим, то краще почекати до години. Рідина стане більш насиченою, але й гомілки втратять свою форму і будуть розвалюватися.

Під час приготування цієї частини курки без подальшого використання бульйону їх занурюють в окроп.

В мультиварці гомілки варять протягом 30 хвилин на режимі "Варка". Час може незначно скоротитися, якщо використовується пристрій з функцією скороварки.

Для перевірки готовності м'яса не завжди потрібно звертати увагу на м'якість філе. Потрібно стежити, щоб не витікала кров. Якщо у надрізі сік, який виділяється не має червоного відтінку, то курятина готова до вживання або подальшого використання. Для перевірки ніжку протикають виделкою, кінчиком ножа або зубочисткою.

Для подальшого приготування підходять як заморожені, так і охолоджені ніжки. Якщо продукт був витягнутий з морозилки, то потрібно попередньо розморозити його природним чином. Спочатку ніжки перекладають на нижню полицю холодильника, а потім переміщають на стіл.

Допускається приготування курячих ніжок і на пару. Так можна отримати продукт з мінімальною кількістю жиру. На пару курячі гомілки готують близько години.

Нові рецепти, які вам сподобаються: