13 річниця весілля - Мереживне весілля

13 річниця весілля - мереживне весілля

Шлюб - як добре вино або витриманий коньяк: з року в рік становится тільки міцнішим, ціннішим, дорожчим і більш значущим ... але тут настає «страшна» дата - 13 років сімейного життя. Але ми скажемо 13 річниця весілля - це справжнє свято! Так-так це чудова нагода зібраті близьких друзів і зустріти цю дату разом, радісно, весело и галасливо.

13 років весілля - мереживне весілля

13 річниця весілля - мереживне весілля, перша «важка» дата в сімейному житті, але зустрічати її варто легко і невимушено. Назву тринадцятої річниці придумали не випадково, вона символізує копітку роботу сімейної пари, яка старанно, акуратно і терпляче виплітає візерунок своїх відносин, створюючи сім'ю ретельно та дбайливо, немов дороге мереживо. І мереживне весілля - символ вдалого творіння, малюнок створений, основа є, залишилося його берегти, пестити, дорожити ним і доповнювати все більш вишуканими і тонкими стежками.

Мереживне весілля

Річниця весілля 13 років - привід задуматися над тим, що мереживо - це досить крихкий матеріал, який вимагає акуратного і уважного ставлення до себе, саме так і мають ставитися один до одного подружжя. Їх любов, як цінне мереживо, з року в рік стає міцнішою і її потрібно берегти, немов крихкий матеріал.

Вважається, що мереживне весілля - символ того, що молода сім'я «обплела» себе затишком, друзями, дітьми, немов створюючи своє гніздечко, свій особистий маленький світ щастя і любові. Це не означає, що можна розслабитися, навпаки, тепер варто прикрасити візерунок, захистити його м'які, тонкі невпевнені ниточки.

Що подарувати на 13 річницю весілля

Річниця весілля 13 років - це воістину символічна дата, і подарунки мають бути такими ж. Друзям варто задуматися над оригінальним презентом зі змістом. Не забувайте, що тринадцята річниця - це мереживна весілля. У цьому й підказка! Вибирайте красиві мереживні речі, які будуть цінними та з сенсом. Щасливій ​​сім'ї можна подарувати гарний набір постільної білизни з мереживними вставками, це буде натяком на міцність уз, чистоту шлюбу.

Жінкам цього дня дарують ажурні мереживні шалі, рукавички, хустки. Чоловікові в подарунок можна піднести мереживний плед для крісла. Не забувайте, що чудовим подарунком стануть також мереживні речі для дому: всілякі серветочки, картини, які ще довгі роки будуть нагадувати про пам'ятну дату. Подруги, зазвичай, дарують щасливій «нареченій» красиву мереживну білизну, щоб відігнати погані прикмети і принадити додому щастя.

Як святкують 13 років у шлюбі

Святкується річниця весілля 13 років яскраво, шумно, весело, щоб відігнати будь-яку злу силу і негативну енергетику і бути щасливими усім негараздам ​​на зло. До свята можна підготувати різні веселі конкурси та розваги. Це свято рясніє жартами-примовками, гості та подружжя мають жартувати, бо тоді ніякі злі сили їм не страшні, а чортова дюжина - чудовий привід повеселитися. Часто на цю річницю дарують іграшки-павучки, які символізують сім'ю, котра ретельно вчиняє свою мереживну павутинку відносин.

Привітання з 13 річницею весілля

Картинки привітання з 13 річницею весілля

Привітання з 13 річницею - нікелеве весілля

Картинки вітання 13 річниця весілля