2 рік весілля - Паперове весілля

2 рік весілля - Паперове весілля

Ще один рік узаконеного спільного життя позаду, і з наближенням 2-ї річниці весілля обидва починають замислюватися про подарунок свій другій половинці і про те, як відсвяткувати це важливе для них свято. За суєтою часом нелегких буднів не всі його святкують, а є й такі, хто навіть не знає як називаються роки весілля. Найчастіше діти з'являються у молодих сім'ях саме на другий рік спільного життя, тому цілком зрозуміло, чому молодому подружжю стає зовсім не до свят. Правильно це чи ні, питання індивідуальне, але не забути про цю дату і привітати один одного з нею потрібно обов'язково.

Історія і традиції 2 річниці весілля

Отже, 2 роки спільного життя - паперове весілля. І ця назва виникла не випадково. Через 2 роки шлюб ще такий же крихкий, як і папір, і може розірватися так само швидко і легко. З іншого боку - матеріал досить пластичний, тому це ще й символ непостійності відносин. Як аркуш паперу - відносини можна зробити такими, яких хоче саме подружжя, але при цьому обидва мають бути уважними один до одного, терплячими і вкрай делікатними, щоб зберегти і зміцнити те, що було побудовано за 2 роки.

В українців прийнято цього дня писати один одному листи, в яких подружжя вказує переваги і недоліки своєї другої половинки або просто перераховувати все, за що вони кохают один одного. Таку традицію підтримують і представники багатьох інших народів, адже це відмінний спосіб поліпшити відносини в подружній парі.

Американці вважають за краще відзначати цей день аналогічним способом, тільки обмінюються не листами, а орігамі, зробленими своїми руками, які символізують відносини (лебеді, серця, янголи).

Греки асоціюють символічну назву другої річниці весілля з грошовими купюрами і святкування його пов'язують саме з цим атрибутом. Цього дня подружжя танцює так званий «грошовий танець», подібно до того, який молодята виконують у день свого одруження, а в цей час гості прикріплюють до їх одягу паперові гроші. І це не просто подарунки, а справжній обряд, який нібито притягує гроші в молоду сім'ю і стає запорукою щасливого заможного життя.

В угорців є подібний обряд, тільки грошовий танець має виконати лише дружина, до того ж босоніж. Гість, який бажає приєднатися до неї, має спершу покласти до її взуття грошову купюру.

Китайці як завжди винахідливі. Саме у них знайшлися найяскравіші ідеї, а саме: справжнє театральне дійство, в якому чоловік і жінка надягають карнавальні костюми. Перед тим, як відзначити дійство таким способом, доведеться підготувати заздалегідь костюми півня і курки червоного кольору, а також ще один костюм півня чорного кольору. Подружжя має організувати подання, яке буде нести певний сенс: гість в костюмі чорного півня, який символізує розбіжності і неприємності, буде намагатися розбити пару. Червоний колір костюмів у китайців вважається символом багатства, благополуччя і сімейного щастя. Наприкінці вистави гості та подружжя мають спалити костюм чорного півня, який обов'язково повинен бути переможений.

Жителі сучасної території Візантії мають не менш цікаву традицію. Тут у подружжя прийнято виготовляти ляльок з паперу, які стають своєрідною скринькою для записок, де вони вказують плюси та мінуси своєї другої половинки. А під час вечірки чоловік і дружина, обмінявшись ляльками, стежать за тим, щоб ніхто з гостей не підмінив ці записки. Зрозуміло, завдання гостей - як раз непомітно підмінити записки на ті, в яких буде написано тільки добре, а потім вони мають право вимагати викуп. Закінчується дійство загальним обговоренням стосунків подружньої пари, гості висловлюють свої привітання, побажання подружжю і дають поради про те, як поліпшити відносини.

Що прийнято дарувати молодим на 2-й рік весілля

Найкращий подарунок подружжю - це, звичайно ж, книга. Більш актуального подарунка на сьогоднішній день не придумали, адже подарунок має бути виконаний з паперу і нести певний сенс. Як альтернатива книзі, відмінним подарунком буде календар, фотоальбом, книга кулінарних рецептів, блокнот для побажань і т. д. Ну, і звичайно ж, ніхто не відміняв найкращого у світі презенту - грошової купюри, а краще декількох.

Як відзначають паперове весілля

Відзначати найкраще на природі, якщо погодні умови, звичайно, дозволяють. Неважливо, яка буде пора року, головне, щоб гостям, якщо такі будуть присутні на святі, і самому подружжю було комфортно.

Привітання до другої річниці весілля - паперового весілля

Привітання з 2 річницею весілля

Привітання на 2 роки весілля

Картинка привітання на 2 роки весілля

Обираючи привітання, основний акцент слід робити в першу чергу на те, щоб чоловік і жінка дбайливо ставилися до стосунків і не допустили їх розриву через тимчасові побутові труднощі, без яких не обходиться жоден шлюб. До речі, оригінальною ідеєю для привітання подружжя - це, так зване, «древо побажань», на яке гості вішають листочки з побажаннями.

Більше привітань:

Привітання на 2 річницю весілля: картинки, листівки, вітання