40 років весілля - Рубінове весілля

40 річниця весілля - рубінове весілля

Життя подружжя разом протягом 40 років - серйозне досягнення у взаємовідносинах між чоловіком і дружиною. У сучасному світі рідко зустрічаються такі приклади довгого шлюбу в злагоді. Минули юнацькі періоди сварок, сліз, проблем. Настав час стабільних матримоніальних відносин.

Особливості 40 річниці - рубінового весілля

Перші труднощі становлення сімейних відносин давно пройдені, вони стали загартуванням шлюбних уз. І ось, через 40 років, подружжя, подолавши всі перепони, з гідністю підійшли до чергового ювілею - Рубінового весілля.

Рубін з давніх-давен вважається символом 40 річниці сімейного життя. Тому на урочистостях всі гості знають, яке це весілля, і що дарувати, питати не варто - рубінові прикраси.

Рубін відноситься до коштовних каменів, має особливі червоні, бордові відтінки, за цінністю займає гідне друге місце після алмазів. З рубінами роблять ювелірні прикраси, в яких камінь, отримавши огранювання та шліфування, стає найпривабливішим серед усього коштовного каміння.

Таким чином, і подружжя за 40 років після весілля проходить притирання, шліфування, перетворюється з юнацького пристрасного захоплення на дорогоцінні сімейні відносини, з поняттям цінності і значущості щастя у родинному колі. Отримавши багаторічні перетворення, відносини між усіма членами сім'ї подібні міцній стіні, яка витримує будь-які життєві удари.

Червоні рубіновий кольори - символ кохання, довгі роки зігріває серця подружжя, хоча йому і довелося зіткнутися на життєвому шляху з різними труднощами. Червоні кольори завжди дарують тепло домашнього вогнища, згуртовують всю сім'ю. Що дарують на 40 років спільного життя, коли відзначається рубінове весілля, залежить від фантазії дарувальника.

Що подарувати на 40 річницю весілля

На 40-річну дату спільного життя в якості подарунка підходять будь-які предмети, пересічні з усіма видами каменів, їх особливим якостями. Коли фінанси не дозволяють купувати ювелірні прикраси, обирають предмети, прикрашені камінням - вази, рамки для фотографій.

Вони обов'язково мають бути насичених червоних відтінків, що повторює фактуру, блиск рубіна. При виборі, що подарувати на 40 років спільного життя, треба враховувати смаки ювілярів.

Перелік різноманітних подарунків на рубінове весілля:

 • Посуд, інкрустований рубінами, в насиченій колірній гамі.
 • Картини, рами яких інкрустовані червоним каменем.
 • Текстильні вироби - постільна білизна, два однакових червоних пледа, дві подушки, килими, обов'язково з характерним малюнком.
 • Домашня техніка, адже винуватці торжества напевно досягли пенсійного віку, і важливо дбати про зменшення побутового навантаження. Але й обрані мікрохвильовки, пилососи, мультиварки - все має бути насиченого рубіново кольору.
 • Дзеркала з фасадами, інкрустованими рубінами, в рамах з вираженим рубіновим відтінком.
 • Годинники на стіну, статуетки, обов'язково з рубіновими інкрустаціями.
 • Дачні й садові меблі, обов'язково яскравих червоних відтінків.
 • Тапки, халати для дому червоні, яскраві.
 • Портрет молодої пари в день їхнього весілля, виконаний фотодруком на тканині, в багеті рубінових квітів.
 • Іменні десертні ложки, ручки яких інкрустовані камінням.
 • Чаша для фруктів, виконана з цільного рубіна.

Подарунки вибираються найрізноманітніші, за фантазією гостей. Що дарують на рубіновому весіллі, коли за плечима ювілярів 40 років спільного життя, залежить і від матеріальних можливостей гостей. Відмінним подарунком буде пляшка червоного вина, обов'язково перев'язана яскравим червоним бантом.

Якщо господиня розводить кімнатні квіти, її порадує нова рослина в горщику червоного кольору, або з насичено червоними квітами. При точному сприйнятті події, можна презентувати посуд - набір з 40 предметів.

Зал, де намічено відзначати ювілей, слід обов'язково прикрасити в червоних тонах - стрічки, кулі, вітальні квіткові панно, червоні скатертини, серветки. Центр столу, де будуть сидіти ювіляри, прикрасити їх іменами, написаними червоною фарбою, поставити пляшку рубинового вина з червоним бантом.

Всі барвисті деталі оформлення зали мають логічно доповнювати один одного, щоб вийшла гармонійна прикраса. Гості будуть обов'язково приносить червоні букети, для їх розміщення треба передбачити відповідних відтінків підлогові, настільні вази, виділити «квіткову зону» на окремому столі з прикрасою бантами та стрічками.

Значення ювілейної дати

Подружжя-ювіляри показують всім оточуючим неоціненний приклад справжніх сімейних відносин, особливо якщо у них є вже напевно зовсім дорослі діти. Жінці дарують рубінове намисто, її чоловікові - інкрустовану рубінами шпильку для краватки.

Головними прикрасами торта мають бути червоні ягоди, вази для фруктів слід наповнювати червоними фруктами, обов'язково має бути присутнім розрізаний часточками гранат. Конкретних традицій з відзначення цього ювілею немає, сім'я обирає будь-який варіант:

 • урочиста вечеря в ресторані;
 • пікнік в тихому природному будиночку;
 • святкове сімейне застілля вдома;
 • романтична подорож.

Тема відома - 40 років спільного життя, але сценарій торжества можна вибрати особливий. Гостям треба продумати свій одяг - в ньому мають бути присутніми червоні елементи.

Діти вітають батьків будь-якими подарунками, але в словах привітання має звучати подяка за своє народження, виховання в дусі відданості сімейним традиціям, вірності подружжю. Гарним привітанням стане виконання улюбленої батьками пісні, найчастіше вибирають ту, під яку юна подружня пара танцювала на далекому весіллі.

В оформленні використовують фотомонтаж з сімейного альбому, складаючи його віхами пройденого разом життя. Панно з фотографіями прикрашають червоними стрічками, бантами. Особливий подарунок - відеоролики від родичів, які не змогли бути присутніми на урочистостях, але записали свої привітання на відео, а загальний перегляд зближує всю родину.

Привітання з 40 річницею весілля

Привітання з 40 річницею весілля

Картинки з 40 річницею весілля

Привітання на 40 років весілля

Картинки привітання на 40 років весілля

Відео привітання з 40 річницею весілля