8 років весілля - Жерстяне (бляшане) або макове весілля

8 річниця весілля - жерстяне (бляшане) весілля

Сьогодні пропонуємо дізнатися якомога більше про сімейні цінності у 8 років весілля та як це весілля називається. Вісім років спільного життя - це багато чи мало? Однозначно відповісти на це питання не можна, бо для когось це досить тривалий час, а для інших - зовсім невеликий проміжок.

Напевно, до перших відносяться всі ті пари, у яких досі не все гладко у стосунках, а до других - щасливі подружжя. У будь-якому випадку протягом восьми років життя під одним дахом кожній парі доводиться долати чимало випробувань. Це стосується і притирання в побуті і народження малюка або ж проблеми з його появою в сім'ї.

Однак якщо пара змогла зберегти сім'ю за ці роки, то є ймовірність того, що подружжя проживе довгі роки разом. Хоча гарантій ніколи немає, і криза може прийти у будь-який період життя сім'ї.

8 річниця весілля - жерстяне (бляшане) або макове весілля

Якщо сім'я живе щасливо і в стосунках є не тільки любов, пристрасть, а й взаєморозуміння і взаємоповага, подружжя завжди відзначає річницю свого весілля. Цікаво, що багато таких дат мають свої назви. Найвідомішою вважається золоте весілля. Багато люблячих сердець мріють дожити до цієї дати у своєму житті. Але не просто дожити разом, а й зберегти почуття.

Жерстяне (бляшане) весілля

Цікаво, що 8 років весілля називається жерстяним. І це не випадково. Адже жерсть є сплавом і в свою чергу символізує з'єднання, злиття душ. Тобто вважається, якщо подружжю вдалося прожити всі ці роки разом, то воно стало, немов би єдиним цілим, відображенням один одного. Також цей метал має захисний шар, що в свою чергу означає - любляче подружжя є захистом один для одного і своїх дітей.

У давні часи було чимало пов'язаних з цими роковинами традицій. Так згідно з однією з них на порозі будинку, де жила сім'я, було прийнято ставити бляшану посудину і в неї наливати міцний напій. Кожен бажаючий міг випити з неї. Але при цьому в посудину необхідно було кинути монетку, таким чином, бажаючи подружжю довгих років щасливого життя. Увечері подружжя рахували монети і могли зрозуміти, як багато людей їм бажаю добра та щастя.

Макове весілля

Як ще називають 8 років шлюбу? Нерідко восьму річницю називають маковим весіллям. Таку назву воно отримало не випадково. Була навіть традиція, згідно з якою вранці на день річниці весілля жінці належало спекти пиріг з маком і при цьому розділити його між усіма членами сім'ї. Також можна було пригощати навіть незнайомих людей. Однак була одна умова.

Люди мали прийти переодягнені в нареченого і наречену. Їм одягали на пальці бляшані (жерстяні) кільця і  садили навпроти подружжя. Вважалося, що ці люди відображають винуватців свята. Якщо подружжю вдалося щасливо прожити разом 8 років, то яке саме це весілля - бляшане (жерстяне) або ж макове не так вже і важливо.

Що дарують сім'ї на 8 років весілля

Річниця весілля - справа суто особиста і як, власне, і саме весілля стосується тільки двох людей. Тому це тільки їхнє рішення відзначати важливу дату в житті удвох або ж запросити гостей додому чи до ресторану. Звичайно, якщо є така фінансова можливість і, зрозуміло, бажання, можна покликати найдорожчих людей до ресторану і що називається відсвяткувати по повній програмі.

Якщо в такому випадку подружжю важливо заздалегідь потурбуватися про те, де ж відзначити цю важливу в житті подію, то гості неодмінно мають завчасно подумати не тільки про привітання, а й про те, які ж подарунки піднести подружжю. Отже, зараз пропонуємо дізнатися, що дарують на весілля 8 років.

Якщо у вас зовсім немає часу і бажання вибирати подарунок, можете подарувати гроші і квіти. Але все ж набагато приємніше подружжю буде отримати від гостей щось особливе. Щоб не потрапити в халепу і дійсно бути оригінальними, намагайтеся вибрати подарунок за інтересами. Через те, що це свято відразу двох людей, піднесіть особливий презент на честь жерстяного весілля. Якщо винуватці торжества - люди з почуттям гумору, можете їм подарувати продукти в жерстяних банках. Наприклад, згущене молоко, тушонку, консерви.

Відмінним символічним подарунком стане бляшана коробочка з цукерками. Особливо такий подарунок оцінить чоловік.

Можете подарувати набір кухонного посуду. Такий презент стане не тільки оригінальним, а й практичним.

Хочете виділитися і запам'ятатися своєю увагою? Тоді подаруйте подружжю красиву картину з їх зображенням удвох.

На 8 років весілля дарують і квіти. Тому обов'язково піднесіть цього дня гарний букет з маками. Але зовсім необов'язково дарувати тільки ці квіти. На річницю весілля вісім років можна подарувати улюблені квіти жінки. Це можуть бути троянди, орхідеї, ромашки.

Вісім років весілля цей особливий для сім'ї день і можна дарувати й інші подарунки. Так це може бути побутова техніка, сувеніри на пам'ять, годинник, прикраси та багато іншого. Нерідко гості вибирають подарунки окремо для тих, хто 8 років тому вступили до шлюбу.

Привітання на 8 річницю весілля - бляшане (жерстяне) або макове весілля

Привітання з 8 річницею весілля

Привітання з жерстяним весіллям - 8 річницею весілля

Привітання з бляшаним або маковим весіллям