24 річниця весілля

Річниця весілля - одна з найбільш значущих подій в житті людини. Подібно дня народження, люди, які перебувають у законному шлюбі, щорічно святкують річницю весілля - так званий, день народження їх сім'ї. І 24 роки весілля - не виняток. Це весілля також має свою символічну назву, і нехай, це не кругла дата, не можна забувати про неї. Річниця весілля 24 роки - це прекрасний привід приємно провести час зі своєю другою половинкою, згадати приємні моменти того самого дня, коли був укладений шлюб. Але перш, ніж збирати гостей і готувати подарунки один одному, належить знати, що то за річниця, і чому її так назвали.

24 річниця весілля

 

Історія і традиції 24 річниці - Атласного весілля

Символом 24-ї річниці весілля з давніх часів вважається атлас.

Ця розкішна тканина точно описує стосунки подружньої пари на цьому етапі. Безліч найтонших, але надзвичайно міцних ниток переплітаються у міцну тканину так, як і в шлюбі два люблячих серця сплітаються з роками все міцніше і надійніше.

Напевно, у всіх атлас асоціюється з найніжнішої текстурою і красивим кольором. Це дуже гладка тканина з переливами може охарактеризувати відносини подружжя - до цього часу вони також зуміли «відшліфувати» свій союз, згладити всі шорсткості, розплутати всі вузлики. А тепер їх шлюб заграв новими переливами, немов атлас під променями сонця.

Цікаво, але крім французів, українців ще кількох народів, більше ніхто не святкує Атласне весілля.

Скільки років не минуло б від дня одруження, а святкувати кожну річницю потрібно обов'язково - так вважають слов'яни і французи, і це правильно!

У американців двадцять четверту річницю весілля також не прийнято ігнорувати, але тут символом цього свята вважаються будь-які музичні інструменти. В Америці, мабуть, голосніше і веселіше всіх відзначають саме цю річницю.

Що за весілля без музики? Так вважають американці, тому пісні і танці - їх головна традиція свята.

У нас традиції атласною весілля повністю пов'язані з цим розкішним матеріалом.

Подружжя із задоволенням оточують себе в цей день атласними речами, надягають атласний одяг, навіть скатертини і серветки з цього матеріалу кладуть на святковий стіл.

Традиції Атласного весілля - 24 роки

Згідно давнього народного звичая, цього дня чоловік і дружина дарували один одному білі атласні сорочки і носили їх цілий день. Ця гарна традиція успішно дотримується і в наші дні, бо одяг з атласу виглядає привабливо і дуже модно.

У волосся жінка заплітає атласну стрічку, а її чоловік носить атласний хустку.

Тим гостям, які прийшли привітати подружжя з Атласним весіллям, винуватці торжества мають у подарунок піднести невелику атласну річ. Зазвичай, це атласна хустка, бантик або стрічка.

І, нарешті, ще одна важлива традиція - нова атласна постільна білизна для подружнього ложа. До того ж, неважливо - подарують його гості або подружжя купить його самостійно, головне - щоб воно було новим.

Після двадцять четвертої річниці весілля їм доведеться прожити рік перед серйозним ювілеєм - срібним весіллям, тому цей рік є мов би завершальним для важливої частини спільного життя. Важливо налаштуватися на те, щоб зробити цей рік продуктивним і радісним, згладити конфлікти, зробити відносини ще більш ідеальними, щоб і далі проживати, відзначати і святкувати ювілеї весілля по роках.

Що прийнято дарувати на 24 річницю весілля

На Атласне весілля звичайно ж актуальними будуть подарунки з атласу. Втім, якщо ваш презент не має жодного стосунку до цього матеріалу, який символізує, можна оформити його красивою атласною стрічкою.

Подарунок дружині на 24 річницю

Подарунки на 24 річницю весілля

Жінки в річницю весілля будуть раді увазі чоловіка у вигляді романтичних сюрпризів. Подаруйте обраниці яскраві, незабутні емоції. Почніть з букета красивих троянд. Оберіть подарунок, який не тільки продемонструє ваші почуття, а й виявиться корисним. Ідеальними варіантами стануть:

 • ювелірні прикраси: це завжди значущий подарунок, який підкреслює серйозність вашого ставлення до дружини;
 • комплект нижньої білизни зі вставками з атласу;
 • вечеря при свічках: подарунок, який привнесе у ваші стосунки родзинку;
 • побутова техніка: полегшить повсякденні домашні справи.

Іноді презент вимагає проявити фантазію і творчу жилку. Наприклад, ви можете зробити колаж з 24 знімків, які ілюструють ваші відносини протягом багатьох років. Цей зворушливий дар не залишить дружину байдужою.

Подарунок чоловіку

24 річниця весілля - це і чоловіче свято, тому чоловікові можна піднести:

 • атласний шарф;
 • картину, виконану власноруч з атласних стрічок;
 • атласний галстук або метелик;
 • дорогий алкоголь 24-річної витримки;
 • атласний гаманець.

Як відзначати двадцять четверту річницю весілля

Оскільки вже через рік на подружжя чекає срібний ювілей, то пишного святкування двадцять четвертої річниці весілля краще уникнути. Але це не означає, що не можна запросити на святкову вечерю близьких друзів і родичів. Важливо не забувати і про символ свята. Навіть, якщо ця річниця зовсім не святкується, атласною постільною білизною обов'язково має бути застелене подружнє ліжко.

Привітання на двадцять четверту річницю весілля

Привітання на 24 річницю весілля

Вітання з 24-ю річницею весілля

Поздоровлення з 24 річницею весілля

Картинки 24 річниця весілля

Привітання з Атласним весіллям