7 років весілля - Мідне (вовняне) весілля

7 років весілля - Мідне (вовняне) весілля

До чого ж люблять і у нас в країні, та й в усьому світі цифру 7! Вона символізує удачу і є магічним числом. Традиції відзначати річниці спільного життя і святкувати дату з дня шлюбу сягають своїм корінням далеко в безодню історії. Достеменно відомо, що ще в середньовічній Європі було прийнято дарувати один одному невеликі презенти на кожен рік весілля. Цим подружжя підтверджували свою любов і повагу, адже в ті часи не існувало такого поняття, як розлучення. Шлюб насправді укладався в церкві, а у в міській раді тільки підтверджувався

Так як же називається 7 річниця весілля, і які традиції несе вона для «молодят»?

Історія і традиції 7-ї річниці весілля

Сім років спільного життя - це чималий термін. За цей час обидва з подружжя навчилися поступатися один одному, знаходити спільні точки дотику, навчилися цінувати один одного і підлаштуватися під характер іншого. Після такого терміну шлюбу вони навчилися разом долати труднощі, і їх любов з роками тільки зміцніла. Саме тому 7 років з дня весілля і називаються мідним або вовняним весіллям.

Чому ж саме мідно-вовняне весілля? За такий період подружжя вже змогло побудувати міцні відносини, які не зруйнувати одним помахом. А будь-які відносини подібні металу, вони з роками тільки міцніють, і їх не можна зламати - їх можна тільки переплавити. Так і після 7 років з дня весілля, відносини між подружжям стають тільки міцнішими, і ціннішими ніж мідь. Адже мідь - це метал, який стоїть вище чавуну, але ще не став золотом. Шляхом переплавки мідь не змінює свої властивості, просто стає іншої продукцією, так і відносини змінюються, але не втрачають міцності.

А вовняним називають мідне весілля на 7 років шлюбу, бо відносини стають настільки ж м'якими, наскільки м'якою може бути вовна. Між подружжям минає роздратованість через дрібниці, вони стають терпимими до недоліків один одного. Відносини стають такими ж теплими і м'якими, як вовняний шалик.

Традиції мідного весілля дуже цікаві.

Мідь - це метал, який символізує достаток у сім'ї.

З давніх часів існує традиція на день весілля на 7 років спільного життя обмінюватися мідними монетками.

Подружжя дарували один одному монетки на знак благополуччя в домі. Такий звичай став популярним після того, як люди почали карбувати мідні гроші, і вони ставали способом накопичення багатства.

В наш час, коли багато хто забув, яка саме відзначається річниця весілля на 7 років, особливо актуальним стане відновлення цієї чудової весільної традиції.

Подружжя вішають над входом до будинку декоративну підкову, яку можна замовити виконати з міді. Вона стає оберегом дому та захищає його від негативної енергетики і від недобрих людей.

Мало хто знає, як називається мідне весілля на 7 років спільного життя у південних народів - день повного гаманця.

Цього дня подружжя має носити при собі повний гаманець мідної дрібниці, це символізує їх благополуччя. Ці монетки збирають з першого дня спільного життя, після чого вранці подружжя йде на ринок, де вони купують два гаманця і насипають туди монетки.

Якщо дружина вміє в'язати, саме час підготувати для чоловіка подарунок на 7 річницю весілля, зв'язавши своїми руками светр або шкарпетки. Чоловік же може порадувати дружині вовняний подарунок, наприклад, подарувати вишукану шаль або добре італійське пальто.

Що прийнято дарувати на 7 річницю весілля

І ось тепер ми підійшли до питання, а що ж слід дарувати на цей день, якщо вас запросили в гості? Як називається 7 років весілля - правильно, мідне або вовняне! Тому доречними будуть будь-які подарунки, які відносяться до цих категорій. Можна подарувати дружині мідний сотейник, а її чоловікові - хороший вовняний шалик. Варіантів багато, обирайте самі щось за цим прикладом.

Як відзначати 7 річницю весілля

Яке весілля на 7 років шлюбу обійдеться без свята? Ця дата настільки любима, що відзначати її прийнято обов'язково. Можна зібрати гостей за столом, можна відправитися у подорож або відзначити цей день tet-a-tet за романтичною вечерею. Все, що ви хочете і що вам подобається, можна реалізувати на 7 років весілля, у ваш щасливий день.

Привітання на 7 річницю весілля - мідне або вовняне весілля

Привітання з 7 річницею весілля

Привітання з мідним весіллям - 7 річницею весілля

Привітання з мідним весіллям