9 років весілля - Фаянсове або ромашкове весілля

9 річниця весілля - фаянсове весілля

Річниця шлюбу 9 років називається фаянсовим або ромашковим весіллям. З давніх давен з квіткою ромашки були пов'язані любовні пригоди, ромашка є символом веселощів, тепла, сонця та літа. У зв'язку з цим святкування ювілею - ромашкового весілля - таке собі нагадування подружжю про наближення до розквіту їх відносин.

Фаянс є матеріалом, який використовують для виготовлення посуду. До того ж посуду з глини властиві унікальні властивості поглинання негативної енергії їжі, простору, меблів, оточуючих тіл. У зв'язку з цим традиційний ритуал з миття посуду полягає не тільки в очищенні посуду, а й у видаленні негативної енергетики. Фаянс свідчить про налагодженість, повсякденність і сталість побуту. У зв'язку з цим це фаянсове весілля вважається певною межею, яка означає досягнення стабільності. Природно, це тільки початок тривалого шляху, хоча значний рубіж вже подолано.

Існує думка, згідно з якою, проживши разом дев'ять років, у подружньої пари відбувається критичний період, відносини вважаються крихкими подібними фаянсу. Згідно з іншою версією - фаянсове весілля свідчить про наповнення сімейної чаші достатком.

Традиції святкування 9-ї річниці весілля - фаянсового (ромашкового) весілля

Зібравшись за святковим столом, традиційно відбувається процес биття фаянсового посуду. В наш час ця традиція перетворилася на різноманітні ігри та конкурси, придумати які можна самостійно, задіявши своїх друзів і рідних. Розбивати необхідно старий посуд щоб засвідчити вашу вірність, яка пройшла випробування довгими роками. Тепер, з цього дня у вашому житті починається нова точка відліку, яка свідчить про подружню вірність і постійність.

Річниця весілля 9 років

До того ж процедура биття посуду носить також серйозний психологічний аспект. Насправді сімейний союз, що витримав дев'ять років, свідчить про те, що ви змогли знайти всі точки дотику з другою половинкою. Цього дня подружжя може не боятися розбивати все, що трапиться під руку, при цьому голосно вимовляти, скільки тарілок розбито. Ви зможете нагадати один одному про проступки минулих років і як наслідок - розбити посуд. Такий простий спосіб дасть можливість позбавити ваш шлюб від негативних переживань, які були в минулому, а також дозволить позбутися роздратування. Займатися такою «розвагою» може не тільки подружжя, але й їх друзі.

Після традиційного обряду розбивання посуду може послідувати святкове застілля. Перед тим, як гості зберуться зайняти призначені для них місця, необхідно взяти дев'ять тарілок і разом розбити їх. При цьому гості мають вголос рахувати кількість тарілок, які б'ються. Після того, як весь посуд буде розбитий, подружжя має довести міцність свого союзу пристрасним поцілунком, при цьому гості рахують до дев'яти.

Що подарувати на фаянсове весілля - 9 річницю весілля?

Кращими подарунками на річницю весілля 9 років для подружжя будуть: вироби з кришталю, фаянсовий посуд, чашки, тарілки. Крім цього в якості подарунка «молодятам» можна піднести невеликі блюдця авторської роботи або цілі сервізи. Всі ці подарунки свідчать про всю крихкість, можливості легко розбитися, в тому випадку, якщо чоловік і жінка будуть звертатися з ними необережно.

Привітання на 9 річницю весілля - фаянсове або ромашкове весілля 

Привітання з 9 річницею весілля

Привітання з фаянсович весіллям - 9 річницею весілля

Привітання з фаянсовим або ромашковим весіллям