Вітання з весіллям прозою

У шлюба є багато визначень. Одні скажуть, що це зобов'язання двох людей перед собою і суспільством Вітання з весіллям прозоюлюбити один одного, піклуватися один про одного. Інші скажуть, що це всього один медовий місяць, що складається з троянд, хризантем і любові — і багато років звичайномго життя. Треті скажуть, що шлюб — подарунок долі, захист від жорстокості світу. І всі будуть праві, бо шлюб залежить від дій молодих, від їх почуттів, розуміння і розсудливості. Побажаємо ж нареченим найщасливішого, найпрекраснішого і дивовижного шлюбу в його кращому сенсі!

Привітання з весіллям українською

 

Існує досить ефективний засіб зробити шлюб міцним і щасливим — чоловік і дружина беруть по аркушу паперу і починають їх заповнювати. На лівій половині аркуша дружина пише все хороше, що є в чоловіка, на правій – все що в ньому не подобається. Точно так само заповнює свій аркуш і чоловік. Далі чоловік і дружина відривають праві половинки аркушів і... викидають! А ліву половинку кожен з подружжя завчає і повторює кожен день. Немає людини, про яку не знайшлося б що написати хорошого, тим більше, якщо мова йде про наших молодят. Тож пропоную випити за всі найкращі риси та якості, які лише є в нашому нареченому і нашій нареченій!

Привітання з весіллям українською

Ми бажаємо вам, щоб ваш медовий місяць тривав все життя, щоб не тьмяніли ваші кільця, щоб ваша любов була вам захистом і помічницею, щоб «гірко» було тільки на весіллі, а в житті солодко і світло, щоб ви весело і дружно прожили життя. Щастя вам, такого великого, яке тільки є на світі!

Привітання з весіллям українською

 

Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного, кохання тільки яскравого, друзів тільки вірних. Нехай надія, віра, любов і мудрість будуть вашими супутницями. Нехай вони допоможуть вам не перетворити своє життя в нудну буденність. Нехай кожен ваш день буде сповнений радістю, веселощами та любов'ю! Щастя вам у сімейному плаванні, і нехай ваш корабель ніколи не збивається з курсу! Нехай буде щасливий ваш союз!

Привітання з весіллям українською

 

Відсьогодні ви стали чоловіком і дружиною. Йти по життєвому шляху з коханою людиною — це велике щастя. І нехай воно завжди буде з вами, все ваше довге життя, і нехай ви знайдете щастя у ваших дітях. Сімейне життя — це справа не тільки серйозна, але і захоплююча, спокійна і щаслива. Тож будьте завжди поруч один з одним, не забувайте цього важливого дня у вашому житті! Давайте піднімемо келихи за вас, за ваше процвітання!

Привітання з весіллям українською

 

Сьогодні особливий день у вашому житті, ви зробили перший крок на шляху до сімейного щастя, і я хочу побажати щоб на цьому шляху вас завжди оберігала любов, допомога і підтримка близьких і друзів. А якщо і зустрінуться труднощі на шляху, нехай вони роблять вас сильнішими, мудрішими і ближчими один до одного. Буде дуже чудово, якщо ви проживете спільне щасливе, цікаве і насичене позитивом життя! Прислухайтеся один до одного і завжди відчувайте один одного — це так допомагає жити! Щастя вам і удачі, дорогі молодята!

Привітання з весіллям українською

 

Любов - це найпрекрасніше почуття у людському житті. Кажуть, що справжня любов з часом стає тільки міцніше. І я хочу побажати вам, щоб ваші почуття з часом стали ще більш ніжні, сильні і дбайливі. Будьте завжди уважні один до одного, прощайте чужі слабкості, будьте відхідливі і завжди ставтеся з гумором до найважчих ситуацій! Щастя вам! Від усього серця вітаю вас зі вступом у законний шлюб і утворенням сім'ї!

Привітання з весіллям українською

 

Народна мудрість говорить, що перше багатство в житті – це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина – це половина щастя. Немає кращого друга, ніж вірна подруга. З доброю дружиною горе – півгоря, а радість – радість удвічі. Давайте ж побажаємо нашій нареченій виправдати всі ці прислів'я! Ну а нареченого від усієї душі вітаємо з найголовнішою подією в житті! Поруч з нареченим тепер завжди буде чарівна, ніжна і тендітна жінка, якій так необхідна підтримка. Будь гідним чоловіком, і нехай твоїй молодій дружині заздрять всі її подруги!

Привітання з весіллям українською

 

Сьогодні, в день вашого весілля, ви обмінялися обручками. Є така думка, що у молодят має бути по три кільця: перше кільце — обручка, яке вдягається на заручини, друге кільце — весільне, його надягають на вінчання, а третє кільце — кільце терпіння. Якщо перші два кільця ви можете зняти, то третє кільце має залишатися з вами на все життя. Бажаю вам обом у вашому сімейному житті терпіння, і тоді ваше життя складеться вдало і щасливо. Нехай всі ваші радості стають загальними і множаться у багато разів! Щастя вам!

Привітання з весіллям українською

 

Царство сім'ї - це царство жінки, і у владі дружини зробити з подружнього життя світле і довге свято. Побажаємо ж нареченій створити цей рай щасливого сімейного життя. Через рожеві окуляри, які іноді так необхідно одягати і за щастя молодих! Гірко!

Читайте також:

Найкращі побажання робляться від усього серця і вимовляються з усією щирістю і повагою. Тут проза просто незамінна, вона не вимагає акторських здібностей і вигадливого майстерності, досить почитати і сказати від себе, додати імена молодих і пару слів від себе - от і все що потрібно для складання найкращого привітання!

Коли в дитинстві наречений вперше повернувся додому з вулиці брудним, йому сказали: "Щоб це було востаннє!". І він послухався.

Коли він пішов у школу і вперше приніс двійку в щоденнику, йому знову сказали: "Щоб це було востаннє!". І він знову послухався.

Так от сьогодні у нього вперше весілля, і я хочу йому знову сказати: "Друже! Давай, щоб це було востаннє!"