30 років весілля - Перлинове весілля

30 річниця весілля - перлинове весілля

Кажуть, щоб виростити одну перлину можуть знадобитися десятки років. Саме тому річниця весілля 30 років називається перлиновою - через тривале вирощування щасливого і міцного шлюбу.

Як відзначати 30 річницю весілля - перлинове весілля

Безумовно те, як називається 30 річниця весілля, характеризує її загальний стиль і колір. Тому плануючи як відзначити перлинове весілля, скористайтеся нашими порадами та рекомендаціями.

Традиційно краще почати цей день з тихого сніданку чоловіка і дружини. Дуже цікавою традицією може стати кидання у водойму перлинок, як символ вашого шлюбу, єдності та кохання.

Після цього можна обмінятися подарунками, докладніше про які ми розповімо трохи нижче.

Як провести перлинове весілля?

Перлинове весілля символізує, скільки років сім'я прожила в щасливому шлюбі. Саме тому на таку важливу круглу дату можна покликати не тільки рідних, а й друзів. Прикрашаючи зал кафе або вітальню свого будинку, віддайте перевагу сімейним фотографіям, білосніжним прапорцям, знімкам дітей та онуків.

Також можна заздалегідь замовити сімейну фотозйомку, а оброблені знімки розвісити на стіни кімнат.

Безумовно, 30 річна річниця весілля - важлива і яскрава подія, тому для такого випадку ви можете замовити виготовлення фамільною літери, прикрашеної штучними перлами.

Прикрасьте столи флористичними композиціями, а стільці винуватців торжества - нитками декоративних перлів.

Відмінним рішенням стане використання свічок.

Весілля 30 років - це перлинове весілля, а значить варто серйозно продумати план свята. Якщо ви хочете зробити затишний сімейний вечір, то краще за все підготувати відео нарізки з домашніх свят, знімки з відпочинку і сімейного вечора. Нехай все це буде представлено у вигляді слайд-шоу, фотоальбомів та інших атрибутів.

Якщо ж проведення перлинового весілля планується в ресторані, то найкращим виходом стане запрошення ведучого. В такому випадку вам і вашим гостям забезпечена насичена конкурсами та спогадами програма.

Також святкування 30 річниці можна організувати за кордоном, на морі, на дачі або навіть в сусідньому місті. Скрізь, де ви хочете посидіти вдвох або зі своїми гостями.

Оформлення частування

Відмінним рішенням стане фуршет, коли гості можуть не тільки насолодитися смачними закусками, а й поспілкуватися.

Не забудьте красиво прикрасити їжу і напої, адже від цього залежить святкова атмосфера.

До речі, замість традиційного десерту у вигляді торта ви можете подати до столу маленькі печива або тістечка.

Що дарувати на 30 річницю весілля?

Багато наших читачів замислюються про те, що подарувати на 30 річницю весілля. Наші рекомендації - все, що тільки зможете придумати! Адже подарунок на перлинове весілля батькам або друзям не має бути прив'язаний до тематики свята. Тому гуляючи Інтернетом у пошуках зверніть увагу на:

  • Квитки на концерт улюбленого гурту, а також в театр, балет, оперу, льодове шоу.
  • Витончені сервізи і чайні / кавові набори.
  • Елітні напої - вино, віскі.
  • Відмінним подарунок на перлинове весілля батькам - подорож по країні або тур за кордон.
  • Новий набір посуду або столових приборів.
  • Вікенд в заміському готелі.
  • Цікаві речі для дому, саду або дачі - плетені меблі, садові гойдалки або, наприклад, крісло-качалка.
  • Подарунок чоловікові або дружині на перлинове весілля зазвичай купують в ювелірних магазинах. Затискачі для краваток, запонки - для чоловіків. Гарнітури і окремі прикраси - для жінок.

Безумовно, річниця весілля 30 років і подарунки для «молодят» - це справа суто індивідуальна і сценарій для цього свята може бути найрізноманітнішим. Можливо, в якості презенту ви відвідаєте дорогий ресторан у вашому місті або придбаєте автомобіль.

Головне, щоб подарунок на перлинове весілля в повній мірі ототожнював сімейний затишок і цінності, які так рідкісні в нашому сучасному світі.

Привітання з 30 річницею весілля

Привітання з 30 річницею весілля

Картинки з 30 річницею весілля

Привітання на 30 років весілля

Картинки привітання на 30 років весілля