35 років весілля - Коралове весілля

35 річниця весілля - коралове весілля

Зачасту ювіляри та ті, хто бажають їх привітати плутаються, яке весілля - 35 років від дня реєстрації - Коралове чи Полотняне? Що саме є символом цієї річниці. Коралове весілля або Полотняне (друга назва 35 річниці) назване так не випадково. Через багато років у шлюбі сімейні відносини стають такими ж міцними, як корал.

Справедливо зазначити, що цей довгий союз згуртований не тільки романтикою відносин та закоханістю двох сердець, але також він міцний саме за рахунок поваги подружжя, турботи один про одного і прихильності.

Щасливе подружжя точно знає, наскільки глибоким є їх взаємне кохання. І нехай деякі не вірять, що після стількох років разом у сімейної пари можуть залишитися ніжні почуття, стаж спільного життя доводить, що вибір, який був зроблений колись в молодості, істинно вірний.

Назва 35 річниці весілля

35 років весілля мають два символи, звідки і береться подвійна назву. Це корал і полотно. Гілочки корала створюються за допомогою швидкого обростання вапном водоростей і каменів. Так само швидко до моменту ювілею "обросла" і Ваша сім'я: з'явилися діти і онуки. Полотно символізує мир в сім'ї, затишок в домі. Наші пращури вірили - якщо в будинку багато полотна, в сім'ї все гаразд.

За давньою традицією подружжя має провести ніч перед Кораловим весіллям в чужому будинку окремо. Можна відправитися до друзів або родичів, але при цьому слід обов'язково прихопити з дому найдорожчу для серця річ, яка нагадує про дружину чи чоловіка.

Символи Коралового весілля

Як будь-яке велике свято, 35 річниця весілля відзначається з розмахом. Цього дня не варто забувати про весільні традиції, обряди і символи.

Що стосується сценарію проведення торжества, тут обмежень немає, адже Вас не утримують турботи про дітей, про будинок, про хліб насущний. Все залежить від Вашого бажання і коштів. 

Єдина умова для проведення Коралового весілля те, що цей ювілей - абсолютно не домашнє свято. Якщо у Вас є можливість, то найбільш підходящим місцем святкування стане морське узбережжя. Нехай це буде подарунок на річницю від Ваших родичів. Якщо зробити далеку подорож неможливо, тоді варто відпочити за містом, на базі, відправиться до лісу на прогулянку, обійти всі пам'ятні місця у Вашому місті, сходити до кіно або музею, а потім зібрати своїх близьких на домашнє торжество.

Традиції 35 річниці весілля

Колір головного символу цієї річниці, корала, червоний, а це значить, червоний править балом на Кораловому весіллі.

Яке весілля не обходиться без гостей. Запросіть всіх своїх родичів і друзів, які були свідками Вашого довгого і вірного союзу. Святковий банкет можна провести як вдома, так і в ресторані. Обов'язкових вимог до меню немає, а ось напої варто вибирати спеціально: кращим вибором стане червоне вино або міцні напої, наприклад, коньяк, який уособлює мціність союзу.

За традицією чоловік підносить своїй коханій дружині 35 троянд, обов'язково червоних, за кожен проведений рік щасливого сімейного життя. Подарунками від гостей можуть бути будь-які речі червоного кольору або морської тематики. Крім цього, можна подарувати спальні комплекти, скатертини, штори та інше.

Привітання на 35 річницю весілля

Привітання з 35 річницею весілля

Картинки з 35 річницею весілля

Привітання на 35 років весілля

Картинки привітання на 35 років весілля