14 років весілля - Агатове весілля

14 річниця весілля - агатове весілля

Агат - символ чотирнадцятої річниці спільного шлюбу. Він є чудовим каменем, всередині якого можна побачити величезну кількість всіляких варіацій візерунків, які поєднуються в гарні картини. Можливо, хтось подумає, що проживши такий тривалий проміжок часу разом, ви змогли в повній мірі пізнати внутрішній світ один одного. Насправді це не так, тільки в ці роки партнери починають відкривати все нові горизонти спільного життя.

Агат - талісман, який здатен захистити свого власника від загрози, що насувається. Під час святкування агатового весілля зникають образи і гнів, адже талісман дає можливість людині подивитися на речі неупереджено і спокійно. Сімейний союз, який подолав такий рубіж, сміливо можна назвати зрілим і міцним.

Агатове весілля

Агатова весілля дозволяє зарядити життя подружжя колосальною силою позитивної енергетики. Подружжю знову вдається пережити чарівний медовий місяць і випробувати нову хвилю захоплюючих почуттів. До того ж, існує думка, що діти, народжені в цей час, будуть значно обдарованішими і щасливішими за своїх старших сестер і братів.

Як відзначити річницю весілля 14 років?

Почати свято можна з спільного вивчення агату-талісмана. Для цього подружжю слід розглянути камінь: в тому випадку, якщо ви побачите одне й те ж зображення, це означає, що вам вдалося досягти взаєморозуміння і вам під силу розгадати таємні бажання і приховані думки свого обранця. У тому випадку, якщо розглядаючи агат, ви побачите комаху, на вас чекає продовження медового місяця, квітку - приємні звістки, дорогу - приємна подорож.

На завершення ритуалу дружині слід на сорочці чоловіка застебнути запонки з агату, а чоловікові - надіти агатове намисто на шию дружини. Супроводжуватися ця процедура має обміном поцілунками.

Напередодні річниці весілля 14 років задумайтеся про церемонію проведення цієї важливої ​​події і традиціях, щоб зробити ювілей більш урочистим. Можна підібрати найрізноманітніші розваги, ігри на весілля, тости та привітання.

Що подарувати на 14 років весілля?

Гості, запрошені на агатове весілля мають подарувати подружжю щось пов'язане з каменем-талісманом:

  • для чоловіка - шпильку для краватки або агатові запонки;
  • для дружини - намисто, перстень або агатові сережки. Напевно, жодна жінка не зможе встояти перед агатовими намистом. Намистини, нанизані на міцну нитку, означають зв'язок подружжя, які проживуть разом до глибокої старості.
  • У зв'язку з тим, що чотирнадцята річниця весілля асоціюється з величезною кількістю прикрас, гості можуть проявити якусь кмітливість і подарувати замість традиційних прикрас - скриньки для їх зберігання.

Слід звернути увагу на те, що натуральні камені потребують скриньок з природних натуральних каменів, найкращим варіантом стане придбання різьблених дерев'яних виробів.

У якості символічного подарунку можна використовувати декоративні картини-панно, оздоблені каменями. При цьому перевагу слід віддати оригінальним творам.

Також в якості подарунка на агатове весілля гості можуть піднести вазу або чашу, поверхня якої буде прикрашена агатами. Подружжя, яке вип'є з неї - одразу ж помириться. Завдяки вині, що міститься в цій посудині, люди заговорять спокійно, відкрито і чесно.

Привітання з 14 річницею весілля

Привітання з 14 річницею весілля

Картинки з 14 річницею весілля

Привітання на 14 років весілля