Побажання молодятам на весілля

Сімейне щастя має свій секрет - це уважне ставлення один до одного. Воно вимірюється хвилинами і миттєвостями крихітних приємностей - поцілунків, посмішок, закоханих поглядів, невимушених комплментів та безлічі добрих думок і щирих проявів кохання. Любов потребує щоденного підживлення і тоді вона зробить вас дійсно щасливими. Бажаю вам завжди користуватися цим секретом і нехай у вашій родині все завжди буде прекрасно. Піклуйтесь один про одного, розумійте, цінуйте і вибачайте, разом переживайте все приємне і разом долайте труднощі. Нехай ваша родина буде міцною, а будинок буде затишним і теплим. Щастя вам і здоров'я гарні молодята!

Привітання з весіллям українською

 

Гарні побажання молодятам на весілля

Цього ранку ви прокинулися нареченими, а засинати вже будете чоловіком і дружиною! Тож щиро вітаю вас з весіллям і бажаю вам жити в радості, злагоді і щасті! Якмога частіше спілкуйтеся мовою кохання, обмінюйтесь теплом ваших сердець і, впевнений, що на вас чекають щасливі і радісні роки і здійснення сімейних мрій!

Привітання з весіллям українською

Прекрасні молодята, вітаю вас з цим чудовим днем! Всі знають, що життя - це білі і чорні смуги, чергування ясних і похмурих днів. І ваше щастя буде триматися на вашому вмінні досягати компромісів, злагоди, на стійкості під час важких часів і сімейної мудрості. Тож бажаю вам, щоб буденні дрібниці ніколи не псували вам настрій, а в житті панувала злагода і кохання! Як кажуть "Тих, хто шукає - багато, а тих, хто знайшли - одиниці!" Ваше сьогоднішнє щастя свідчить про те, що ви серед тих одиниць, тож залишайтеся назавжди серед тих, хто знайшов один одного!

Привітання з весіллям українською

 

Шановні молодята, залишайтесь завжди такими ж прекрасними, закоханими і щасливими, як сьогодні і нехай ваш сімейний шлях буде калейдоскопом приємних миттєвостей, які дарують легкість буття і чудовий настрій! Бажаю вам жити в злагоді, коханні, позитиві і все сприймати з оптимізмом і мудрістю. Цінуйте справжніх друзів, оберігайте батьків і рідних, втілюйте в життя найзухваліші плани на майбутнє і щиро кохайте один одного!Привітання з весіллям українською

 

Існує така думка, що за довгі роки сімейного життя, воно перетворює любов на дружбу, взаємоповагу та звичку. Але я хочу вам побажати, щоб кохання, яке об'єднало вас, з роками палало ще дужче, щоб ніжні і теплі слова та вчинки супроводжували ваші стосунки все житя, щоб всі труднощі ви долали жартома і просто були щасливими!

Привітання з весіллям українською

 

Дорогі наші молодята, сьогоднішня визначна подія створила з вас нову сім'ю. І я хочу побажати вам завжди мати одну радість на двох, відчувати один одного серцями і мов би дихати життям один одного - це дозволить вам подолати будь-що. І не забувайте, що мудрість - сила жінки, а надійність і розуміння - сила чоловіка! Бажаю вам жити в гармонії, оберігати один одного, дарувати щастя взаємно і нехай ваше подружнє життя буде просочене добром, радістю, позитивом і яскравими барвами!

Привітання з весіллям українською

 

Нехай ваш шлюб буде гарним і щасливим! Нехай ваше кохання буде яскравим і радісним! Нехай ваша сім'я живе в любові і злагоді - це найбільш прекрасні почуття в світі! Знаходьте своє щастя в щасті один одного і пам'ятайте про тих, хто подарував вам життя - про ваших батьків! Будуйте власне майбутнє, про яке ви мрієте і нехай все буде добре!

Читайте також: