Тексти пропозиції руки і серця: які слова сказати дівчині

Тут – колекція готових текстів із пропозицією дівчині вийти заміж. Всі тексти написані своїми словами, прозою (не у віршах). Рекомендації зі створення власних, унікальних пропозицій руки і серця чекають на вас наприкінці сторінки.

Тексти пропозиції руки і серця

 

Як висловити пропозицію руки та серця: зразки оригінальних текстів

 

Мила! Я не втомлююся захоплюватися твоєю красою, розумом, талантами, добротою та безліччю чудових жіночих та людських якостей. Коротко кажучи, мене влаштовує в тобі все, крім однієї речі, яку я хотів би змінити, – це твоє прізвище. Чи згодна ти зробити маленьку послугу для мене – змінити прізвище на моє?

 

Моє серце обрало тебе. Я знаю, що ти – єдина, з ким я хочу розділити всю частину мого життя. Ти вийдеш за мене?

 

Я бажаю, щоб у твоєму житті не було ноші, важчої за цей букет квітів. Тому хочу запропонувати вийти за мене заміж - я завжди підставлятиму тобі плече, руку і все, що зможу, щоб тобі було легко йти дорогою життя. Як тобі моя пропозиція?

 

Історія нашого кохання – романтична і поки що починається. Я пропоную тобі разом написати щасливий кінець цієї історії, проживши разом довго та щасливо у статусі подружжя! Як тобі така перспектива?

 

Дорогоцінна моя! Кожній жінці потрібне надійне плече у житті. Я вже став тим плечем, яке підтримало тебе за певних життєвих обставин. Але я хочу допомогти тобі реалізувати себе у всіх сенсах, у тому числі і як дружину, хранительку домашнього вогнища та маму. Тому пропоную вийти за мене заміж. Обіцяю, якщо ти погодишся, я зроблю все можливе, щоб ти ніколи не пошкодувала про це рішення!

 

Коли я зазираю у своє серце, то бачу там лише тебе. Якщо ти заглядаєш у своє серце і бачиш там мене, тоді ми просто зобов'язані прожити разом все життя спільною сім'єю. Давай спробуємо?

 

Обіцяю, що ніхто не буде старанніше за мене працювати над тим, щоб зробити тебе щасливою. І на доказ цього я запрошую тебе потанцювати на нашому весіллі. Погоджуйся!

 

Моя мила! Я – та людина, якій тобі не доведеться нічого доводити, і яка захоплюється тобою такою, якою ти є. Зі мною ти зможеш бути самою собою і бути при цьому щасливою. Тому я найкраще підходжу тобі як чоловік і думаю, що настав час нам одружитися. Ти згодна вийти за мене?

 

 

Знаєш, коли я зрозумів, що все життя хочу провести з тобою, то мені захотілося, щоб це життя почалося якнайшвидше. Готовий одружитися з тобою прямо зараз... Ти не заперечуєш?

 

Рідна! Я впевнений, що настав час перевести наші стосунки на новий рівень. Як ти дивишся на те, щоб стати сім'єю? Обіцяю добре дбати про тебе і якщо ти згодна на мою пропозицію, то я зроблю все можливе, щоб ти не пошкодувала про зроблений вибір.

 

Все, що мені коли-небудь потрібне було в жінці, я знайшов у тобі... і не можу дозволити, щоб інша людина, не я, колись дбала про тебе. Ти станеш моєю дружиною?

 

Дівчинко моя! Сьогодні я хотів би запропонувати останнє, чого ще не віддав тобі: мою руку, щоб тобі завжди було на що спертися, і серце (хоч воно і так вже давно стало твоїм), щоб ти могла зігрітися його теплом та любов'ю завжди, коли виникне потреба . Ти згодна прийняти все це в особисте користування і стати моєю дружиною?

 

Дивлюсь у твої очі та бачу в них свій рай. На мою думку, наш незабутній роман настав час привести до логічного завершення і почати нову історію – сімейну. Обіцяю, що забезпечу романтику навіть у шлюбі. Будь моєю дружиною, будь ласка!

Як зробити пропозицію руки та серця

Хороша моя! Давно збирався тобі розповісти свою головну мрію: щоб ми разом втілили у життя суперпроект під назвою «Наша сім'я!» та стали його головними учасниками. Упевнений, на нас чекають дивовижні роки, найкращі в житті, найвеселіші та насичені яскравими подіями. Ти згодна допомогти мені в реалізації цієї мрії?

 

Кохана! Мені здається, що ми один одному не підходимо... Але оскільки іншим ми не підходимо ще більше, нам доведеться якось із цим жити. Тому я пропоную відтепер нам із тобою жити у законному шлюбі… Як ти на це дивишся?

 

Мила, я втомився бути твоїм хлопцем… Думаю, що я хочу спробувати стати твоїм чоловіком. Ти не проти?

 

Кохана! Як же хочеться вписати твоє ім'я до свого паспорта на сторінку «сімейне становище». Давай станемо старими та хворими – разом?

 

Я чомусь впевнений, що у нас з тобою буде світле майбутнє, якщо воно буде спільним. Пропоную негайно почати бачити його (майбутнє) з того, що вирушимо до РАГСу зареєструвати наші відносини. Цей буде правильним початком спільного шляху, згодна?

 

Дорога! Я зовсім не проти й надалі перебувати під впливом твоєї чарівності, милуватися твоїм ефектним зовнішнім виглядом і заглядати в твої магічні очі… Але надалі я хотів би робити це в дещо іншому статусі. До Як ти дивишся на те, щоб я став твоїм чоловіком?

 

Мені все одно як ти називатимеш мене, головне, щоб з сьогоднішнього дня до кожного прізвиська, яке ти мені вигадаєш, наприкінці додавала - «мій чоловік». Добре?

 

Рекомендації щодо вибору тексту з пропозицією руки та серця

Рекомендації щодо вибору тексту з пропозицією руки та серця

Якщо у вас виникли труднощі з вибором відповідної фрази для шлюбної пропозиції, скористайтеся рекомендаціями:

  • Тільки ви знаєте, який стиль викладу (вашого наміру) виявиться найбільш прийнятним для вашої обраниці (романтичний, дотепний, з ефектом несподіванки або прямолінійний та авторитарний) тому намагайтеся підібрати фразу відповідно до її уподобань (спробуйте вгадати її очікування або (якщо є така можливість) ) запитайте про її бажання у друзів, подруг, родичів).
  • Якщо не знаєте, в якому форматі (стилі викладу) вона хоче отримати шлюбну пропозицію (і немає можливості дізнатися) – вибирайте фрази, які найбільш підходять вашому характеру, органічно вписуються в атмосферу зустрічі та підходять до створеного вами образу (в очах обраниці). Наприклад: якщо ви романтик і створили романтичну атмосферу, буде дивним викладати пропозицію в авторитарному стилі, який не терпить відмови та роздумів (з боку обраниці).
  • Якщо вибираєте жартівливу фразу – переконайтеся, що обраниця готова до жартів на цю тему та підтримує такий формат спілкування. Після того як зробите пропозицію – переконайтеся, що ваша обраниця не прийняла ваших слів за розіграш. Це особливо актуально, якщо ви вже неодноразово її розігрували. А якщо жартівливий тон під час обговорення серйозних особистих питань – це ваш звичайний формат спілкування, переконайтеся, що вона справді серйозно поставилася до ваших слів.
  • Намагайтеся не говорити довго, не поєднуйте кілька текстів в один, інакше пропозиція руки і серця може нагадувати любовне марення, а ви ризикуєте виглядати так, ніби не в змозі висловити головну думку. Втім, у цій ситуації хвилювання можна пробачити і ваша обраниця це теж розуміє.
  • До будь-якого тексту на сторінці ви можете додати компліментарні слова на адресу дівчини (жінки) та інші додаткові слова (і фрази), які є необхідними у цій ситуації саме для вас… Однак пам'ятайте: двозначність у цьому випадку – непробачна, як і сумнівний підтекст, депресивні натяки, зухвалість. Якщо сумніваєтеся в тому, що додані особисто вами слова будуть доречні – не говоріть їх, не змінюйте вихідний текст з цієї сторінки (його буде цілком достатньо, щоб запропонувати заміжжя та обійтися без зайвих ускладнень, непорозуміння та образ з боку обраниці).

Читайте також: