З днем народження: дитячі листівки та картинки

Листівки для дівчинки з днем народження

З днем народження дитячі українською мовою

 

Привітання з днем народження дитячі

 

Листівки з днем народження дитячі

 

Картинки з днем народження дитячі українською мовою

 

Дитячі листівки май літл поні з днем народження

 

Дитячі листівки Майнкрафт з днем народження

 

Поздоровлення З днем народження дитячі

 

Дитячі листівки Бравл Старс з днем народження

 

Дитячі листівки Адопт ми з днем народження

 

Листівки для дівчинки з іменинами

 

Вам сподобається:

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років

Дитячі розваги: ідеї привітань з днем народження

Дитячий квест з пошуку подарунків у день народження

Вік: від 3 років.

Для найменших можна підготувати 10-15 карток із зображеннями відомих предметів чи місць у квартирі. Скажімо, перша приведе дитину до улюбленої книжки. У ній вона знайде наступну картку - і так далі до самого фінішу, де чекатиме подарунок (а щоб шукати було ще веселіше, можете розкласти в деяких локаціях "проміжні" маленькі презенти). Заздалегідь придумайте або підгляньте в інтернеті "легенду" квеста-вітання (наприклад, за мотивами улюбленої казки чи мультфільму).

Для старших дітей можна ускладнити квест і влаштувати справжню пригоду — із захоплюючим детективним сюжетом, таємничою картою, захованими тут і там підказками, несподіваним сценарієм. Все залежить від того, скільки часу ви маєте на підготовку привітання. Тільки не робіть завдання надто складними: це день народження, а не іспит!

Дитяче привітання від улюбленого героя

Вік: від 2 років.

Привітати дитину з днем ​​народження може і улюблений мультфільм/кіногерой. Варіантів тут кілька.

По-перше, запрошення аніматора у відповідному образі.

По-друге, запис персонального відеовітання з днем ​​народження від улюбленого персонажа: в інтернеті досить багато сервісів, які пропонують таку послугу.

І нарешті, іменинник може отримати листа від мультгероя. Є онлайн-сервіси, де обирається персонаж і шаблон привітання. Можна додати до нього якихось «особистих» фактів про іменинника, і в потрібний день отримати поштою дитяче вітання на красивій листівці. Проте такий лист легко зробити і самим.

Фільм про іменинника

Вік: від 5 років.

Створити невеликий документальний фільм про іменинника не так вже й складно: добре, що зараз знімати та монтувати відео реально прямо у смартфоні. До нього можна додати вітання з днем ​​народження від рідних та друзів (у тому числі з інших міст), фото та відео найяскравіших моментів минулого року, хронологію життя малюка, фрагменти його улюблених пісень чи мультфільмів.

Якщо зняти фільм ви не встигаєте, замініть його менш трудомісткий варіант – стінгазету з привітаннями, фотографіями та смішними колажами (але лише в тому випадку, якщо дитина вже впевнено читає).

«Чекова книжка» бажань

Вік: від 5-6 років.

Разом із основним подарунком вручіть дитині на день народження блокнот із відривними аркушами або набір саморобних карток. На кожній сторінці напишіть бажання, на виконання якого має право розраховувати пред'явник. Наприклад: «Лягти спати на годину пізніше», «Морозиво», «Додаткова серія мультфільму», «Похід у кіно», «Катання на атракціонах» або навіть «Пропустити одне заняття у секції/музикалці». Важливо, щоб бажання були значущими для дитини і разом з тим здійсненними (тож не обіцяйте того, що не готові виконати). Кожен купон можна використати лише один раз, разом з тим термін дії «чекової книжки» необмежений: таким чином, ви продовжите дитяче привітання ще на кілька днів.