З народженням сина: привітання та картинки до народження хлопчика

Нова дитина, нове покоління, божественний промінчик радості.

Незалежно від того, ви родич, друг, колега, сусід чи гарний знайомий, вас можуть попросити відсвяткувати та привітати батьків новонародженого хлопчика. Зважаючи на це, ми підготували перелік деяких найбільш зворушливих та цікавих побажань з народженням хлопчика.

Наші привітання універсальні. Ви можете їх використовувати для поздоровлень з народженням племінника і онука, сина подруги чи друга та і просто використати ідеї, які припали вам до душі. 

Привітання з народженням сина

Зміст:

  • Привітання з народженням сина прозою
  • Картинки з поздоровленнями до народження хлопчика
  • Відео привітання з народженням сина

Привітання з народженням сина прозою

Дитина сприймається як величезна відповідальність, але також є великою радістю і щастям. Ви впораєтесь із усіма проблемами, які виникають із вихованням сина, бо я знаю, наскільки йому поталанило з батьками! Щастя тобі, маленький везунчик!

 

Вітаємо вас із приєднанням милого принца до вашої родини. Він чарівний, я нескінченно радий за вас і бажаю вам щастя!

 

Вітаємо із днем, коли повноцінна родина відбулася. Відтепер кожна мить буде сповнена любові й натхнення. Адже безпорадний зворушливий хлопчисько потребує захисту і турботи. Бережіть скарб, яким природа щедро нагородила всю сім’ю! 

 

Щастя із папиними очима! Радість із посмішкою мамулі! Роки планування, місяці очікування – і нарешті цей день настав. Бо народився найсолодший плід батьківської любові!

 

Знатний рід та поетичне прізвище віднині мають продовження! Як і традиції, і видатні особливості кожного члена сім’ї. Маленький янгол у захваті – він спадкоємець найкоштовніших людських якостей.    

 

Кажуть, дітей приносить лелека? Або їх знаходять у капусті? Нехай так! І за цією логікою у героя ваших днів та ночей хай шелестить зелень у кишені. А лелека в небі буде чергуватися із синицею у долонях. Все в його руках! 

 

Сімейне клонування можливе! Малий – це батько в мініатюрі. А поведінкою як дві краплі води схожий на маму: завжди потребує уваги. Любить смачненьке як дідусь, і наче мила бабуся невпинно кудись біжить. Вітаємо із малям, яке об’єднало  кращі риси характеру. 

 

Дякую, що відкрили двері родини для міні-дива. Настав час інвестувати мудрість тата та веселий характер мами у нового крихітного члена сім’ї! 

 

Зараз пухленьке янголятко яке наче зійшло з картин Леонардо да Вінчі.  Пройде трохи часу, і малюк бігатиме босоніж, лунатиме його заливистий сміх. І буде з ким татові сходити на риболовлю… Прийміть поздоровлення: у вашому домі віднині живе щастя! 

 

 

Новонародженому пощастило! Маленький карапузик залучив до праці велику родину. Новоспечений дідусь вивчає ім’я, бабуся пурхає як метелик, матуся й татусь вирішують, хто чергуватиме біля ліжечка, а хто мінятиме підгузки! Приємний клопіт об’єднує та загартовує... Бажаємо незабутніх хвилин із малюком, одна посмішка якого варта десятків безсонних ночей!  

 

Жаданий синочок, солодкий онук, обожнюваний племінник. Один малюк – багато ролей з народження. Але його головна місія – зробити світ щасливішим! Він, ніби маленький промінець, зазирнув до оселі і наповнив дім теплим сонячним світлом. Він - народжений перемагати!

 

Діти - це маленькі дива цього світу! Вони веселі, захоплюючі та грайливі. Нехай ваш син буде у всьому вищим та кращим. Вітаю і бажаю рости щасливим маленькому козаку!

 

Ваш хлопчик сповнить щастям ваше життя. Він виросте вашим лицарем у сяючих обладунках і вашим супергероєм. Хлопчики - це справжнє благословення. Вітаємо з новим етапом життя!

 

Вітаємо з вдалим поєднанням ваших хромосом!)

 

Листівки та картинки з народженням сина

Поздоровлення з народженням хлопчика

Картинки з народженням сина

Листівки з народженням хлопчика

Листівки з народженням сина

З народженням сина

Привітання з народженням хлопчика

Відео привітання з народженням хлопчика

 

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років