Привітання та картинки з днем народження 14 років для дівчаток і хлопчиків

Діти у вашому житті повинні мати можливість відчути глибину ваших почуттів. Який кращий спосіб може бути, щоб вони почували себе особливішими на день народження? Діти чутливі і схильні сприймати дрібні речі до душі. Якщо у дитини 14 день народження, це означає, що вона перебуває на дивному стику свого життя. У такі часи їй потрібна ваша підтримка та любов. Ви можете змусити її почуватися захищеною завдяки вашим словам на день народження. Дайте їй знати про почуття, які ви маєте до неї. 

Не завжди йдеться про подарунки та вечірки. Часто просте побажання може викликати найсильніші емоції. Тому цього дня дайте дитині знати, що ви завжди будете там для неї, де вона завжди зможе розраховувати на вас. Саме ці прості жести, як правило, створюють найзаповітніші спогади.

Привітання з днем народження 14 років

Зміст:

  • Привітання на 14 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 14 років
  • Привітання прозою з 14 днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 14 років з днем народження

З днем народження дівчинці 14 років прозою

Оголошується флешмоб!  Треба розтягнути губи в найширшу посмішку, стати обличчям до іменинниці та дуже голосно прокричати: ві-та-є-мо! 

 

Врубай музику голосніше! Співай так наче довго навчалася у музичній школі. Танцюй, щоб сусіди не мали вибору, і приєдналися… Бо сьогодні чотирнадцять тобі, саме тобі. Святкуй як ніколи!

 

Моя принцесо, ні – королівно! Захоплююся твоєю ідеальною поставою, 

величчю. Нехай невидима корона не впаде через життєві негаразди. Але й не застеляє очі. Фіксуй цей день у пам’яті: чотирнадцять – крапка на дитячому періоді. І твоя відправна точка! 

 

Уроки, навчання, кохання-зітхання… Ось і чотирнадцятка підкралася! А ти напоготові: сміливо йдеш назустріч мріям та поставленим цілям. Везіння тобі й попутного вітру у червоні вітрила. 

 

Почнемо наш фешн показ. Зверніть увагу: струнка та стильна іменинниця крокує по життю наче модель. Які плавні рухі, яке звабливе поєднання інтелекту та зовнішніх даних… І нехай бути розумною красунею нелегко, звертати з рівного шляху ніхто не збирається. Тримайся обраного курсу, твоє щасливе майбутнє зачекалося!

 

Бажаю, щоб життя смакувало як іменинний тортик: всім, хто з тобою, солодко, а ти – красива вишенька нагорі. 

 

Мала, ну ти везуча.. Тобі лише чотирнадцять, а на фотці в паспорті виглядаєш на всі сто! Жартую, із новим етапом життя! 

 

Заходимо у новий рік - отримуємо щасливий квиток!  І так повинно бути завжди. Бо чотирнадцятирічна іменинниця – цікава, весела, розумна, перспективна пані! Стрибай у новий вагон дорослого, свідомого, майже самостійного життя. 

 

Принцесо, тобі вже п’ять тисяч днів! Тому і друзів бажаю не менше! 

 

Сонцезахисні окуляри готові? До вашої уваги – карколомна красуня, майбутня зірка Ютубу - наша іменинниця! Готові щодня носити її на руках та співати святкову пісню: з днем народження!

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 14 років

Картинки з днем народження дівчинці 14 років

Листівки з днем народження 14 років

Листівки з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці 14 років

Привітання з днем народження на чотирнадцять років

З днем народження хлопчику 14 років своїми словами

Залий сірі будні яскравою барвою! Заміксуй треки своїх талантів у стильну композицію, про яку має дізнатися цілий світ. У чотирнадцять життя набирає обертів та стає цікавішим! Нон стоп!

  

Громадянине, дозволь потиснути мужню руку. І привітати із серйозною подією: ти можеш бігти за паспортом! Перед тобою відкриті нові дороги, та головне – знайти вірний шлях. Пам’ятай, ти – мій кумир! 

  

Чотирнадцять – це вже не жарти. Свято вмикає зелене світло. І-і-і-і… доросле життя стартувало! Воно несеться на шаленій швидкості. З цього моменту - тільки краще, вище, більше! Ну, досить розмовляти - гоу святкувати!  

  

Кажуть, ти той ще фрукт? Це заздрощі! Ти здатен зробити з будь-якого лимону солодке соковите смузі. Пий життя великими ковтками та радій новим враженням!   

  

Отримати подарунок своєї мрії легко – написати листа Діду Морозу. Але це дитячі забавки… Отримати долю своєї мрії можеш тільки ти - сильна особистість із чіткими уявленнями про шлях до перемоги. Із днюхою, братику! 

  

Любий хлопчику! Ти вже на голову вищий і чудово знаєш, чого бажаєш. Часом не чуєш батьківських слів. Не сприймаєш сторонніх порад. Але добре відчуваєш, що хочеш йти життям із гордо піднятою головою. Не ламай себе, обирай серцем. Ми завжди будемо любити та підтримаємо тебе. 

  

Крутіші за тебе тільки… Та немає крутіших! З днем варення, хлопче! 

  

Шукаєш себе? Подивись на ситуацію збоку: працьовитий та кремезний хлопець, із папиною силою та спокійним характером мами. На тебе завжди можна покластися. Тож не бійся дорослості! Настав час діяти! Та нехай підліткова синусоїда емоцій піднімає тебе тільки вгору. 

  

Твій характер – просто вогонь! Ти завжди в центрі уваги. Дівчата зітхають та мріють про хоча б хвилинне побачення. Доля любить тебе. А Всесвіт ніколи не помиляється: він обирає найкращих. 

  

Опа, святкує вся Європа! Бо досі невідомий хлопець з України став дорослим. І ретельно готується підкорити планету!  

  

Картинки з привітанням на 14 років хлопчику

Картинки з днем народження для хлопця 14 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 14 років

Поздоровлення на 14 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років