Привітання з Днем народження на 3 роки для дівчинки та хлопчика

Дивлячись на те, наскільки важливі дні народження і для дітей, і для їхніх батьків, безперечно, що в день 3-ї річниця народження дуже важливо зробити для них щось особливе. І одна з найкрасивіших речей, яку ви можете зробити цього дня, - це надіслати їм побажання з днем ​​народження.

Але іноді це зробити не так просто як здається. Ми це знаємо! І тому ми раді представити вам цю милу колекцію привітань та поздоровлень, щоб надихнути вас на потрібні слова, які ви зможете надіслати тій милій дитині, яка відзначає їх великий день. Знайдіть час щоб пройтися донизу щирими побажаннями та оберіть ті, які захоплюють вашу фантазію.

Привітання з днем народження 3 роки

Зміст:

 • Привітання на 3 роки прозою дівчинці
 • Листівки та картинки для трирічної дівчинки
 • Відео привітання для дівчинки 3 років
 • Привітання прозою з днем народження хлопчику
 • Листівки для хлопчика 3 років
 • Привітання для батьків та прикольні
 • Відео привітання для трирічної дитини

З днем народження дівчинці 3 років прозою

Я впевнений, що принцеса Ельза була б сьогодні тут, якби змогла, але принцеса Анна разом з Королівством потребують її присутності. Ельза надіслала ці чудові подарунки до твого дня народження, і цей мультфільм, щоб ти змогла подивитися його. З днем ​​народження, наша власна принцеса! Продовжуй жити магічним життям. Ми любимо тебе!

 

Я знаю, що колись ти розіб'єш багато сердець цією чарівною усмішкою. З днем ​​народження, красуня!

 

Я сумую за тобою, дівчинко. Можливо, я не буду поруч на твій третій день ​​народження (і я знаю, ти цього навіть не помітиш), але я надіслав тобі подарунок на день народження. Сподіваюся, тобі сподобається все там. Я сподіваюся побачити тебе найближчим часом. З днем ​​народження!

 

Ти милашка заслуговуєш усіх солодощів в світі, бо ти сама є найсолодшою дитина, яку я знаю. Але, звичайно, важливо мати ідеально білі зуби, тож тримай замість солодощів милий поцілунок. З днем ​​народження, принцесо! Я сподіваюся, що всі твої побажання на день народження здійснилися!

 

Ти маленька зірка, яка робить наші дні яскравішими. У молодому віці ти сповнена амбіцій та мрій. У молодому віці ти доторкнулися до багатьох сердець. Я не можу чекати, коли світ побачить, що ти можеш запропонувати йому, тож посилаю тобі зараз солодкі поцілунки та теплі обійми (разом з іншим частуванням!).

 

Кімната наповнена прекрасними солодощами та випічкою, але ти тут найсолодша! З днем ​​народження найчарівнішій 3-річній дівчинці світі! 

 

Надіслаю тобі джина, щоб здійснились три побажання на день народження. Я сподіваюся, що ти виростеш доброю людиною. З днем ​​народження, сонечко!

 

З днем ​​народження, дитино! Я знаю, що колись ти станеш тією зміною, якої так потребує цей світ. З днем ​​народження! Я бажаю тобі всього найкращого, що цей світ тільки здатен запропонувати.

 

Листівки та картинки до дня народження для дівчинки 3 років

З днем народження дівчинці 3 роки

Картинки з днем народження дівчинці 3 роки

Листівки з днем народження 3 роки

Листівки з днем народження дівчинці

 

 

Привітання з днем народження дівчинці

Картинки з днем народження дівчинці

Привітання з третім днем народження

Привітання з третім днем народження

Відеопривітання 3 роки дівчинці

З днем народження хлопчику 3 роки своїми словами

Маленький хлопчик досить швидко стає великою людиною! Я б хотів, щоб ти не поспішав з дорослішанням, але здається, що це неможливо. Бажаю, щоб ти колись став хорошою людиною. З днем ​​народження, маленький супер чоловік. Щастя, чудес, здоров'я, солодощів і веселощів!

 

Вітаю тебе з днем ​​народження 3 роки! Я не знаю, чи будеш ти професійним футболістом чи космонавтом, але я впевнений, що ти дуже особливий хлопчик.

 

Гей, маленький козаче! Ти так швидко ростеш! Навіщо ти поспішаєш? Хіба ти не любиш робити цілий день веселе нічого? Жарт! Будь енергійним і сповненим духу. З днем народження!

 

Хоч ти і маленька трирічна дитина, але ти вже вплинув на багато життів. Ти наш маленький ангел, який завжди перетворює поганий день на день, сповнений сонячного світла. Твій сміх заразний! Приємного дня народження, малюк! Бажаю тобі багато подарунків та міцного здоров’я.

 

Ти був моєю улюбленою частиною дня з моменту приходу в цей світ. З тобою не буває нудної миті, ти завжди знаходиш спосіб зробити своє життя наповненим пригодами. З днем ​​народження, маленька людина! Завжди став великі цілі!

 

На свою 3-тю річницю народження у тебе має бути принаймні три повітряні кулі, щоб зробити твій день народження втричі більш вибуховим. Щасливого, щасливого, щасливого 3-го дня народження! Я люблю, люблю, люблю тебе!

 

На день народження ти маєш отримати як мінімум по три всього - три обійми, три поцілунки та три свічки з трьома побажаннями до дня народження. З днем ​​народження!

 

Я сподіваюся, що цей світ стане менш суворим, коли ти виростеш. Продовжуй бути щастям для інших, і я сподіваюся, що ти ніколи не перестанеш здійснювати свої мрії. Я знаю, що трохи зарано давати тобі кілька життєвих порад, але краще, щоб ти був готовий. Жартую. Насолоджуйся дитинством, насолоджуйся свободою, насолоджуйся усім, що маєш! З днем ​​народження, козаче!

 

Листівки та картинки до дня народження для хлопчика 3 роки

Привітання з днем народження хлопчику 3 роки

Картинки з днем народження хлопчику 3 роки

Листівки з днем народження хлопчику 3 роки

Привітання з днем народження хлопчику

Листівки з днем народження хлопчику

Привітання з днем народження 3 роки

Картинки з днем народження 3 роки

Привітання батькам на 3 роки народження дитини

Найцінніше в житті - це не гроші, а благословення з такою чарівною дитиною, чий день народження ми сьогодні святкуємо. Я радий, що ваш маленький ангел зробив ваше життя більш захоплюючим, ніж казка! З днем народження!

 

Відповідальне батьківство - одна з найкорисніших речей, яку доросла людина може зробити у своєму житті. А ви, щодня проявляєте прекрасні навички батьків. Мої найтепліші побажання вашому симпатичному синові / дочці на його 3-й день народження! Нехай солодка посмішка вашого маленького ангела ніколи не зникне.

 

Я пишаюсь тим, що маю можливість бути знайомим з такою чудовою сім'єю, як ваша. У день народження вашої дитини я не бажаю нічого, окрім її / його щастя назавжди.

 

Прикольні привітання

Я впевнений, що 3-річна дівчинка обов'язково має отримати власне поні. Тепер нам треба переконати твоїх маму і тата!

 

Відеопривітання 3 роки хлопчику

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років