Привітання та картинки з днем народження 30 років для жінки та мужчини

30 років - це велика подія, перехід до повної дорослості. Для когось це може бути жахливим досвідом, усвідомлюючи, що людина не стає молодшою. Але дуже багато людей почали шлях до реальної реалізації в житті саме у 30-річному віці. Отже, завдяки натхненним, мотиваційним і навіть смішним побажанням з 30-м днем народження ви можете заохотити та підбадьорити особливих людей у ​​вашому життя.

Вам не доведеться катувати свій мозок, щоб придумати оригінальні побажання до дня народження для друга, чоловіка, дружини, хлопця, подруги чи рідних братів, яким виповнилося 30 років. Наша колекція побажань до тридцятого дня ​​народження, безумовно, послужить вашим джерело натхнення для правильних формулювань та побажань.

Привітання з днем народження 30 років

Зміст:

  • Привітання на 30 років жінці прозою
  • Картинки з привітаннями для жінки 30
  • Відео привітання для жінки з днем народження
  • Привітання прозою з днем народження мужчині 30
  • Листівки для мужчини 30 років з днем народження
  • Відео привітання на 30 років для мужчини

З днем народження жінці 30 років прозою

Що таке тридцять? Ти прекрасна, як захід сонця навесні. Яскрава, різнобарвна, сповнена планів на новий день. Ти несподівана як літній дощ – гаряча, приємна, бадьора. Твоя краса розкрилася на повну силу. Але вершина ще буде досягнута! З початком нової ери щасливого життя! 

 

Мила подружко! Жіноча дружба існує. Дякую за наші веселі пустощі, сміх вголос, відверті розмови до півночі… Ціную твою підтримку та насамперед тебе, моя красуне! Гайда бешкетувати, тридцятку відмічати! 

 

Круто вцілювати у десятку. А ти вцілила у тридцятку – тричі в ціль!  По-перше, чарівна дружина. По-друге, турботлива матуся. І, головне, розкішна жінка! Вітаємо з чудовим доказом того,  що ідеальні жінки існують! 

 

Більше десяти тисяч днів ти не заспокоювалась ані на секунду! Від народження невгамовна та запальна. Така різна кожного дня. Відлік часу, коли знання переходять у дії, розпочинається. Сповнюйся енергією батьківської любові та дій! І будь щасливою кожної миті. 

 

Ти красива та струнка як берізка. Доглянута наче кущ троянди в престижному саду, талановита як письменники епохи Відродження. Але все це тьмяніє перед тим, як планета любить тебе! І я також готовий кричати про це цілому світові! Ти моя магнетична фантастична жінка! З ювілеєм, кохана! 

 

Кажуть - немає меж досконалості. Але, дивлячись в очі іменинниці, розумію: довершеність переді мною. Ти досягла багатьох цілей, а скільки ще попереду! 

Жадаю, щоб сподівання на диво справдились. Бажаю кожен день відкривати та усвідомлювати, що немає прекраснішої жінки в цілому світі. 

 

Сонце світить яскравіше. Святкова музика звідусіль! Не шукай на обличчі ознаки тридцятиріччя. А краще загадай тридцять бажань! І всі вони обов’язково збудуться!

 

Картинки до дня народження жінки 30 років

З днем народження  жінці 30 років

Привітання  жінці 30 років

Картинки з днем народження  жінці 30 років

 

 

Листівки з днем народження 30 років

Листівки поздоровлення жінці

Привітання з днем народження жінці

Відеопривітання 30 років жінці

З днем народження мужчині 30 років своїми словами

Що побажати людині, яка в тридцять має більше досягнень, ніж більшість – за все життя?! Втримати високу планку! Зловити хвилю свободи і насолоди від самого себе – дорослого чоловіка, який реалізував себе в успішному житті.

 

Хто вічний двигун та генератор ідей? Хто ніколи не зупиняється на досягнутому? Ти - зразок невтомної праці над собою! Самовдосконалення - твоє друге ім’я. Нехай і родина пишається татом та чоловіком з великої літери. Бажаємо щодня впізнавати себе в щасливих очах дітей.

 

Тридцятиріччя – час підбити досягнення! Відбувся як справжній чоловік? Так, твої унікальні людські якості можна занести до Червоної книги. Вмієш брати відповідальність за свою родину? Звісно! Жінка та діти обожнюють тебе! Вітаємо із відліком нового драйвового часу!    

 

Ти гідний звання почесний член клубу «Кому за тридцять»: кажеш мало слів, але робиш справжні дива. Твої вчинки говорять самі за себе! Ще б пак, сьогодні ти відкоркував четвертий десяток! Тож відкриваємо шампанське та купаємо в компліментах нашого солідного ювіляра. 

 

Цього дня ти одягнутий з голочки, зігрітий теплом знайомих… - тридцяточка, друже! Жінки пускають бісики, а хлопці із заздрістю підбирають слова тостів. Це не просто день народження. Це новий етап становлення твоєї унікальної особистості. 

 

Велкам до рядів тридцятирічних, мачо! Як фанатові футболу бажаю забивати в потрібні ворота і завжди відбивати ворожі напади. Нехай м’яч твоєї мети влучає точно в ціль! 

 

З молодим ювілеєм, друже! Про вік за паспортом кажуть перш за все твої  досягнення. Ти перспективний начальник, справедливий та розумний. Тебе поважають й оточують щирі друзі, ти маєш хист до нових цікавих справ. Бажаємо максимальної самореалізації та невпинного руху на шляху до цілей!  

Жінки верещать: святкує ювілей брутальний мачо, крутий хлопець та унікальна людина. Адже справжні чоловіки мають не купу м’язів, а купу грошей!  Бажаємо не рахувати, а заробляти більше з кожним днем. Здобувай статус солідного чоловіка й надалі! 

 

Листівки та картинки до дня народження мужчини 30 років

Картинки з днем народження чоловіку 30 років

Прикольні привітання з днем народження 30

Привітання з днем народження чоловіку

Листівки з днем народження  чоловіку

Поздоровлення на 30 років

Відеопривітання 30 років чоловіку

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років