Привітання та картинки з днем народження 11 років для дівчаток і хлопчиків

Найкращі побажання на день народження та листівки до 11-го дня народження на цій сторінці, мають унікальний інгредієнт, який може змусити дівчаток та хлопчиків 11-річного віку почувати себе настільки ж особливими, наскільки вони справді є.

Який той унікальний інгредієнт привітань до дня народження?

В основному, це вміння передавати складні, але важливі настрої мовною програмою.

Цей спеціальний інгредієнт ви знайдете у всіх побажаннях до дня народження для 11-річних хлопчиків та дівчаток саме тут.

Привітання з днем народження 11 років

Зміст:

  • Привітання на 11 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 11 років
  • Привітання прозою з 11 днем народження хлопчику
  • Картинки для хлопчика 11 років з днем народження

З днем народження дівчинці 11 років прозою

Ого! Що показує сьогоднішнє селфі? Дорослу одинадцятирічну красуню. Вітаю, мала, друге десятиріччя відкрите! 

 

Зі святом, солоденька! Ти любиш смачненьке, але й сама нагадуєш повітряну зефірку – легку та привабливу. Бажаю солодкого життя в прямому і переносному сенсі. Смакуй кожен день і прямуй до своїх цілей!

 

Моє кошенятко, твій голос м’який та ніжний. Ти любиш тварин та із задоволенням дбаєш про них. Але всередині ховаєш велику силу, міцний потенціал. Не бійся нічого - розкрийся світові! Бажаю бути сміливою та обов’язково отримати бажаний результат. Ти варта найкращого!

 

Вгадайте, хто це? Вона витончена, як француженка, стрімка як іспанка, відповідальна як мешканка Німеччини. Це наша іменинниця, щира й неповторна юна україночка, яка поєднує в собі кращі якості дівчат зі всього світу! 

 

Танцювати краще за всіх – нема проблем! Ти відчуваєш музику тілом і спритно ловиш ритм. А як потрібно – качаєш недитячий хіп-хоп. Стрибай по життю весело і легко. Даруй радість своїм друзям та рідним. І головне будь собою. Зі святом!

 

Уяви, шановна імениннице, що ти потрапила в кафе бажань. Заплющ очі і замовляй все, про що давно мріяла. Саме сьогодні, в чудовий день твого народження, мають траплятися дива!

 

Моя маленька кнопочко, ти така тендітна і легка як пір’їнка. Ти маєш художній смак, добре малюєш і виглядаєш наче картинка – самобутня та неповторна. Намалюй своє майбутнє життя найяскравішими барвами!

 

Одинадцять рочків натікало! Сучасна і прекрасна, юна леді однозначно претендує на успіх. Бажаємо цікавих друзів в Інстаграмі, крутих перетворень та  приємних несподіванок. І нехай як в ТікТок життя складається тіп-топ! 

 

Кокетко! Дарую тобі свій веселий смайлик. Бажаю тільки позитивних емодзі!

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 11 років

Картинки з днем народження  дівчинці 11 років

Листівки з днем народження 11 років

Листівки з днем народження дівчинці

 

 

З днем народження дівчинці 11 років

Привітання з днем народження на одинадцять років

З днем народження хлопчику 11 років своїми словами

Прийом-прийом, кому сьогодні одинадцять?  Передаю секретну інформацію, ти – обраний. Твоя сміливість і неабиякий розум вражають, сила дивує та викликає заздрощі. Юначе, ти маєш всі шанси стати героєм нашого часу!  

 

Мій юний хакер! Ти народжений у вік гаджетів та навчиш комп’ютерній науці і маму, і тата. Знай: ти запрограмований на везіння. І саме сьогодні завантажується  нова сторінка веселого й цікавого життя.   

 

Машинки вже не цікавлять? Вітаю, ти подорослішав, мій хлопчику. Серйозний погляд каже: ти відповідальний за свої вчинки. А шалена дитяча енергія б’є ключем. Тож дозволь собі сміятися, веселитися, бешкетувати, адже сьогодні – твій особливий святковий день!    

 

Хей, BRO! Вітаннячко! Настав час рішучих дій. Одинадцятка дає тобі зелене світло, і тепер можна братися за нові геройські справи! Не бійся осуду. Смійся та промовляй думки вголос. Та головне – пишайся собою. Як гордимося тобою всі ми! 

 

Дві одинички в цифрі 11означають, що ти двічі перший. По-перше, для своєї родини ти кращий чоловік у світі. Щодо навчання, оцінка 11 – твоя постійна супутниця. Ти вижимаєш життя як сік з апельсину – до останньої крапельки. Залишайся собою і успіх не змусить себе чекати. 

 

Ти чого такий зухвалий, а? Бо свято наближається! Із милого хлопчика ти перетворюєшся на свідомого підлітка. Замислюєшся, ким хочеш бути. Прагнеш піклуватися про родину. Із великою вдячністю вітаємо тебе і радіємо, що в свої одинадцять ти такий класний парубок. 

 

Мій рицарю, ти полонив моє серце з першого погляду – в мить свого народження. І з кожним днем моя любов росте. Та міцнішає віра в те, що ти -  народжений перемагати. 

 

Як завзятому спортсмену, фанату футболу та надії нашої збірної, бажаю влучати в ворота життя з першого м’яча. І з кожною новою справою відчувати солодкий смак перемоги.  

 

Силач, ти маєш великий потенціал! Ти вже не маленький зайчик, а норовливе левеня: завжди досягаєш бажаного. Підтягуєшся на турніку цілих одинадцять разів! І  коли тиснеш руку, зрозуміло: чоловіча міць набирає обертів. А ми бажаємо тільки одного: будь щасливий кожного дня! 

 

Картинки з привітанням на 11 років хлопчику

Картинки з днем народження для хлопця 11 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопчику

Картинки З днем народження 11 років

Картинка Майнкрафт з днем народження

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років