Привітання та картинки з днем народження 16 років для дівчат і хлопців

Шістнадцять - це справді чарівна блискуча частина життя, яка є етапом останніх років перед дорослістю. Також святкування 16-го дня народження є найціннішим та чудовим досвідом серед усіх інших святкувань.

Якщо хтось із ваших близьких чи дорогих людей збирається святкувати свій 16-й день народження, то вам варто підібрати цікаві побажання. Ви можете надіслати листівку із гарним повідомленням. Звичайно, буде приємніше, якщо ви поділитесь побажаннями до 16 дня народження хлопцю / дівчинці разом з якимись оригінальними подарунками. У цій публікації, ми зібрали привітання з 16-м днем народження, як для дівчини, так і для хлопця.

Привітання з днем народження 16 років

Зміст:

  • Привітання на 16 років прозою дівчинці
  • Картинки з поздоровленнями для дівчинки 16 років
  • Привітання прозою з 16 днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 16 років з днем народження

З днем народження дівчинці 16 років прозою

Дівчата часто вигадують, що будуть робити в шістнадцять… Цей день настав! Кажи шістнадцять разів «так» кожному із своїх бажань. Час діяти!

 

Хелоу, зірка танцполу! Час запалити, так? Гучне свято кличе веселитись! Лови ритм! Краси тобі, зіронько, нестримних танців та феєрверку емоцій!

 

Рибонько моя глибоководна... Норовлива кізонько... Ти не шукаєш легких шляхів. А в народі кажуть: «Що важче, то почесніше»! Зі святом перемоги над дитячими забавками, з народженням дорослої міні-жінки! 

 

Чому галас і веселий крик? Що роздають? Поздоровлення для наймилішої іменинниці року! Нехай голова йде обертом від щирих слів та бажаних подарунків. Головний сюрприз від долі ще попереду! 

  

Шістнадцять – небезпечний вік. Бережи честь змолоду, а нову сукню можна  купити! Ти трепетна лань, стигла ягідка у батьківським саду, квітка, яка розквітає та радує око. Нехай ще сто років про тебе складають пісні кращі композитори сторіччя!

 

Пліткують, що у всіх чудових дівчат сучасності день народження саме сьогодні. І я знайомий із найпрекраснішою з них! Вітаю, музо! Ти надихаєш цей світ бути добрішим та щасливішим!    

 

Наша іменинниця наче чудова квітка. Але не томна троянда, не занадто солодка черемшина. А яскрава ромашка – біла та пухнаста зовні із яскравою душею всередині. З повноліттям, ромашечко!

 

Твоє ім’я і є бренд. Твій день народження – привід радіти всім навколо. Бо ти - сама собі мода. Завжди на стилі. Всюди є сама собою. Вітаю, зірко. Світи!  

 

Грайлива кице, я твій фанат навіки. Ти ніжна як кошенятко, але всередині зростає норовлива тигриця. Випускай її на прогулянку за потреби. Не давай себе ображати. Зростай над собою та лови щастя звідусіль!  

 

Шістнадцять свічок на торті... П’янкий смак дорослості.  Перші поцілунки, розчарування та крила від нових побачень. Не бійся мріяти! Мрії мають необережність збуватися. Насолоджуйся, принцесо. Ти стала дорослою!

 

Листівки та картинки до дня народження дівчинки 16 років

Картинки з днем народження дівчинці 16 років

Листівки з днем народження 16 років

 

 

Листівки з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці 16 років

Привітання з днем народження на шістнадцять років

З днем народження хлопчику 16 років своїми словами

Що побажати у шістнадцять? Шістнадцятиповерхових планів!   Настав час втілити потаємні бажання у вільне яскраве життя!

 

Хлопче, про знайомство із тобою можна сказати одним словом: пишаюся... Твоєю цілеспрямованістю та вдачею, щирістю та бажанням покращити світ! І саме сьогодні у день народження нагороджую тебе титулом «Улюбленець долі»!  

 

Міняєш дівчат та звички? Та це просто шістнадцять! Повноліття настало. Як безліч доказів твоєї дорослості, як зелене світло на швидкісній трасі пригод та задоволень! 

 

Бувають прості вечірки… А буває мега-привід розірвати світ на пазли! Шістнадцятка прилетіла до найкрутішого хлопця! Святкуймо! Твій день народження приречений увійти до історії.  

 

Хто володіє собою, той володіє світом. Ти володієш тілом як спортсмен, розумом як науковець, колом друзів як справжній дипломат. Нехай ексклюзивні якості справжнього чоловіка допоможуть тобі стати щасливим та успішним!  

 

Хей, мен! Кому сьогодні відірвуть вуха? І не за шкільні пустощі… А тільки від того, що цілих шістнадцять разів вітатимуть іменинника! Ти палаєш наче запальничка! Горить серце, а розум переповнюють мега-ідеї? Не замислюйся, насолоджуйся дорослим життям! 

 

Сто сорок тисяч годин, як ти народився! Чи це не привід бити у фанфари та кричати вголос «Вітаємо»! 

 

Стаємо у чергу та передаємо іменинникові частинку любові та позитиву! Бажаємо вдалих самостійних кроків. Вір у себе, а ми завжди будемо твоєю незримою опорою. 

 

Сьогодні день, коли сонце перемагає пітьму... Настав момент, коли ти досяг неймовірного і хочеш розказати про це цілому світові! Це перший справжній ювілей. Доросле життя відкорковане! Вітаємо!  

 

Відповідальність обпікає? Адже ти так довго чекав на це… Пробуй, не здавайся, рухайся вперед. Все не марно. Ти будуєш своє майбутнє і першу цеглину закладено саме сьогодні. Із шістнадцятиріччям! 

 

Картинки з привітанням на 16 років хлопцю

Картинки з днем народження для хлопця 16 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 16 років

Поздоровлення на 16 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років